Podwyższony poziom

Statyny

Statyny

.. ...hipercholesterolemia ( podwyższony poziom cholesterolu we krwi ) w przypadku gdy dieta i leczenie niefarmakologiczne nie przynosi rezultatów. Działania niepożądane statyn. Statyny są zazwyczaj dobrze tolerowane jednak mogą pojawić się bóle brzucha, wzdęcia, bóle mięśniowe, zaburzenia..

Hiperlipidemia

Hiperlipidemia

.. ...metabolicznych objawiających się podwyższonymi poziomami frakcji cholesterolu i triglicerydów w surowicy krwi. W większości przypadków zaburzenia te wywołane są nieprawidłowym odżywianiem, siedzącym trybem życia, nadwagą, predyspozycjami genetycznymi ( rodzinna predyspozycja do..

Hipoksja

.. ...osteoartropatia przerostowa - nadmierny rozrost tkanki kostnej; krwioplucie. Leczenie hipoksji. Korekcja wady serca. W przypadku gdy korekcja nie przynosi poprawy utlenowania serca leczenie jest zachowawcze...

Czynniki ryzyka choroby niedokrwiennej serca

.. ...krwi. Występowanie dwóch czynników ryzyka pierwszego rzędu powoduje, że zagrożenie zawałem serca zwiększa się czterokrotnie, a występowanie trzech czynników pierwszego rzędu zwiększa to ryzyko 10 razy!..

Miażdżyca (blaszka miażdżycowa)

Miażdżyca (blaszka miażdżycowa)

.. ...komórek piankowatych. Podwyższony poziom cholesterolu LDL sprzyja powstawaniu blaszki miażdżycowej. Blaszka miażdżycowa może być stabilna lub niestabilna ( podatna na uszkodzenie ). Rdzeń blaszki miażdżycowej wypełniony jest lipidami i mięśniówką gładką. Blaszki stabilne mają zazwyczaj..

Wpływ białka sojowego na poziom cholesterolu we krwi

Wpływ białka sojowego na poziom cholesterolu we krwi

.. ...pacjentów ze znacznie podwyższonym poziomem LDL. Dieta bogata w białko sojowe zmniejsza także stężenie całkowitego cholesterolu ( Tchol ) i triglicerydów. Dobroczynny wpływ białka sojowego widoczny jest głównie u pacjentów z wyraźnie podwyższonym poziomem cholesterolu. Wniosek płynący z..

Dieta obniżająca poziom cholesterolu

Dieta obniżająca poziom cholesterolu

.. ...oliwek, olej rzepakowy. Podwyższone stężenie cholesterolu LDL jest jednym z najistotniejszych czynników rozwoju miażdżycy naczyń wieńcowych a co za tym idzie choroby niedokrwiennej serca. Wszyscy pacjenci, u których stwierdzono zaburzenia lipidowe powinni zacząć się leczyć zarówno..

Profilaktyka zawału serca

Profilaktyka zawału serca

.. ...masa naszego ciała. Podwyższony poziom cholesterolu LDL lub triglicerydów ( TG, trigly ) wiąże się ze wzrostem ryzyka wystąpienia miażdżycy, a w konsekwencji - zawału serca. Podobnie podwyższony poziom glukozy we krwi zwiększa ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2, która obecnie jest..

Miano ASO

.. ...konieczne jest stwierdzenie objawów klinicznych choroby lub przynajmniej objawów toczącego się procesu zapalnego w wynikach badań krwi ( podwyższony poziom leukocytów, podwyższone OB, często niedokrwistość )...

Homocysteina

.. ...preparatów witaminy B. Podwyższony poziom tego aminokwasu obserwuje się w przepadku niewydolności nerek, niedoczynności tarczycy oraz podczas przyjmowania niektórych leków ( np. metotreksatu ). Wysoki poziom homocysteiny sugeruje aktywne procesy aterogenne ( tworzenie się blaszek..

Aterotromboza (zakrzepowe powikłania miażdżycy)

.. ...lipidowe ( przede wszystkim podwyższony poziom cholesterolu ). Jednym z podstawowych zaleceń lekarskich, mających na celu zmniejszenie zakrzepowych powikłań miażdżycy, jest promocja zdrowego tryby życia, aktywności fizycznej, prawidłowej diety oraz prawidłowej kontroli wartości ciśnienia..

