Podwyższony puls

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...na zawał serca i mają podwyższone ryzyko udaru mózgu - wynika z badań, o których informuje pismo Neurology . Migrena to jednostronny, pulsujący ból głowy, któremu często towarzyszą nudności i wymioty, a także nadwrażliwość na dźwięk i światło. Na migreny cierpią przeważnie osoby między..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...jej ciśnienie - trochę podwyższone, ale za to miała bardzo wysoki puls. Stwierdziłam, że zrobię jej echo. Wiem, wiem że to głupie, że nie umiem ale to był taki impuls. Kazałam jej sie położyć, posmarowałm żelem okolice serca i zaczęłam jeździć tą gałeczką. Jej serce wydało mi się..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 62

.. ...inie miałam jeszcze podwyższonego tętna a mam wysokie na codzień około 80 przy trybi pracy siedziącym wiejdscie po schodach podnosiło mo do 150 tętno a po magnezie z p[otasem nie mam takich problemów mierzr sobie tętno3 razy dziennie łącznie z ciśnieniem i nie miałam pulsu większegoniż..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...od tego momentu mam podwyższoną temp... W szpitalu miałam ok 37st... 3 dnia mnie wypisali. Teraz moja temp wynosi ok 37,7. Dodam jeszcze, że teraz mam masakrycznie niskie ciśnienie... Wczoraj gdy mnie lekko zaczęło trząść od środka, złapałam za ciśnieniomierz... ciśnienie 80/50, puls..

Jaki powinien być prawidłowy puls?

.. ...lat miałam problemy z podwyższonym pulsem, jednak zawsze myslałam, że to normalne, ze taka moja uroda. Niedawno jednak zaniepokoiło mnie to, więc udałam się do swojego lekarza, ten natychmiast zrobił EKG, ktore na szczescie wykluczyło winę serca, jednak zaczal badac dalej - skierowanie..

Jaki powinien być prawidłowy puls? - Str. 2

.. ...objawami towarzyszacymi podwyższonemu tętnu spoczynkowemu - zależy to jednak od przyczyn które wywołały to podwyższenie tętna spoczynkowego. Bo jeżeli za podwyższenie tego tętna odpowiedzialna jest tylko adrenalina/ chwilowy stres ( nie długotrwały ) to takiemu podwyższeniu wcale nie..

Echo serca - Str. 56

.. ...- hmm a jak bym iał podwyższony puls to procent frakcji wyrzutowej * jej wynik * byłby procentowo wyższy czy niższy?...Pamiętam że akurat tego dnia kiedy miałem robione badanie czulem sie jakoś dziwnie,słabo..w ogole mam problemy z bezsennością ale to juz nie ten wątek: ),no i mogłem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 929

.. ...mam tachykardię, czyli podwyższony puls, nie biorę tego regularnie, tylko doraźnie, kiedy czuję się gorzej i serce chce mi wyskoczyc z piersi.. najgorsze tylko to, że kiedyś brałam taka tabletke może raz na dwa tygodnie, albo i mniej, a teraz łykam do 3 razy w tygodniu;/ jednak skutkuje,..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...funkcjonuje, mam też podwyższony puls. Oczywiście gdy nic konkretnego nie robię ani się nie zdenerwuję.( POdczas ataku paniki tętno potrafię mieć do 200 więc i ciśnienie pewnie się zwiększa ). POdobno tak niskie ciśnienie też powoduje arytmię. Lek pomógł mi na serce więc lekarz nie..

Duży puls

.. ...obiawem ( na początku )był podwyższony puls do130 .Za jakieś półroku wykryłam sobie guza na szyii. Jestem po ablacji... Mam taki sam problem jak Twoja mama... Wydaje mi się ,że mam to na tle emocjonalym;/ witaj Najprawdobodobniej Twoja mama ma tachykardie czyli praca serca jest nieco..

Duży puls - Str. 3

.. ...odstawienia citalu. Czy podwyższony puls może oznaczać nawrót choroby czy to zwykła przypadłość ciążowa. Nie ukrywam że miałam w tym tygodniu stresy związane z ciążą, które skończyły się pomyślnie. Czy to możę odreagowanie stresów? Proszę o pomoc Puls u dorosłego człowieka jest w..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...w klatce piersiowej, podwyższony puls, kołatanie serca, ale przedewszystkim bałam się że umrę. Te sytuacje mnie tak męczyły, że zrezygnowałam z pracy. Poszłam do psychiatry, tam dostałam lek przeciwdepresyjny i jakoś pomalutku wracam do normalności, staram się nie myśleć o tych..

