Podwyższony cholesterol i trójglicerydy

Trigly to trójglicerydy?

.. ...trójglicerydy mogą być podwyższone jest wiele. Poza tym warto powtórzyć badanie po pełnych 12 godzinach na czczo, mając pewność, że poprzedniego dnia nie jadło się potraw szczególnie bogatych w tłuszcze. Zwykle podwyższone trójglicerydy idą w parze z podwyższonym cholesterolem. Jaki jest..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...jedyne co to miałem podwyższony cholesterol i trójglicerydy. Przepisano mi leki, ale bolały mnie po tym mięśnie i stawy i kazano mi je odstawić - miałem podwyższone CPK. Ale po wyjściu ze szpitala takie „ataki” powtarzały się, czasami raz dziennie, czasami kilka razy..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...tak tri glicerydy mam podwyższone trzykrotnie - 509 przy 184 co stanowi normę, cholesterol mam podwyższony tylko o 81 punktów, ale do licha które z potraw zbijają najszybciej to cholerstwo? tłusto nie jem, wolę gotowane mięcho i ryby od jakichś tłuszczy, jeżdżę na rowerze. Moim jednak..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...,okazało się,że mam podwyższone trójglicerydy[230].muszę iść do lekarza,glukoza 62.cholesterol w normie.poradżcie co zrobić aby obniżyć trójglicerydy.muszę się przyznać ,że palę papierosy no i nie dawno stwierdzono u mnie nerwicę serca .czy to coś ma wspólnego na wyniki krwi?mam 35 lat..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...się do osób,które mają podwyższony cholesterol,a nie jakiś SUPER GIGANT.Jak ktoś ma bp 270 ,to na pewno da radę obniżyć bez leków.Gigantyczny cholesterol to sprawa dziedziczna . MÓj wujek wkurzył sie na lekarza,który mu zaaplikował leki na cholesterol.Zaszkodziły mu bardzo - nawątrobę i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 293

.. ...kato28 : U mnie wyszły podwyższone trójglicerydy. Cholesterol mam ok. Całkiem możliwe, że te trójglicerydy mam podwyższone przez słodycze ( to podobno jedna z możliwych przyczyn ). Odkąd pamiętam przepadałem za słodyczami. Nadal przepadam ! Batoniki, czekolada, coca - cola itd. znajdują..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...wyniki badań. Czytałam o podwyższonym poziomie trójglicerydów ale ja mam ich zbyt mało bo tylko 30 a norma od 40, natomiast cholesterol całkowity 220. Moze ktoś wie co to oznacz? moje wyniki to cholesterol 500, trójglicerydy 2250, HDL nieoznaczalny. szukam poradni leczenia zaburzeń..

Unknąłem wszczepienia By-passów

.. ...odstawienia leków - podwyższony cholesteror i trójglicerydy. Wszystko ma swoj okres i organizm zbuntował się, w tej chwili jest po kolonografi i angioplastyce, czas pokaże co dalej, mam tylko nadzieje że nie będzie już eksperymentował z odsawieniem leków. Co Pan takiego zrobił że uniknął..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...kardiologa, z uwagi na podwyższony cholesterol i trójglicerydy, zażywam LIPANTHYL 200. Mam 49 lat. Czy ktoś ma jakieś pomocne uwagi? Pozdrawiam Roman Też tak mam często ... nawet teraz. Pytałeś lekarza? Mój powiedział że to nerwica... choć też myślałam że raczej mało prawdopodobne... mam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...dodam jeszcze że mam podwyższony cholesterol i trójglicerydy - to jest przyczyną lambi - po przeleczeniu powinno się poprawiać !! pozdrawiam wszystkich !! ~sidi Zrobię te badania, dzięki za trop. Napisz czy długo brałeś METRONIDAZOL. . i jaką dawkę.CZy lek Ci przepisał rodzinny ?..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...temu i za wyjątkiem podwyższonego OB ( 23 ),lekko powyżej normy monocytów i wysokiego całkowitego cholesterolu ( przy czym głównie dlatego, że ten dobry cholesterol ma wysoką wartość, zły jest w normie i trójglicerydy też w normie ) to reszta badań wyszła super. Byłam zdrową 33latką. Nie..

Obniżone HDL

.. ...bo on u mnie powoduje podwyższone trójglicerydy i obniżenie dobrego cholesterolu .Zwróć też uwagę na fruktozę , czyli owoce typu jabłka tudzież gruszki. zastosuj sposób odżywiania regulujący cholesterol zrezygnuj z ciast ,lodów ,ciastek ,ogranicz tłuszcze zwierzęce,jedz zmielone nasiona..

Podwyższone trójglicerydy - jaka dieta najskuteczniejsza?

.. Odebrałam wyniki i mam199 trójglicerydów pomimo,że od 2 m - cy trzymam diete :oliwa z oliwek,chude drobiowe mięso ,1 w tyg.ryby.zero słodyczy nie palę i nie piję,co zrobic by je obniżyc ,czy muszą byc leki?Dodam tylko,że cholesterol mam 179 a więc w normie co jest najskuteczniejsze w ich zwalczaniu?mam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...zawału . Ciśnienie mam podwyższone a i cholesterol i trójglicerydy przekroczone ( chol 263 a trój 213 nie wiem czy wpływ na wynik nie miało ciastko z bitą śmietaną ponieważ o 8 wieczorem mi się zachciało i zjadłam a rano poszłam się badać ) więc mam już 3 punkty podwyższonego ryzyka :..