Podwyższone Mo badanie krwi

Lipemia

Lipemia

.. ...Lipemia, wynikająca z podwyższonego stężenia głównie tych dwóch frakcji, objawia się białawym lub mlecznym zabarwieniem osocza krwi. Kolor ten wynika z wysokiej zawartości tłuszczy i jest nie tylko objawem zaburzenia gospodarki lipidowej organizmu, ale również może fałszować wyniki..

Utrata przytomności

.. ...Martwi mnie również podwyższone ciśnienie tętnicze 145/95, może to jakaś wada układu krwionośnego ( uaktywniona wada serca ). Dziwi mnie jednak to, iż do tej pory nie zlecono zrobienia badania Echa Serca. Podsumowując, pisze dlatego bo nie wiem co mamy dalej robić, a to co mówią lekarze..

Podwyższone stężenie żelaza we krwi

.. Ostatnio robiłam sobie badania krwi, które wykazały, że stężenie żelaza we krwi wynosi u mnie 39,3 qmol/l przy wartości min 6,6 qmol/l a max 30,4qmol/l. Czy jest to coś niepokojącego, czym może być spowodowane i jak można to leczyć. Mam 20 lat, hematokryt niski, tylko 37% ( wartosc min:37%, max:47% ). Proszę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 995

.. ...immunologia zawiodła i wyniki podwyższone ) . Wszystkie wyniki ujemne . Kasy wydałam multum , ale suma sumarum - okazuje się iż mam genetycznie słabą wątrobę i musze uważać na wszystko co jem , na leki itp. Wiem już na czym stoje . Wczoraj z Viki byłam w szpitalu na badaniach , krwi..

Drętwość ręki, bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...wysportowanych , bez podwyższonego holesterolu i z normalnym ciśnieniem. W moim przypadku przyczyna zawału był skrzep wynikajacy prawdopodobnie ze złej krzepliwości krwi( o której nie wiedziałem a na badanie na krzepliwosć czeka sie 4 miesiące! ) Pozdrawiam - Piotr hej. mam podobny..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...wszystko było ok.poza podwyższonym pulsem ( 82 ) i ciśnieniem 184/80.Zrobiłam badania TSH - ( 2,15 ), z krwi nic nie wykazało - OB 7,0. Doktor przepisała mi magnez i Propanolol do łykania 3x1. Wszystko było ok.Kiedy leki mi się skończyły znowu powróciło.... 5.lipca.2008. Trafiłam na..

Morfologia krwi i co dalej?

.. ...we krw,i a raczej jej podwyższony poziom świadczy o cukrzycy, proszę pomóżcie czego oznaka są te nieprawidłowe wartości i na jakie badania sie udać,... Z góry dziekuję. poprawka jesli chodz i o glukoze N: do99 Przede wszystkim powtórz sobie badanie. Zrób je na czczo a poprzedniego dnia..

Podwyższony puls i duszności a wyniki dobre

.. Witam, Ostatnio mam podwyższony puls, cały czas czuje jak mi wali serducho. Nie wiem co mi się dzieje, wszystkie badania serca mam dobre, EKG, EKG wysiłkowe, badania krwi i wszystkie inne.. mam duszności, i wiele podobnych objawów do tego jakie były opisane do nerwicy serca. w przyszłym tygdoniu ide do..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...Młody, badałeś tarczycę? Podwyższony cholesterol często występuje przy chorobach tarczycy, objawy też są podobne. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4. * barbarella * , na tarczyce mam jutro krew ale tylko TSH , poprosze jeszcze lekarza zeby sprawdzic przepustowosc zyl ( mam nadzieje ze to..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...pogotowiu, kołatania serca, podwyższone ciśnienie krwii. Za każdym razem Ekg w normie. Badania krwii robione 4 razy w normie, lekko zaniżony potas, OB, brak pasożytów w kale, jonogram w normie, leukocytu w normie . Konstultacja neurologiczna - wynik żadnych zmian o podłożu..

Zapalenie mięsnia sercowego?

.. ...przyczyny, ostanio mam podwyższone ciśnienie nieraz dochodzi do 140/80 zazwyczaj miałem 120/60. Laryngolog powiedział ze spływa mi ropa po scianie gardła zapisał antybiotyk, miewam nieraz bole w okolicy serca i jakby nierówne bicie, szarpnięcia. Miałem robione Echo ,badanie krwi - wyszło..

Mogę być nieobliczalna

.. ...przyspieszone tętno i podwyższone ciśnienie to jeden z czynników całości. Ja ciebie doskonale rozumiem. Głowa do góry. Pozdrawiam. No właśnie sama juz się gubię w tym co jest jeszcze nerwicą a co już nie :( Od jakiś 6 tygodni mam non stop robione badania, krew itp... Z krwi wyszło..

Interpretacja wyników badania krwi

.. ...[norma 11.5 - 14.5] podwyższone PLT 238 [norma 150 - 400] MPV 9.2 [norma 8 - 12] NEUT 2.15 [norma 2.25 - 7.35] obniżone NEUT% 49.8 [norma 50 - 70] obniżone LYMPH 1.35 [norma 1.12 - 4.73] LYMPH% 31.3 [ norma 25 - 45] MONO 0.49 [norma 0.05 - 1.95] MONO% 11.4 [norma 1 - 10] przekroczone EO..

Wypadanie płatka, nadciśnienie, co jeszcze?

.. ...duże ciśnienie 185/110, podwyższone utrzymywało się cały weekend ( okolice 140/95 ). W poniedziałek od razu poszedłem do kardiologa. Zlecił badanie u urologa i okulisty ( dno oka ) oraz przepisał bisocard 5mg. Urolog zrobił USG nerek i wyniki moczu i krwi, nic nie wzbudziło jego..

Badanie krwi i podwyższony aspat

.. Witam ma 14 lat waze 75 kg i mam wzrost 183 duzo czwicze i nie raz jeste w robotach jaksi dosyc ciezkic haby sobie dorobic - na wsi i mailem badanie krwi wsyztskie wyniki w normi tylko czerwone krwinik troche ponad norme cholesterol jak byl podana norma to od - do to mailem mniej niz od xd ale martwi mnie to..

Wykrycie raka

.. ...złe wyniki morfologii( podwyższone OB, za mało lub za dużo czerwonych lub białych krwinek ), ale ...nie zawsze złe wyniki badań krwi od razu świadczą ,że ktoś ma raka...markery nowotworowe oznacza się z krwi ,ale to nie badanie morfologii tylko trzeba mieć skierowanie na oznaczenie tych..

Badanie krwi

.. ...wszystko jest ok, ale mam podwyższone PDW ( 19,4 ). Co to znaczy? czy to coś groźnego?..

Złe wyniki-młody wiek

.. ...reaktywne 1,1 ( 0 - 5 ) Podwyższona bilirubina wkazywała na wątrobę. Zrobiłem USG jamy brzysznej. Usg wskazało na rozlane zaawansowane stłuszczenie. Dwa dni po badaniach krwii powtórzyłem je w innym ośrodku celem potwierdzenia czy sprawdzenia. Oto one: Trójglicerydy: 82 ( 60 - 150 )..