Podwyższone ciśnienie 130 90

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...od tego momentu mam podwyższoną temp... W szpitalu miałam ok 37st... 3 dnia mnie wypisali. Teraz moja temp wynosi ok 37,7. Dodam jeszcze, że teraz mam masakrycznie niskie ciśnienie... Wczoraj gdy mnie lekko zaczęło trząść od środka, złapałam za ciśnieniomierz... ciśnienie 80/50, puls..

Nadciśnienie a kawa

.. ...Od pewnego czasu mam podwyższone ciśnienie w granicach 130/90 ( w moim przypadku to dolne ciśnienie jest zawsze podwyższone ), czy w takim wypadku można pić kawę, a jak tak to ile filiżanek?? Poprostu zaczęłam się martwić moim ciśnieniem, a bardzo lubię kawę : ) Mysle ,że warto zacząć od..

Nadciśnienie a bieganie

.. ...Od pewnego czasu mam podwyższone ciśnienie tętnicze. Pomiary zwykle wskazują 130/100. Czyli to pierwsze jest w normie ale drógie podwyższone. Czasami mam ciśnienie w normie znaczy 130/90. Nie wiem od czego to zależy. Mam 186 cm wzrostu i 110 kilo wagi. W przeszłości uprawiałem dość..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 274

.. ...ostatnio zauważyłem podwyższone ciśnienie 130 - 140/70 - 90 i puls w granicy 90 - 120. Do tego ostatnio nie przepadam za towarzystwem, wychodząc staram się chodzić skrajem chodnika. Większość czasu czuje przygnębienie. Do tego objawy typu lodowate stopy i ręce, wata w nogach, drżenie..

Bardzo silne odczucie porażenia prądem

.. ...krwi wykazała jedynie podwyższony poziom potasu 0,7 powyżej górnej granicy oraz cholesterol w górnej granicy normy . Ciśnienie krwi w granicach 130/87 lub czasem wyższe .Jeśli ktokolwiek miał podobny problem lub ktoś się spotkał z takim zjawiskiem proszę o odpowiedz . Najpierw upewnij..

Nastoletnia nerwica - Str. 4

.. ...miała zemdleć oczywiście podwyższone ciśnienie 130 - 90 dodam że było trochę stresu bo mieliśmy w firmie wizytę potencjalnego ważnego dla nas klienta teraz momentami tez tak mam. witam. jestem tu nowa. : ) aniamisia, ja taka gule w gardle mam caly czas... jak bym miala za chwile wyjsc na..

Kłujące bóle w klatce piersiowej

.. ...miejsce... Bólom towarzyszy podwyższone ciśnienie średnio 160/100 przy moim normalnym ok 130/90, często pojawiają się bóle głowy, zmęczenie, przybicie i brak chęci do czegokolwiek... Dziwne jest na przykład to, iż jak trenowałem sport przez jakiś czas ( tj. 4 miesiące ) bóle prawie..

Nadiścnienie u młodego człowieka...

.. ...wszystkie okey a cholesterol podwyższony bodajże 220, trójglicerydy też.U lekarzy zawsze miałem przed tym zdarzeniem jakieś 145/80.Dodatkowo jestem bardzo nerwową osobą.Przyjmuje Prennesse 8mg i Impress long 1,5 Myślicie że musze je brać cały czas co spowodowało by unormowanie..