Zawał serca jako powikłanie zabiegu operacyjnego

.. ...Potwierdzeniem zawału jest podwyższony poziom sercowych troponin. Zawał serca związany z zabiegiem chirurgicznym wyróżnia się nie tylko objawami, ma także odmienne przyczyny typowy zawał związany z miażdżycą tętnic wieńcowych. Operacja jest dla organizmu stresem. Wzrasta poziom..

Wcześniejsze przewidywanie zawałów serca

.. ...zauważono stwierdzono podwyższony poziom czterech wymienionych protein. W opinii dr. Johana Arnloeva, którą wyraził w rozmowie z dziennikiem Upsala Nya Tidning , konieczne są dalsze badania. Należy np. sprawdzić czy podobne prawidłowości występują też wśród kobiet lub w organizmach osób..

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. Obok podwyższonego ciśnienia i poziomu cholesterolu, także zbyt szybkie bicie serca jest niepokojącym objawem - ostrzegali podczas konferencji prasowej w Warszawie profesorowie Andrzej Rynkiewicz i Krzysztof Filipiak. Choroba wieńcowa jest podstępna - aż w 35 proc. przypadków zaczyna się ( i kończy ) nagłym..

Nowy zły cholesterol

.. ...przypadku dziedzicznego podwyższonego poziomu lipoproteiny a, czyli Lp( a ), dieta ani statyny nie pomagają. Na szczęście nie jest to substancja tak groźna jak LDL. Specjaliści porównują LDL do groźnego tygrysa, a Lp( a ) - do domowego kota, który jednak też potrafi drapać. Jak wykazały..

Bierne palenie szkodzi tętnicom nastolatków

Bierne palenie szkodzi tętnicom nastolatków

.. ...to kolejny wskaźnik podwyższonego ryzyka chorób układu krążenia. Również stosunek apoB do apoA1 ( apolipoproteiny A1 ), składnika dobrego cholesterolu ( tj. lipoprotein wysokiej gęstości - HDL ) był wyższy. A, jak wynika z wcześniejszych badań, może to być jeszcze silniejszy zwiastun..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...Badania krwi wykazały podwyższony poziom troponiny I oraz nieznacznie podwyższone miano p - ciał p - sercowych, lekarze powiedzieli mi że w czasie ciąży mała przeszła zapalenie mięśnia sercowego. Agatce podano immunoglobuliny zaczęła przyjmować propranolol trzy razy dziennie po 2..

Jaki powinien być prawidłowy puls?

.. ...lat miałam problemy z podwyższonym pulsem, jednak zawsze myslałam, że to normalne, ze taka moja uroda. Niedawno jednak zaniepokoiło mnie to, więc udałam się do swojego lekarza, ten natychmiast zrobił EKG, ktore na szczescie wykluczyło winę serca, jednak zaczal badac dalej - skierowanie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...bicie. A jeśli masz podwyższony poziom hormonów tarczycowych i tam jest pies pogrzebany, jeśli to jest przyczyna zaburzeń, a będziesz brała lek nie na tę dolegliwość, co trzeba. Nie chcę Cię tu namawiać do nieprzyjmowania Propanololu, ale radziłabym powiedzieć o tych obawach lekarzowi...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 540

.. ...i USG.Wyszło,że mam podwyższony poziom prolaktyny - hormon wydzielany przez przysadkę,reszta badań w normie.Dostałam hormon. Ból w środku cyklu był mniejszy,ale już raczej zawsze w środku cyklu miewam takie bóle.Czasami zaczynają się bardzo wcześnie a przechodzą niedługo przed..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 621

.. ...których wyczytałam, że podwyższone przeciwciała mogą świadczyć o paru innych stanach zapalnych i że poziom kilkaset to jeszcze nie tragedia. Ja miałam aTPO 169 a aTG 443. Hashimoto występuje gdy poziom to kilka tysięcy. Jakie Ty miałaś wyniki? Ja pozostałe miałam w normie, TSH w dolnych..