Po bajpasach - Str. 5

.. ...niskie ciśnienie przy podwyższonym pulsie. Najgorsze spanie na plecach i jeszcze mnie bolą mięśnie na klatce. Od leku odwadniającego co chwile chodzę sikać bo jednocześnie pije wodę. Marna pogoda i boje się wychodzić na dwór a od razu by się samopoczucie poprawiło. Ogólnie można..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...kilkadziesiąt razy dziennie. Podwyższony puls - piguła, podwyższone ciśnienie - piguła ( wcześniej natychmiast wizyta w szpitalu, ale wstyd już było po tych szpitalach jeździć - trzymałam za rączkę, mierzyłam to cholerne ciśnienie, łykał piguły i przechodziło ). Skutek tych piguł taki,..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca - Str. 2

.. ...mam i też mam często podwyższony puls do 100/minutę. Czy można jakoś nad tym zapanować farmakologicznie lub niefarmakologicznie? Ja mam podobnie, mam 24 lata. Ostatnio znowu mnie dopadło. Odwiozłem dziewczynę wieczorem, wysiadając z samochodu poczułem że jakoś mi tak miękko w nogach i..

Amfetamina i wysoki puls

.. ...tego brać zwłaszcza jak ktoś ma problemy z sercem i w spoczynku ma już podwyższone tętno. poza tym amfa podwyższa ciśnienie. to niestety narkotyk. widocznie jesteś ćpunem skoro twierdzisz że jest super...

Niski puls po concorze 2,5

.. ...dobrze wyszły trochę podwyższony cholesterol do 210 norma jest 200 i hemoglobina 17.4 a jest 17.Mam 34 lata. ja mam podobnie,neurolog mówi zdrowa,okulista i kardiolog też( choć mam rozmyte widzenie,a serce wali tak szybko że czasem nie zdążam policzyć,ciśnienie w normie,holter i echo..

Podwyższone ciśnienie, leki i częstoskurcze

.. ...chodzi. Po drugie,masz podwyższone jedynie ciśnienie rozkurczowe( wartość druga ),zaś skurczowe masz nawet nieco za niskie ( wartośc prawidłowa to ok 120mm/Hg ). Puls rownież jest calkowicie w porządku ( wartości powyżej 100lub ponizej 60/min są u osob niewysprtowanych możliwą patologią..

Dodatkowe skurcze - Str. 76

.. ...w czasie ciązy maja podwyższony puls i nic się nie dzieje, ale tu najgorsze są te nagłe zmiany i wahania. Pomyśl sama co twoje dziecko tak delikatne może odczuwać. Ja nie miałam zamiaru ryzykować a tym bardziej że beta - blokerów w czasie ciąży nie można brać w 1 trymestrze. Po za tym w..

Dodatkowe skurcze - Str. 86

.. ...kardiologa mam na starcie podwyższone tętno do 150 ( tak sie denerwuje ) bo normalnie mam puls około 60 - 70 ud.min ( mam pulsometr ) no i teraz jak bym miał wejść na bieżnie z tym tętnem 150 to podejrzewam, że badania bym nie ukończył. Z rozmowy z moim lekarze rodzinnym..

Dodatkowe skurcze - Str. 290

.. ...zwłaszcza wtedy gdy podwyższonemu tętnu towarzyszą objawy nerwicy - zmęczenie, niepokój itd. Nie reklamuję tu żadnych leków i wcale nie twierdzę że jedynie lekami w każdym przypadku można obniżyć puls. Ale gdy inne środki zawodzą lub nie potrafimy ich skutecznie zastosować to warto..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 46

.. ...tak samo miałam ciągle podwyższony puls i się źle czułam, myślę, że pogoda w dużym stopniu nam pomaga lub przeszkadza... Gdzieś na tym forum przeczytałam, żeby nie mierzyć sobie ciśnienia ani pulsu, bo świadomość, że mamy wysoki luz za niski jeszcze gorzej nas w to wkręca. Wcześniej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...dzisiaj łeb mi pęka mam podwyższone ciśnienie, coś mnie kuje serce i takie uczucie jak by się zapchało. Boje się że znowu powraca najgorsze, puls mi skacze strasznie jak siedze mam 60 a jak wstane to nawet ponad 100 ostatnio tak miałem z 4 miesiące temu. Mam wrażenie,że ta głowa coraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 100

