Podwyższone leukocyty

Miano ASO

.. ...konieczne jest stwierdzenie objawów klinicznych choroby lub przynajmniej objawów toczącego się procesu zapalnego w wynikach badań krwi ( podwyższony poziom leukocytów, podwyższone OB, często niedokrwistość )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 548

.. ...badań. Zrobili. Miałam podwyższone leukocyty i krwinki białe. Ogólnie stan zapalny organizmu. zostawili mnie w szpitalu - przy wypisie stwierdzili spazmatyczne zapalenie oskrzeli i tendencje do tachykardii. Nerwicę stwierdziłam sama po kilku wizytach w szpitalu i wezwań pogotowia...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...co jest poza normą to podwyższone leukocyty w moczu i osłabione odruchy brzuszne po lewej stronie ( czyli tam, gdzie czuję osłabienie mięśni. ) Temperaturę mam raczej w normie, czasem obniżoną, ciśnienie 90/60, czasem spada do 70/40. Zrobiłam test ELISA - pierwszy - negatywny...

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...ci powiedzieć nic o podwyższonej leukocytozie ponieważ mój mąż ma tą chorobę prawdopodobnie uwarunkowaną genetycznie przechodził w Zabrzu biopsję serca i wykluczono pozapalną i niedokrwienną przyczynę kardiomiopatii mogę cię tylko pocieszyć że pozapalną kardiomiopatie leczy się łatwiej..

Niedoczynność tarczycy - Str. 18

.. ...tarczycy nie miałabym podwyższonej liczby leukocytów ( a wyszły w normie )? Żebym mogła spać spokojnie powtórze TSH i zbadam przeciwciała. Przy zapaleniu tarczycy zwykle poziom leukocytów jest niski, gdyż ta choroba osłabia system immunologiczny. Dobrze, że zrobisz badania, będziesz..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 3

.. ...ASO powyżej 500 , i podwyższona ilość leukocytów w morfologii. Pozdrawiam dzieki wielkie,ale lekarz tez o tym raczej powinnien wiedziec?wybieram sie do nastepnego lekarza z polecenia znajomych,zobaczymy,ob mam dobre,ogolnie wyniki sa ksiazkowe wiec nie wiem co jest przyczyna,tych..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...pogotowiu, kołatania serca, podwyższone ciśnienie krwii. Za każdym razem Ekg w normie. Badania krwii robione 4 razy w normie, lekko zaniżony potas, OB, brak pasożytów w kale, jonogram w normie, leukocytu w normie . Konstultacja neurologiczna - wynik żadnych zmian o podłożu..

Nie wiem co mi jest

.. ...tylko leukocyty trochę podwyższone 10,2 norma 4,1 - 10,00 Immunochemia: Ige i TSH w normie, Mocz: ph - ok, ciężar właściwy ok, leukocyty neg glukoza norma białko neg ciała ketonowe neg urobilinogen norma bilirubina 1 powinno być * 0,2 mg/dL azotyny pos powinno być neg erytrocyty 25..