Chelatacja - Str. 12

.. ...okazuje się błędem. Podwyższony poziom cholesterolu jest skutkiem, a nie przyczyną powstawania miażdżycy. Wątroba ,,musi * produkować jego zwiększoną ilość, by krew razem z lepką lipoproteiną a mogła rozprowadzić go do tętnic w celu ,,wyreperowania * uszkodzonych naczyń. Jeżeli tętnice..

Niedoczynność tarczycy - Str. 18

.. ...tarczycy nie miałabym podwyższonej liczby leukocytów ( a wyszły w normie )? Żebym mogła spać spokojnie powtórze TSH i zbadam przeciwciała. Przy zapaleniu tarczycy zwykle poziom leukocytów jest niski, gdyż ta choroba osłabia system immunologiczny. Dobrze, że zrobisz badania, będziesz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 184

.. ...biorę Letrox 50 mam podwyższony poziom przeciw ciał tarczycowych 250 ,2 guzki jestem po 2 biopsjach leczę się 23 lata , co 3 miesiące wizyta u lekarza i badanie hormonów kiedyś miałam nadczynność ale po urodzeniu dziecka wszystko się zmieniło brałam nawet Letrox 125 bogna, ja też..

Nerwicowcy a co z alkoholem?

.. ...normalnie, no może kac i podwyższony wówczas poziom lęku we znaki się daje, ale to reakcje osobnicze ... kiedy zdarzy się tachykardia na kacu i atak paniki - kaptopril pod język i rosół w 3 minuty : - ) ale z dala od takich experymentów wielogłowi bogunowie niech czuwają nad nami Alkohol..

Wysokie tętno spoczynkowe w ciąży

.. ...długo utrzymywało mi się podwyższone tętno i kardiolog powiedział mi, że to normalne z powodu zmian hormonalnych. Warto też sprawdzić poziom potasu i magnezu a w twoim przypadku też żelaza. Nadczynność tarczycy też daje podwyższone tętno. Pozdrawiam cię i twoje dzieciątko. Monika..

Niedobór potasu - Str. 2

.. ...serca. Miałam trochę podwyższone ciśnienie 150/90 ( zazwyczaj mam 105/60 ). Zbadali krew, poziom potasu i wykonali ekg. Morfologia - OK. Natomiast potas - 3,78. Na ekg wyszły jakieś dodatkowe skurcze. Stwierdzili, że to właśnie obniżony poziom potasu spowodował te zaburzenia rytmu serca..

Dodatkowe skurcze - Str. 280

.. ...podwyższonego poziomu cukru. Podwyższony poziom cukru powoduje również złe samopoczucie, drżenie rąk, nerwowość. Tak że nie nerwica jest przyczyną arytmii, ale najprawdopodobniej poziom cukru jest przyczyną nerwicy i arytmii. Lekkie przybranie na wadze od razu podnosi poziom cukru...

Dodatkowe skurcze - Str. 287

.. ...poprzez nerwy oczywiście. Podwyższony poziom cukru we krwi też może mieć wpływ na akcję serca. Mam tak,że kiedy zakładano mi holtera serce bilo idealnie, ściągałam holtera i zaczynała się jazda. Ale kiedyś się wkurzyłam i wpadlam do przychodni bez skierowania prosząc,żeby mi natychmiast..

Ból w klatce piersiowej

.. ...bolu wieńcowego , masz podwyższony poziom cholesterolu i dodatni wywiad rodzinny to chyba warto jednak skonsultowac sie kardiologicznie pozdrawiam Nie chcę Cię martwić, ale większość lekarzy pomimo różnych dolegliwości pacjentów mówi ,ze nic nikomu nie jest:/ Idź do lekarza jeszcze raz..

Nerwica a podwyższone ciśnienie

.. ...nerwicę i czasem mam podwyższone ciśnienie do poziomu 140/90 - 160/90. Jak jestem spokojny i zrelaksowany to ciśnieni mam normalne, tj. około 125/75. Czy to podwyższone ciśnienie trzeba leczyć jakoś doraźnie? Dziekuję za odpowiedzi : ) Tomek Problem nie tkwi w nadciśnieniu, które sie..