.. ...ramię. Do tego dochodzi podwyższony puls i dziwne uczucie w głowie - czuje się też jakby nieobecna. Moje ataki zaczęły się jakieś 4 miesiące temu i zazwyczaj powtarza się to raz na tydzień lub dwa. Oczywisćie wszystko to jest związane z tym co się dzieje w danym momencie w moim życiu. W..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 274

.. ...ostatnio zauważyłem podwyższone ciśnienie 130 - 140/70 - 90 i puls w granicy 90 - 120. Do tego ostatnio nie przepadam za towarzystwem, wychodząc staram się chodzić skrajem chodnika. Większość czasu czuje przygnębienie. Do tego objawy typu lodowate stopy i ręce, wata w nogach, drżenie..

Kłucie w sercu - Str. 3

.. ...Co do przyczyny?Mam podwyższone ciśnienie 145/90, puls w normie ale co zauważyłem...generalnie trenuję siłownia , bieganie i tu się pojawił zonk! Kiedy biorę kreatynę intensywność kłucia wzrasta, kiedy piję 3 kawy i więcej dziennie intensywność wzrasta, kiedy mam przerwę w sporcie jakieś..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...uboczne ( drętwienie rąk, podwyższony puls itp... ) Po udzieleniu mi pomocy przez psychologa, przy wspomaganiu * psychotropami * udało się szybko wyjść na prostą jednak jeszcze długo później miałem uraz w miejscach publicznych takich jak supermarkety i inne zatłoczone miejsca. Po prostu..

Podwyższone ciśnienie i niski puls

.. Witam! mierze od kilku dni cisnienie i wychodzi zawsze w granichach 150/80 przy czym mam niski puls ok. 50 ? czym moze to być spowodowane ? ( mam 18 lat ) Proszę o pomoc : ) Serdedznie pozdrawiam! niema problemu do stresu. tętno * nie puls * 50 wg medycyny to rewelacyjny wynik ja jednak poszłabym do..

Stan głębokiego relaksu (SITA) a puls i ciśnienie

.. ...właśnie puls 49, ups. Podwyższone ciśnienie może dlatego, że szklankę Pepsi sobie przed lekcją wypiłem( czyli godzinę przed pomiarem ). Proszę o konstruktywne wypowiedzi. Dodam, że uprawiam dużo sportu. Mam 23 lata. No dobrze, odpiszcie mi po prostu, ze to idiotyczny temat... nie mam o..

Problem z ciśnieniem, czy ciśnienie zależy od tętna (pulsu)?

.. ...efektu białego fartucha - podwyższonego cisnienia i tętna podczas badan lekarskich, np. osłuchu lub mierzenia ciśnienia. To nie jest choroba, więc tego się nie leczy! Ania - trafiłaś na niekompetentnego lekarza. Tylko holter może dać wiarygodny wynik. Czuję się bardzo dobrze, prawie..

Wysokie tętno 122/86/125

.. ...zmienić tabletki. czy poza podwyższonym pulsem masz inne objawy typu ból, kłucie? Pozdrawiam mam kłucie w lewej piersi prawie codziennie że nawet juz na to nie zwracam uwagi...zmieniam lekarza i basta! Jak się czujesz? Napisz coś od czasu do czasu co z tobą i oczywiście po wizycie u..

Wysoki puls 122/86/125

.. ...skoro 122/86 a puls 125 czyli podwyższony. Może to świadczyć o dużym wysiłku ( nie piszesz czy wynik był po odpoczynku czy wysiłku ), o arytmii serca bądź podwyższone z powodu zdenerwowania, stresu itd...

Dużo wyższe niż zazwyczaj tętno

.. ...według mnie puls masz podwyższony, ponieważ jesteś przeziębiony. Jest on w granicach normy ( norma to 60 - 80 w spoczynku ). Źle się czujesz bo masz katar i gorączkę a to także wpływa na pracę serca. Sądzę, że na razie nie masz się czy martwić. Gdyby ci jednak puls wzrósł w okolicy 100..

