Podwyższony puls serce

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...jej ciśnienie - trochę podwyższone, ale za to miała bardzo wysoki puls. Stwierdziłam, że zrobię jej echo. Wiem, wiem że to głupie, że nie umiem ale to był taki impuls. Kazałam jej sie położyć, posmarowałm żelem okolice serca i zaczęłam jeździć tą gałeczką. Jej serce wydało mi się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 929

.. ...mam tachykardię, czyli podwyższony puls, nie biorę tego regularnie, tylko doraźnie, kiedy czuję się gorzej i serce chce mi wyskoczyc z piersi.. najgorsze tylko to, że kiedyś brałam taka tabletke może raz na dwa tygodnie, albo i mniej, a teraz łykam do 3 razy w tygodniu;/ jednak skutkuje,..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...funkcjonuje, mam też podwyższony puls. Oczywiście gdy nic konkretnego nie robię ani się nie zdenerwuję.( POdczas ataku paniki tętno potrafię mieć do 200 więc i ciśnienie pewnie się zwiększa ). POdobno tak niskie ciśnienie też powoduje arytmię. Lek pomógł mi na serce więc lekarz nie..

Niski puls po concorze 2,5

.. ...dobrze wyszły trochę podwyższony cholesterol do 210 norma jest 200 i hemoglobina 17.4 a jest 17.Mam 34 lata. ja mam podobnie,neurolog mówi zdrowa,okulista i kardiolog też( choć mam rozmyte widzenie,a serce wali tak szybko że czasem nie zdążam policzyć,ciśnienie w normie,holter i echo..

Dodatkowe skurcze - Str. 76

.. ...w czasie ciązy maja podwyższony puls i nic się nie dzieje, ale tu najgorsze są te nagłe zmiany i wahania. Pomyśl sama co twoje dziecko tak delikatne może odczuwać. Ja nie miałam zamiaru ryzykować a tym bardziej że beta - blokerów w czasie ciąży nie można brać w 1 trymestrze. Po za tym w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...dzisiaj łeb mi pęka mam podwyższone ciśnienie, coś mnie kuje serce i takie uczucie jak by się zapchało. Boje się że znowu powraca najgorsze, puls mi skacze strasznie jak siedze mam 60 a jak wstane to nawet ponad 100 ostatnio tak miałem z 4 miesiące temu. Mam wrażenie,że ta głowa coraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...za to cały dzień mam podwyższony puls ( choć się nie denerwuję ) - czuję, że serce bije szybciej i potwornie mnie to irytuje - a po wejściu na 3 piętro zrobiło mi się strasznie słabo. Już nie wiem czy to nerwica czy może jednak mam coś z sercem... Zrobiłam badania, niby wszystko jest w..

Nerwica i zespół nadwrażliwego jelita

.. ...sercem. przy tym mam podwyższony puls ok 100 nawet jak siedze i kolatania...takie cos jakby mi mialo serce zaraz wyskoczyc. USG serca zrobili mi chyba z 3 razy bo nie wierzylam ze wszystko ok, proba wysilkowa tez wyszla dobrze...jedynie nie mialam holtera. Ost dolegliwosci sercowe sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1133

.. ...ciśnienia okazało sie że mam podwyższone ok 150/95 oraz puls ok 95. Poszedłem od razu do lekarza rodzinnego, który potwierdził nadciśnienie. Po zrobionym ekg okazało sie jednak że nie ma żadnego zagrożenia oraz że serce pracuje normalnie. Dostałem propranolol oraz fosfor. Na drugi dzień..

Ile trwa leczenie tachykardii? - Str. 2

.. ...KTOŚ POWIE PRAWDĘ. Czy podwyższony puls tak do 100/minutę może uszkodzić serce? norma jest pomiędzy 60 a 100, więc jak ma sie powyżej 100 to jest wtedy tachykardia. Witam.. Mam pytanie.. Ostatnio wykryto u nie TACHYKARDIĘ ZATOKOWĄ( 120 min ) Bardzo chciałabym się dowiedzieć czym jest ta..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...lubie zyc. Cześć! A te podwyższone ciśnienie u Ciebie występuje stale, czy tylko gdy budzisz się w nocy i masz te jazdy z sercem? Czy jak się budzisz, to serce bije Ci tak,że aż cała klatka piersiowa pulsuje? Stale. Nie wiem od jak dlugiego czasu. Dopiero co sie zbadalem ponad tydzien..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 47

.. ...idzie, odkąd zauwazyłam podwyższone ciśnienie i puls, to czasem boję się wstać w nocy do wc i obawie, że mi serce nie wytrzyma, choć badania wykazują, że z sercem wszystko ok. Najchętniej leżałabym cały dzień w łóżku, tyle, że w efekcie takiego leżenia czuję się jeszcze gorzej. Pocieszam..

Lekki wysiłek i serce masakrycznie przyspiesza

.. ...znerwicowanemu pacjentowi z podwyższony pulsem - powodującym dodatkowy niepokój u niego - ten lek daje mu czas w którym pacjent będzie mógł odbudować na tyle swoją kondycję by móc sobie potem już radzić bez beta - blokera. pozdrawiam Przypuszczalnie to przez zatrucie albo niedobory.Podaj..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...wieku.Ja też mam często podwyższony puls w czasie spoczynku a nie mam żadnego skręcenia tętnic.Jedno pytanie Ci zadam ,czy ten podwyższony puls masz tylko w czasie siedzenia? Na pocieszenie napisze Ci ,że mam sąsiadkę 93 letnią ,która ciągle walczy z wysokim pulsem a serce ma zdrowe jak..

Trudny do określenia problem z sercem (nerwica?)

.. ...zgłosiłem się do niego z podwyższonym pulsem ( ok. 80 - 110 w spoczynku ) i niskim ciśnieniem ( 110/65 ), zrobił test krwi na problemy z tarczycą, który nie wykazał niczego niepokojącego, więc stwierdził - nerwy i zakończył wizytę. witaj adam86. idź doo rodzinnego i poproś o skierowanie..

Wrażenie, że serce staje na ułamek sekundy

.. ...wygląda następująco. Mam podwyższone ciśnienie 128/98, puls 97 i gorączkę. Do tego mam czasem wrażenie ze serce staje na ułamek sek. ( nie wiem jak dokładnie to opisać ). Był lekarz, obsłuchał, zmierzył ciśnienie i kazał łykać magnez i potas, bo powiedziałem mu że to zaczęło się po..

Problem z oddechem

.. ...a z Holtera wyszedł podwyższony puls 7 razy tylko ). Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwną rzecz. Otóż muszę ciągle oddychać na pełnym wdechu inaczej nie mogę, bo brakuje mi tlenu, jak próbuje przez nos to od razu mi się zbiera na ziewanie i muszę wziąć głęboki oddech. Czy może to być..