Podwyższone trójglicerydy

Triglicerydy (trójglicerydy)

.. ...HDL. Wiadome jest, że podwyższone stężenie LDL w osoczu a obniżone HDL wpływają na przyspieszenie rozwoju zmian miażdżycowych w naczyniach wieńcowych. Fakt, że nie do końca poznana jest rola triglicerydów w powstawaniu blaszki miażdżycowej bierze się z trudności w separacji efektów HDL i..

Trigly to trójglicerydy?

.. ...bogatych w tłuszcze. Zwykle podwyższone trójglicerydy idą w parze z podwyższonym cholesterolem. Jaki jest wynik cholesterolu? Leczenie zbijające wysoki poziom trójglicerydów polega na zastosowaniu odpowiedniej diety bogatej w kwasy omega - 3 ( np. dieta rybna ) i leczenia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...jedyne co to miałem podwyższony cholesterol i trójglicerydy. Przepisano mi leki, ale bolały mnie po tym mięśnie i stawy i kazano mi je odstawić - miałem podwyższone CPK. Ale po wyjściu ze szpitala takie „ataki” powtarzały się, czasami raz dziennie, czasami kilka razy..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...tak tri glicerydy mam podwyższone trzykrotnie - 509 przy 184 co stanowi normę, cholesterol mam podwyższony tylko o 81 punktów, ale do licha które z potraw zbijają najszybciej to cholerstwo? tłusto nie jem, wolę gotowane mięcho i ryby od jakichś tłuszczy, jeżdżę na rowerze. Moim jednak..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...,okazało się,że mam podwyższone trójglicerydy[230].muszę iść do lekarza,glukoza 62.cholesterol w normie.poradżcie co zrobić aby obniżyć trójglicerydy.muszę się przyznać ,że palę papierosy no i nie dawno stwierdzono u mnie nerwicę serca .czy to coś ma wspólnego na wyniki krwi?mam 35 lat..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...mój cholesterol był podwyższony ,a lekarze twierdzili że to choroba dzidziczna .Dobre też są płatki lub otręby owsiane z wodą a nie z mlekiem , to też wyczytałam w internecie i też stosuję od czasu do czasu rano tak jak zalecała pani doktór w internecie . Berciku lekarz cię wykończy..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...się do osób,które mają podwyższony cholesterol,a nie jakiś SUPER GIGANT.Jak ktoś ma bp 270 ,to na pewno da radę obniżyć bez leków.Gigantyczny cholesterol to sprawa dziedziczna . MÓj wujek wkurzył sie na lekarza,który mu zaaplikował leki na cholesterol.Zaszkodziły mu bardzo - nawątrobę i..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...ale jednak nie. Mam podwyższone trójglicerydy - 278mg/dL ( norma 40 - 160 )z wątrobą też tak sobie: AIAT - 88 ( norma 0 - 42 ) AspAT 36 ( norma 0 - 37 ) Nadal nie czuję się dobrze, bo w różnych porach dnia dopada mnie uczucie niepokoju, że słabnę, że serce wariuje... Benzodiazepina którą..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 293

.. ...kato28 : U mnie wyszły podwyższone trójglicerydy. Cholesterol mam ok. Całkiem możliwe, że te trójglicerydy mam podwyższone przez słodycze ( to podobno jedna z możliwych przyczyn ). Odkąd pamiętam przepadałem za słodyczami. Nadal przepadam ! Batoniki, czekolada, coca - cola itd. znajdują..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...lata/pozdrawiam Ulka ja też miałam podwyższony poziom trójglicerydów we krwi, o grejpfrutach nic nie słyszałam, ale na pewno trzeba ograniczyć spożywanie cukru i tłuszczów, polecam również dietę bogatą w kwasy omega 3 tj. świeże ryby - głównie szprotki, makrela, dorsz i łosoś, tuńczyka..

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy

.. ...sam zauważałem u sibie podwyższone wartości. Proponuj Ci : - asparagin forte - potas z magnezem, bez recepty w aptece ok. 6zł. - Intractum Visci - zioło * jemioła * pomaga w nadciśnieniu, ale trzeba długo stosować żeby zauważyć efekty, wiec nie oczekuj piorunujących efektów. - OMEGA - 3..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...wyniki badań. Czytałam o podwyższonym poziomie trójglicerydów ale ja mam ich zbyt mało bo tylko 30 a norma od 40, natomiast cholesterol całkowity 220. Moze ktoś wie co to oznacz? moje wyniki to cholesterol 500, trójglicerydy 2250, HDL nieoznaczalny. szukam poradni leczenia zaburzeń..