Nerwica i zespół nadwrażliwego jelita

.. ...sercem. przy tym mam podwyższony puls ok 100 nawet jak siedze i kolatania...takie cos jakby mi mialo serce zaraz wyskoczyc. USG serca zrobili mi chyba z 3 razy bo nie wierzylam ze wszystko ok, proba wysilkowa tez wyszla dobrze...jedynie nie mialam holtera. Ost dolegliwosci sercowe sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 425

.. ...ciśnienie.Widząc ,że jest znacznie podwyższone wpadłam w panikę i wtedy wszystko się zaczęło.Drżenie całego ciała ,zimne kończyny ,duszności ,problem z przełykaniem. Czym prędzej wzięłam dodatkowe leki .Ponownie zmierzyłam ciśnienie - wynosiło186/147 puls145.Trzepało mną do piątej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1133

.. ...ciśnienia okazało sie że mam podwyższone ok 150/95 oraz puls ok 95. Poszedłem od razu do lekarza rodzinnego, który potwierdził nadciśnienie. Po zrobionym ekg okazało sie jednak że nie ma żadnego zagrożenia oraz że serce pracuje normalnie. Dostałem propranolol oraz fosfor. Na drugi dzień..

Uczucie pulsu na całym ciele?

.. ...wysokie tętno i trochę podwyższone ciśnienie. Bardzo możliwe że masz nerwicę. Najlepiej by było gdybyś poszedł się przebadać. Pozdrawiam Mam podobne objawy. puls ciała, ruch klatki piersiowej, dudnienie brzucha, mam bardzo widoczne obiawy, możliwe ze to na tle psychinczym, możliwe ze mój..

Nerwica w ciąży - Str. 33

.. ...mierzyłam ale napewno podwyższony.To normalne w ciąży! Nie wiem,bo nie mierzyłam ale napewno podwyższony.W ciąży to normalne!puls się zwiększa o około 20 udeżeń więcej. Kiedy źle sie czulam a bylo to miedzy 13 a 19 tyg ciąży ( koszmar ) tez chcialam już być po. A teraz obawiam sie ze mi..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...moze jest przyczyną podwyższonego pulsu. No i koniecznie ablacja - jeśli nie chcesz się męczyć tak całe życie. Bo lekami można tylko zminimalizować objawy, ale częstoskurczu na pewno nie wyleczysz. Do tego z wiekiem mozesz miec coraz więcej napadów, bo organizm uodparnia się na leki...

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...niepokoi mnie to...mam podwyższone ciśnienie ( 140/90 ) Jestem jak samonakręcająca sie bomba zegarowa...po chwili mam uderzenia gorąca do głowy i juz jest mi słabo....i ten strach... nie umiem z tym walczyć Witam was. Chcę wam powiedzieć że ja miałam to samo i to jest nerwica...

Ile trwa leczenie tachykardii? - Str. 2

.. ...KTOŚ POWIE PRAWDĘ. Czy podwyższony puls tak do 100/minutę może uszkodzić serce? norma jest pomiędzy 60 a 100, więc jak ma sie powyżej 100 to jest wtedy tachykardia. Witam.. Mam pytanie.. Ostatnio wykryto u nie TACHYKARDIĘ ZATOKOWĄ( 120 min ) Bardzo chciałabym się dowiedzieć czym jest ta..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...wszystko było ok.poza podwyższonym pulsem ( 82 ) i ciśnieniem 184/80.Zrobiłam badania TSH - ( 2,15 ), z krwi nic nie wykazało - OB 7,0. Doktor przepisała mi magnez i Propanolol do łykania 3x1. Wszystko było ok.Kiedy leki mi się skończyły znowu powróciło.... 5.lipca.2008. Trafiłam na..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...trzech miesięcy mam podwyższone ciśnienie ( zwykle do 140/80, w * nocnych porywach * do 160/100 ). do tego dochodzi niski puls, dochodzący nocą do 48 uderzeń, uczucie słabości, jakiejś takiej pustki w klatce piersiowej, uczucie braku powietrza ( trudności w oddychaniu ), nudności i..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...przestałam reagować na podwyższony puls przyzwyczaiłam się. Często odczuwałam swojego rodzaju ukłucia w okolicy serca.W wieku 18 lat miałam robione echo - serca i wyniki nie pokazały żadnej wady ale puls nadal pozostał podwyższony.Normalnie mam w granicach 90 - 100 uderzeń jednak czasem..

