Podwyższone limfocyty

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...okazało się, że mam lekko podwyższone limfocyty ( 45%, norma 40% ), następnego dnia okazało się, że mam b. dużą aftę na języku ( w niewidocznym miejscu ) i lekarz stwierdził, że stąd taki wynik morfologii, ale nie jest to nic niepokojącego, bo reszta była w normie. W tym samym czasie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 982

.. ...wszystko jedynie lekko podwyższone neutrocyty i przy dolnej granicy limfocyty...dostałam skierowanie do neurologa z podejrzeniem nerwicy lękowej ale ciągle czekam na termin...Co o tym myślicie??? Czy to mogą być objawy nerwicy??? sama już nie wiem co o tym myśleć...:( ( ( ( ( Oczywiscie..

Interpretacja wyników morfologi krwi

.. ...wyniki morfologii krwi: Podwyższony poziom limfocytów - 52,7% ( dopuszczalne 28 - 38 ) Obniżony poziom granulocytów - 32,1% ( dopuszczalne 49 - 60 ) Niski poziom płytek krwi - 113 K/ul.( dopuszczalne 140 - 440 ) a także inne nieznaczne odchylenia od dopuszczalnych norm: Erytrocyty we..

Podwyższone limfocyty

.. Czy ktos z Was ma podwyzszone limfocyty? nie mialam zadnej infekcji w trakcie badania ani tez przed jakie moga byc tego powody??? tez mam podwyzszone limfocyty, zamierzam sie wybrac z tym do lekarza zeby zlecil dodatkowe badania..bo troche mnie to martwi, infekcji tez nie mialam,dlatego lepiej to..