Dziwne mijajace bóle serca

.. ...wieńcowej ), czy masz podwyższone ciśnienie tętnicze, jaki jest twój poziom cholesterolu , czy masz nadwage , czy palisz , czy w Twojej rodzinie były przypadki choroby wieńcowej. Wreszcie w jakich okolicznościach pojawiają się dolegliwości i kiedy mijają? Trochę zarzuciłam pytaniami....

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...nerwicowymi cechuje: podwyższony poziom niepokoju, niski próg frustracji, zawyżone aspiracje, skupienie na sobie, poczucie mniejszej wartości, brak akceptacji siebie, poczucie krzywdy, niechęć do samoanalizy, lęk przed oceną, trudności w relacjach z innymi ludźmi. Typy zaburzeń..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 290

.. ...skóra na plecach. Mam podwyższony poziom cholesterolu całkowitego i triglicerydów ale lekarz twierdzi że nie są to wartości przy których należy wpadać w panikę. A jak się dobrze czuję to w kółko wyczekuję pogorszenia. Dostałem obrzydzenia do ciśnieniomierza, wręcz boję się go dotknąć...

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...lata/pozdrawiam Ulka ja też miałam podwyższony poziom trójglicerydów we krwi, o grejpfrutach nic nie słyszałam, ale na pewno trzeba ograniczyć spożywanie cukru i tłuszczów, polecam również dietę bogatą w kwasy omega 3 tj. świeże ryby - głównie szprotki, makrela, dorsz i łosoś, tuńczyka..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...kreatynowa oraz mioglobina. Podwyższony poziom swiadczy o tym, ze coś złego dzieje się z mięśniami np. ulegają atrofii, czy też rozpadają się albo jest jakiś stan zapalny. Zleciła mi to neurolog. Ta mioglobina tylko jest droga - 35 zł, pozostałe za około 12. W tym zanikowym bocznym chyba..

Interpretacja wyników morfologi krwi

.. ...wyniki morfologii krwi: Podwyższony poziom limfocytów - 52,7% ( dopuszczalne 28 - 38 ) Obniżony poziom granulocytów - 32,1% ( dopuszczalne 49 - 60 ) Niski poziom płytek krwi - 113 K/ul.( dopuszczalne 140 - 440 ) a także inne nieznaczne odchylenia od dopuszczalnych norm: Erytrocyty we..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...nerwicowymi cechuje: podwyższony poziom niepokoju, niski próg frustracji, zawyżone aspiracje, skupienie na sobie, poczucie mniejszej wartości, brak akceptacji siebie, poczucie krzywdy, niechęć do samoanalizy, lęk przed oceną, trudności w relacjach z innymi ludźmi. Typy zaburzeń..

Trigly podwyższone, jaki powód?

.. ...tak podwyższonego trigly, co zrobić bo je zmniejszych jakie ewentualnie stosować leki i jakie mogą być efekty uboczne tak wysokiego trigly A co z poziomem np cukru ? glukoza 117mg/dl, cholest 215mg/dl..

Dziwne bóle, podwyższone ciśnienie, poblemy z widzeniem

.. ...tym stwierdzono u mnie podwyższone ciśnienie ( po EKG, echo serca, morfologii itd. bez holtera ) na poziomie 140/85 max 160/85. Dostałem lek Lokren chyba 50 i po jakimś czasie dolegliwości przeszły, więc odłożyłem lek. Minęło ok. 2,5 roku bez objawów. Zadowolony żyłem normalnie nie..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...wyniki badań. Czytałam o podwyższonym poziomie trójglicerydów ale ja mam ich zbyt mało bo tylko 30 a norma od 40, natomiast cholesterol całkowity 220. Moze ktoś wie co to oznacz? moje wyniki to cholesterol 500, trójglicerydy 2250, HDL nieoznaczalny. szukam poradni leczenia zaburzeń..

Czy mam nerwicę?