Silne drżenia prawej nogi

.. ...ustępuje, występuje przy tym podwyższony puls 132 uderzeń na minutę .Najczęściej ta dolegliwość zdarza mi się pod koniec mojej pracy, raz miała miejące w nocy. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam Karolina Hmm...NIe wiem jak z Twoim stanem psychicznym, ale może to być nerwica. Ja..

Niskie ciśnienie czy nerwy?

.. ...omdleniach mam bardzo podwyższone ciśnienie i puls, do 140/80, puls nawet do 100. Lekarz twierdzi, że to nerwy, ale przy omdleniach jestem spokojna, oddycham wolno i spokojnie, nie mam powodów do nerwów. najbardziej mnie niepokoi ciągłe uczucie zatkania w uszach, które bardzo się nasila..

Ból głowy, ciągnący do tego wysokie cisnienie, ból w klatce piersiowej

.. ...mam od pewnego czasu podwyższone ciśnienie ale nigdy mi nie przeszkadzało , że mam cisnienie 140/95 teraz podniosło sie do nawet 180/120 czasami i nawet po jego zbiciu w szpitalu mam 141/90 ale boli mnie głowa z tyłu czaszki, puls mam podwyższony , po próbie wysiłkowej mam jaieś małe..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...lubie zyc. Cześć! A te podwyższone ciśnienie u Ciebie występuje stale, czy tylko gdy budzisz się w nocy i masz te jazdy z sercem? Czy jak się budzisz, to serce bije Ci tak,że aż cała klatka piersiowa pulsuje? Stale. Nie wiem od jak dlugiego czasu. Dopiero co sie zbadalem ponad tydzien..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 47

.. ...idzie, odkąd zauwazyłam podwyższone ciśnienie i puls, to czasem boję się wstać w nocy do wc i obawie, że mi serce nie wytrzyma, choć badania wykazują, że z sercem wszystko ok. Najchętniej leżałabym cały dzień w łóżku, tyle, że w efekcie takiego leżenia czuję się jeszcze gorzej. Pocieszam..

Podwyższony puls i duszności a wyniki dobre

.. Witam, Ostatnio mam podwyższony puls, cały czas czuje jak mi wali serducho. Nie wiem co mi się dzieje, wszystkie badania serca mam dobre, EKG, EKG wysiłkowe, badania krwi i wszystkie inne.. mam duszności, i wiele podobnych objawów do tego jakie były opisane do nerwicy serca. w przyszłym tygdoniu ide do..

Lekki wysiłek i serce masakrycznie przyspiesza

.. ...znerwicowanemu pacjentowi z podwyższony pulsem - powodującym dodatkowy niepokój u niego - ten lek daje mu czas w którym pacjent będzie mógł odbudować na tyle swoją kondycję by móc sobie potem już radzić bez beta - blokera. pozdrawiam Przypuszczalnie to przez zatrucie albo niedobory.Podaj..

Wyniki holtera jak mam je rozumieć

.. ...pojawiał się jako skutek podwyższonego pulsu np. po gorzej przespanej nocy, albo po kilku dniach spędzonych przed monitorem przy znikomej ilości ruchu. Gdybyś miała typowe objawy nerwicowe to chyba lekarze by to dosyć szybko rozpoznali bo nerwice są dosyć rozpowszechnione. Ja bym raczej..

Problem z pulsem

.. ...objawów pasował mi tylko podwyższony puls - o słabych nogach nic nie czytałam. Tą słabość konsultowałam raczej z neurologiem ale nic konkretnego nie stwierdził. Co do serca chyba jednak wybiorę się do kardiologa. Według mnie Twoje objawy to jednak może być nerwica. Jeśli tak to..

Bardzo szybkie tetno - Str. 2

.. ...naturalny więc taki podwyższony puls nie powinien cię wtedy dodatkowo stresować. Chyba że jednak jest trochę inaczej i te ataki jednak utrudniają bieganie. Oprócz tego mógłbyś kupić sobie pulsometr, nawet taki tani dla rowerzystów niektóre z tych tanich całkiem dobrze mierzą puls. Można..

