Podwyższone tętno serce

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...funkcjonuje, mam też podwyższony puls. Oczywiście gdy nic konkretnego nie robię ani się nie zdenerwuję.( POdczas ataku paniki tętno potrafię mieć do 200 więc i ciśnienie pewnie się zwiększa ). POdobno tak niskie ciśnienie też powoduje arytmię. Lek pomógł mi na serce więc lekarz nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 264

.. ...jak większośc z Was podwyższone tętno, ostatnio kiedy byłam z moim sercem u ogólnej p.doktor okropnie się wystraszyła jak zmierzyła mi tętno i było 130. Od razu wysłała mnie na ekg, które niczego nie wykazało. Rok temu poszłam z tym problemem prywatnie do kardiologa i miałam robione echo..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...rodzinnego stwierdził podwyższone ciśnienie ( 180/100 ). Dostałam tabletki: Tritace. Brałam je do pierwszego ataku w dni 1 stycznia. Wieczorem, a właściwie nocą dostałam dziwnego ataku: zaczęły trząść mi się ręce, osłabłam w krótkim czasie, serce waliło jak oszalałe. Mąż wezwał karetkę,..

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...wszystkie ) są ogromnie podwyższone. Mam przy tym skaczace ciśnienie od 90/60 do 170/120. Ciągły ból głowy i skaczące serce.Puls 100 - 110.Cy jest to grożne? powinna Pani pójść z tym do lekarza kardiologa, masz wysokie tętno które zaliczane jest do tachykardii i jest to w medycynie już..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...wieku.Ja też mam często podwyższony puls w czasie spoczynku a nie mam żadnego skręcenia tętnic.Jedno pytanie Ci zadam ,czy ten podwyższony puls masz tylko w czasie siedzenia? Na pocieszenie napisze Ci ,że mam sąsiadkę 93 letnią ,która ciągle walczy z wysokim pulsem a serce ma zdrowe jak..