.. ...nerwicowymi cechuje: * podwyższony poziom niepokoju - pasuje * niski próg frustracji - Wściekam się o wszystko i na wszystkich,przechodzi mi po jakimś krótkim czasie i muszę odkręcać wypowiedziane/wywarczane ( nie krzyczę ) słowa * zawyżone aspiracje - Uczę się w szkole średniej. W..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1065

.. ...120/80, jednak rano miałem podwyższone do 141/81. Lekarz stwierdził że nie wie co może powodować tego stanu, wypisał skierowanie na morfologię, TSH, poziom Potasu, glukozy, oraz coś czego niestety nie mogłem rozczytać xD. Przepisał mi także magnez. Gdy wróciłem łyknołem 2 tabletki (..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...niepokoić.Tato był osłabiony,miła podwyższony poziom mocznika,miła biegunkę, nigdy nie pił soków typu jabłkowy moim zdaniem miał tzw. * gorączkę wewnętrzną * .Po pięciu dniach trafił na tzw * lżejszy oddział pooperacyjny i powoli zaczął chodzić.Biegunka dalej się utrzymywała i nie miał..

Nerwica w ciąży - Str. 198

.. ...leczenie zewzgledu na podwyższoy poziom komórek NK,ciąża okazała sie po zamaciczna załapał mnie straszny ból a byłam wtedy akurat w Łodzi na doszczepianiu wylondowałam w CZMP z peknietym jajowodem i krwotokiem wewnetrznym ale przeżyłam lekarze staneli na wysokości zadania.po tygodniu..

Wyniki krew, mocz a migdałki?

.. ...zapalenia wątroby typu B, podwyższony poziom Aspat, Alat, a w szczegółności Alat również o tym świadczy. Zważywszy, że poziom Alat nie jest bardzo podwyższony może to wskazywać na PWZW B - przewlekłe wirusowe zapaleie wątroby typu B, wzmaga to dalsyej diagnostyki. Proponuje znaleźc..

P-LCR + co oznacza podwyższony?

.. ...pytanko na co wpływa podwyższony P - LCR a ja mam P - LCR - 55.1%, PDW - 22.7%, MPV - 14fL, PLT - 148G/L, MCHC - 19.8mmol/l... co to wszystko znaczy? udalo mi sie tyle dowiedziec z internetu ze mam lekki niedobor zelaza, ale nic pozatym nie wiem. pomocy ja mam za niski poziom plytek krwi..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...dobre...wyniki krwi, mam podwyższony poziom hematokrytu i poziom potasu na dolnej granicy. Najgorsza jest ta świadomość, że zaraz coś mi się stanie...czy to jest na tle nerwowym? do jakiego lekarza się wybrać? neurologa? kardiologa? pzodrawiam, z góry dziękuję za odpowiedź Hm.. Odpowiem..

Cholesterol HDL -podwyższony poziom

.. ...Mam pytanie co oznacza podwyższony poziom tzw.dobrego cholesterolu czyli HDL u mnie wynosi on 87 gdzie norma jest do 80, natomiast całkowity mam 206 a LDL 100. Witam. mam podobny problem - podwyższony poziom tzw. dobrego cholesterolu ( 73, norma - do 65 ) , i to od kilku lat, podwyższony..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...we krw,i a raczej jej podwyższony poziom świadczy o cukrzycy, proszę pomóżcie czego oznaka są te nieprawidłowe wartości i na jakie badania sie udać,... Z góry dziekuję. Witam!Ja rowniez cierpie na bole w klatce pierciowej. Pojawiaja sie nagle bez wyraznej przyczyny.Wylacznie z lewej..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku

.. ...tarczycy u Ciebie, bo podwyższona temperatura, tachykardia, zaburzenia rytmu, mogłyby wskazywać na problemy z tarczycą. Poproś lekarza o skierowanie na poziom hormonów tarczycy, aby wykluczyć tą chorobę u Ciebie i wdrożyć właściwą terapię kardiologiczną. Pewnie coś z węzłem przedsionkowo..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...nie stwierdził poza podwyższonym do 200 ponad poziomem żelaza we krwi.Kilka dni póżniej o wieczornej kłótni w domu,obudziłam się ok 5 nad ranem z wielkim uczuciem fali gorąca,które rozlewało się po ciele i ogromnym strachem,znowu to samo uczucie,wstałąm z łóżka,żeby to rozchodzić,poszłam..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...trochę gęstą krew i lekko podwyższony poziom potasu. Miałem też robione wszystkie badania kardiologiczne - wszystko ok. Oraz badanie EEG głowy. Mam problem z zatokami - częste infekcje ( w wymazie wyszedł gronkowiec złocisty ),raz zajęło mi stawy kolanowe,że przez pare dni nie mogłem ich..

