Podwyższone CRP

Echo serca - Str. 40

.. ...ponieważ wyczytałam że podwyższone CRP wskazuje na zagrożenie u danej osoby zawałem . Pani Izabelo proszę mi napisać jak to jest rzeczywiście z tym CRP i wyprostować moją zachwianą psychikę . Pozdrawiam na pewno wykonywanie echo serca nie nalezy do prewencji pierwotnej zawału serca. Są..

Wszczepienie rozrusznika a Parkinson

.. ...potas w górnej granicy, podwyższone CRP około 60. Bezwzględne zalecenie lekarzy wszczepienie rozrusznika. Pytania: 1. Czy jest inna metoda leczenia poza w/w inwazyjną np.farmakologiczna? 2. Jakie zagrożenia mogą wiązać się z wszczepieniem w takim stanie ojcu rozrusznika. Bardzo proszę o..

Proszę o analizę wyników krwi

.. ...wiedziala ) ze te wyniki nie sa rewelacyjne. Koniecznie trzeba je pokazac lekarzowi. Ale bez strachu - przyczyna nie musi byc powazna. Uszy do gory. nieznacznie podwyższone CRP świadczy o stanie zapalnym...

Ból w lewej stronie klatki piersowiej, wybrzuszenie

.. ...badania krwi wykazały podwyższone CRP i stan zapalny. Wyladowałem w szpitalu na 3 dni ( rentgen płuc czysty, USG czyste ). Podawano mi leki przeciwbolowe, przeciwzapalne, antybiotyki, przeciwwirusowe. Koniec końców stan zapalny zlikwidowano mnie zaś oczywiście wypuszczono. Lekarze..