Unknąłem wszczepienia By-passów

.. ...odstawienia leków - podwyższony cholesteror i trójglicerydy. Wszystko ma swoj okres i organizm zbuntował się, w tej chwili jest po kolonografi i angioplastyce, czas pokaże co dalej, mam tylko nadzieje że nie będzie już eksperymentował z odsawieniem leków. Co Pan takiego zrobił że uniknął..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...kardiologa, z uwagi na podwyższony cholesterol i trójglicerydy, zażywam LIPANTHYL 200. Mam 49 lat. Czy ktoś ma jakieś pomocne uwagi? Pozdrawiam Roman Też tak mam często ... nawet teraz. Pytałeś lekarza? Mój powiedział że to nerwica... choć też myślałam że raczej mało prawdopodobne... mam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...dodam jeszcze że mam podwyższony cholesterol i trójglicerydy - to jest przyczyną lambi - po przeleczeniu powinno się poprawiać !! pozdrawiam wszystkich !! ~sidi Zrobię te badania, dzięki za trop. Napisz czy długo brałeś METRONIDAZOL. . i jaką dawkę.CZy lek Ci przepisał rodzinny ?..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...nie zna odpowiedzi. Podwyższone wartości aminotranferaz, niska wartość trójglicerydów, zbyt mało danych na pełniejszą odpowiedź uzupełnie reszte wyników RBC 4,54 x 10 do 6 WBC 0,8x 10 do 2 HGB 13,5g/dl HCT 389 % MCV 086 MCH 29,7 pg MCHC 36,4g/dl Pit 0360 x 10 do 3 MPV 08,5 fl Pct 308%..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...temu i za wyjątkiem podwyższonego OB ( 23 ),lekko powyżej normy monocytów i wysokiego całkowitego cholesterolu ( przy czym głównie dlatego, że ten dobry cholesterol ma wysoką wartość, zły jest w normie i trójglicerydy też w normie ) to reszta badań wyszła super. Byłam zdrową 33latką. Nie..

Obniżone HDL

.. ...bo on u mnie powoduje podwyższone trójglicerydy i obniżenie dobrego cholesterolu .Zwróć też uwagę na fruktozę , czyli owoce typu jabłka tudzież gruszki. zastosuj sposób odżywiania regulujący cholesterol zrezygnuj z ciast ,lodów ,ciastek ,ogranicz tłuszcze zwierzęce,jedz zmielone nasiona..

Podwyższone trójglicerydy - jaka dieta najskuteczniejsza?

.. Odebrałam wyniki i mam199 trójglicerydów pomimo,że od 2 m - cy trzymam diete :oliwa z oliwek,chude drobiowe mięso ,1 w tyg.ryby.zero słodyczy nie palę i nie piję,co zrobic by je obniżyc ,czy muszą byc leki?Dodam tylko,że cholesterol mam 179 a więc w normie co jest najskuteczniejsze w ich zwalczaniu?mam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...zawału . Ciśnienie mam podwyższone a i cholesterol i trójglicerydy przekroczone ( chol 263 a trój 213 nie wiem czy wpływ na wynik nie miało ciastko z bitą śmietaną ponieważ o 8 wieczorem mi się zachciało i zjadłam a rano poszłam się badać ) więc mam już 3 punkty podwyższonego ryzyka :..

Holesterol i trojglicerydy

.. ...niedoczynność luk nadczynnośc tarczycy powoduje tzn hiperholesterolemie czyli podwyższony poziom holesterolu wywołany przez tarczyce cześć łysy ,przeczytaj artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * S.Gromadzki...

Nadiścnienie u młodego człowieka...

.. ...wszystkie okey a cholesterol podwyższony bodajże 220, trójglicerydy też.U lekarzy zawsze miałem przed tym zdarzeniem jakieś 145/80.Dodatkowo jestem bardzo nerwową osobą.Przyjmuje Prennesse 8mg i Impress long 1,5 Myślicie że musze je brać cały czas co spowodowało by unormowanie..

Złe wyniki-młody wiek

.. ...reaktywne 1,1 ( 0 - 5 ) Podwyższona bilirubina wkazywała na wątrobę. Zrobiłem USG jamy brzysznej. Usg wskazało na rozlane zaawansowane stłuszczenie. Dwa dni po badaniach krwii powtórzyłem je w innym ośrodku celem potwierdzenia czy sprawdzenia. Oto one: Trójglicerydy: 82 ( 60 - 150 )..