Morfologia krwi i co dalej?

.. ...we krw,i a raczej jej podwyższony poziom świadczy o cukrzycy, proszę pomóżcie czego oznaka są te nieprawidłowe wartości i na jakie badania sie udać,... Z góry dziekuję. poprawka jesli chodz i o glukoze N: do99 Przede wszystkim powtórz sobie badanie. Zrób je na czczo a poprzedniego dnia..

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...związku tachykardii z podwyższonym poziomem przeciwciał TG i TPO. Lekarz kardiolog stwierdził, że objawy nie wynikają z przyczyn kardiologicznych, śladowe niedomykalności zastawek mitralnej i trójdzielnej wg. niego nie mają znaczenia w tym przypadku. Twierdzi raczej, że objawy wskazują..

Bóle rąk, przedramion

.. ...reumatoidalne? a OB nie masz podwyższone?Zrób morfologię i OB też. Zawsze miałam ładne wszystkie badania, ale to sprawdzę. Dziękuję za odpowiedź. zbadaj poziom mocznika może maść butapirazol by ci pomogła? Przeczytaj ulotkę.A nie jeżdzisz ty rowerem bez rękawiczek? Nie mam czasu na..

Bardzo silne odczucie porażenia prądem

.. ...krwi wykazała jedynie podwyższony poziom potasu 0,7 powyżej górnej granicy oraz cholesterol w górnej granicy normy . Ciśnienie krwi w granicach 130/87 lub czasem wyższe .Jeśli ktokolwiek miał podobny problem lub ktoś się spotkał z takim zjawiskiem proszę o odpowiedz . Najpierw upewnij..

Nastoletnia nerwica - Str. 7

.. ...przysadki faktycznie jest podwyższony poziom prolaktyny. Ciekawa jestem o jakim badaniu na SM myślał ten profesor...i czemu za 20 lat...czegoś tu nie kumam... jak ruszam okiem to ta plamka razem sie rusza i rowniesz nie rozumiem tego wszystkiego dlatego szukam pomocy u was bo juz nie..

Przerost prawej komory i niekompletny blok prawej odnogi

.. ...masz nadciśnienie i podwyższony cholesterol? mam 17 lat nie mam pojęcia o poziomie mojego cholesterolu oraz nie odczuwam abym miał nadcisnienie Nadciśnienia się nie czuje. Trzeba regularnie miezryć ciśnienie, zeby je wykryć. Z wynikiem echo najlepiej iśc do kardiologa, a potem słuchac..

CUKRZYCA

.. ...i cukier jest lekko podwyższony. Tak jadlam wieczorem lecz od tego czasu mineloz 12 godzin Godzine temu zjadlam cos slodkiego zmiezylam poziom cukru wskazal 140 nie wiem czy mam cukrzyce chce sprawdzic czy to co jem zazwyczaj odbija sie na moim cukrze ale z tego co teraz widze ze chyba..

JAKI JEST PRAWIDLOWY POZIOM GLUKOZY WE KRWI

.. ...tzn. glukoza jest lekko podwyższona, a insulina ponad czterokrotnie podwyższona w stosunku do normy po obciążeniu 75g glukozy. uważam ,że betiniunia panikuje.Zjadła ciacho wieczorem,to i cukier ma wyższy.Naczyta się w internecie i zaraz myśli,że to jest cukrzyca.A cukrzyce moze stwierdić..

Holesterol i trojglicerydy

.. ...niedoczynność luk nadczynnośc tarczycy powoduje tzn hiperholesterolemie czyli podwyższony poziom holesterolu wywołany przez tarczyce cześć łysy ,przeczytaj artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * S.Gromadzki...

Błagam o pomoc..

.. ...testosteronu widoczny był podwyższony poziom kortyzolu ( osiągnął górną granicę normy aczkolwiek jej nie przekroczył ). Po kilkumiesięcznej kuracji ( marzec, kwiecień 2009 ) poziom się podniósł ale ze względu na problem z dostępnością leku injekcje odstawiono. Po odstawieniu przytyłem..