Bardzo szybkie tetno - Str. 3

.. ...kondycja to jest znacznie podwyższone ryzyko zawału. Przynajmniej u tych którzy mają już jakieś ( zaawansowane ) zmiany miażdżycowe. Właśnie za przyczynę mojego zawału upatruję taki splot okoliczności - zmiany miażdżycowe + niewielki wysiłek 36 godzin przed zawałem po którym puls wzrósł..

Bardzo szybkie tetno - Str. 4

.. ...pulsem, ale za to mam podwyższone ciśnienie. Bardzo często 127/80 a czasami nawet 135/85. Czy to jest konsekwencja tego wysokiego pulsu, który miałem w czasie roku szkolnego w szkole? Te dolegliwości ze strony układu krwionośnego w wieku 19 lat są niepokojące. kdp wrzuc na luz! Jeszcze..

Nadciśnienie w młodym wieku... :(

.. ...ok.160/100. Przez ten podwyższony puls bardzo szybko się mecze jestem rozbita i mam wrażenie ze nogi mi się uginają. A dzisiaj po lewej stronie odczuwam kłucia przy żebrach. do Beaty syrop ziołowy na uspokojenie @Beata Ja bym radził jednak udać się do lekarza rodzinnego i po skierowanie..

Wysokie ciśnienie, podwyższony puls niewiadome przyczyny

.. Witam, Mam 25 lat, od jakiś trzech miesięcy mam niewyjasnione skoki ciśnienia. !50 na 100 prawie na co dzień, wystąpiło to z dnia na dzień. Nie boli mnie głowa, czuję się po prostu nad pobudzony i ciezko mi sie oddycha ale ciśnienie czasem jak idzie w góre w granicach 160 na 110 to już po prostu padam z nóg...

Odwodnienie - Str. 3

.. ...dziadostwo związane z podwyższonym pulsem i resztą objawów szybko wyeliminować. A gdy się to nam nie udaje to wtedy skorzystać z pomocy lekarza bo nie warto się z tym męczyć wmawiając sobie że wszystko generalnie jest OK i samo przejdzie gdy sobie odpoczniemy. Tylko że do tego potrzebna..

Odwodnienie - Str. 5

.. ...90 - 108, a potem juz każdy pomiar mieści sie w granicach normalności.... Codziennie próbuję być spokojna, ale tak się nie da żyć - jak sie z kimś pokłócę to cąły dzień mam wyższy puls - o co chodzi....

Bołe w klatce piersiowej

.. ...życiu. Najgorszy jest podwyższony puls. Wtedy boli za mostkiem, kłuje w okolicy serca i nie ma się na nic chęci ani humoru. Czy jest jakiś sposób spowolnienia akcji serca na tle nerwowym? ( niekoniecznie farmakologiczny ) Witam mam dokładnie to samo... Myślałem że to z przemęczenia, cały..

Szybki puls

.. ...bardzo stresujących mam podwyższony puls do 90/minutę. puls po alkoholu i na kacu zawsze jest podniesiony - ale nie wiem czy do 180...ja miaąłm 116 na wielkim kacu.... Ja zawsze mam nieco podwyższony puls. Ale ciśnienie moje wtedy wynosi np. 105/70 a puls pokazuje nawet powyżej 85...

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...wieku.Ja też mam często podwyższony puls w czasie spoczynku a nie mam żadnego skręcenia tętnic.Jedno pytanie Ci zadam ,czy ten podwyższony puls masz tylko w czasie siedzenia? Na pocieszenie napisze Ci ,że mam sąsiadkę 93 letnią ,która ciągle walczy z wysokim pulsem a serce ma zdrowe jak..

Ścisk w głowie

.. ...wszystko dobrze tylko lekko podwyższone bicie serca od nerwów ale ostatnio jakoś jak wracam do domu po całym dniu użerania sie na miescie ( akurat bardzo nerwowy dzień ) to jak wróciłem do domu to miałem przez 1 godzine szybki puls prawie 2 razy na sekunde i ucisk taki w głoie tak jakby..

Trudny do określenia problem z sercem (nerwica?)

.. ...zgłosiłem się do niego z podwyższonym pulsem ( ok. 80 - 110 w spoczynku ) i niskim ciśnieniem ( 110/65 ), zrobił test krwi na problemy z tarczycą, który nie wykazał niczego niepokojącego, więc stwierdził - nerwy i zakończył wizytę. witaj adam86. idź doo rodzinnego i poproś o skierowanie..

Wrażenie, że serce staje na ułamek sekundy

.. ...wygląda następująco. Mam podwyższone ciśnienie 128/98, puls 97 i gorączkę. Do tego mam czasem wrażenie ze serce staje na ułamek sek. ( nie wiem jak dokładnie to opisać ). Był lekarz, obsłuchał, zmierzył ciśnienie i kazał łykać magnez i potas, bo powiedziałem mu że to zaczęło się po..

Skaczące ciśnienie i wysoki puls, co to jest?

.. ...nie sprzyjają osobom o podwyższonym ciśnieniu. Proponowałbym wybrać się na jakiś czas nad morze .Na pewno odczułabyś wyraźną poprawę . Ja mieszkam właśnie nad morzem ( 3miasta ), przekornie mam ciśnienie wysokie , zmienne . Ale w góry nie spieszno mi. Tobie natomiast proponuję latem..

Concoy cor na podwyższone ciśnienie?

.. Witam mam ostatnio podwyzszone cisnienie 150 - 160/80 puls w spoczynku 60 - 70 lekarz zapisał mi concor cor ale to jest beta bloker a puls 60 to chyba w normie? tylko cisnienie za wysokie Można spróbować propranolol 10, OBNIŻA ciśnienie i uspokaja,lek bezpieczny. Boje sie tego ze jak zaczne brac to bede..

Czy to na pewno nerwica?

.. ...)Cały czas miałam , podwyższony puls, scisk żołądka, bóle głowy, mdłości, strach ze mi coś się stanie , że mi coś jest.I tak w kółko. Że mieszkam za granicą, musiałam do polski lecieć.Miałam lęk , że w samolocie dostane napadu , i umre, i nigdy więcej swojego męża nie zobaczę. Po prostu..

Proszę o interpretację ekg. Chory *rozrusznik* ?

.. ...w normie, może lekko podwyższone ale nie przekracza 140/90. Lekarz rodzinny wstępnie zdiagnozował zespół chorego węzła przedsionkowo - zatokowego, czyli chory naturalny rozrusznik serca. Może ktoś ma inny pomysł ? Poza nienormalnym pulsem odczuwam też większą senność, dłużej śpię, w..

Problem z oddechem

.. ...a z Holtera wyszedł podwyższony puls 7 razy tylko ). Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwną rzecz. Otóż muszę ciągle oddychać na pełnym wdechu inaczej nie mogę, bo brakuje mi tlenu, jak próbuje przez nos to od razu mi się zbiera na ziewanie i muszę wziąć głęboki oddech. Czy może to być..

Puls ;/

.. ...Raczej w młodym wieku podwyższony puls jest bardziej normalny niż w późniejszym ponieważ organizm się rozwija etc. skoro masz astme i sie na nia leczysz, tzn przyjmujesz leki β - mimetyczne, to tachykardia po nich chyba jest normalna. jezeli jest puls w spoczynku powyzej 100 to..

Czy to nerwica czy coś innego?

.. ...mianowicie dosyć często mam podwyższone ciśnienie i puls w granicach 80, napadają mnie także swego rodzaju duszności nie są one silne ale strasznie przeszkadzają. Często muszę nabierac głęboki oddech i wtedy jak poczyje ze powietrze wypelnia pluca to czuje taka ulgę jak tego nie zrobie..

Co mi jest ?

.. ...zawroty głowy , gorączka ok 37,5 C co mi dolega ? Prosze o pomoc !!!!!! robiłaś bad. krwi? OB,CRP,morfologia z rozmazem ..i do lekarza... koniecznie do lekarza , nikt na odległośc Ci nie pomoże do lekarza !..

Czy to nadciśnienie ?

.. ...zawroty głowy. To od podwyższonego ciśnienia??? Mam również skierowanie na rezonans magnetyczny ale poczekam trochę jak to w Polsce;/ Ogólnie czuję się dobrze lecz ten pulsujący ból głowy podczas wysiłku nie daje żyć ;/ . Pozdrawiam wszystkich choruszków. Nadciśnienie zaczyna się od 140..