Podziękowania dla

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 12

.. ...Serdecznie!!! Serdeczne podziękowania dla Pana Prof. Franciszka Walczaka dr Łukasza Szumowskiego i zespołu. Dziękuję również dr Ewie Jakubowskiej wspaniałej kobiecie, która prowadzi pacjętów przez cały pobyt w Centrum Kardiologii Anin oraz całemu przesympatycznemu personelowi Centrum..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 18

.. ...odpowiedzi. Pozdrowienia i kolejne podziękowania, że chce sie tu panu być z nami i dzielić się swoimi wiadomościami. Jesteśmy bardzo wdzieczni. Gdy bym byl kobietą przesłał bym całuska a tak nie wypada...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 26

.. ...wdzięczni kłaniają się w podziękowaniuz a poświęcony nam czas - a czy tak naprawdę - te wielodniowe wyczekiwania są takim przywilejem? Doktor O.K pojawia się tutaj raz na długi czas, odpowiada wszystkim w jednym zdaniu, kieruje do poradni - i dla kogo te brawa? Nie da sie ani diagnozowac..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 27

.. ...jakieś tabu.Dlatego ślę podziękowania dla pana doktora i pragnę , by nigdy się nie zmieniał w stosunku do swoich pacjentów , mimo szykan ze strony niezadowolonych i nie mających pojęcia o życiu ludiach.Pozdrawiam i proszę niezadowolonego o racjonale przemyślenia. Do asik_cz - Twoje..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...Serdecznie!!! Serdeczne podziękowania dla Pana Prof. Franciszka Walczaka dr Łukasza Szumowskiego i zespołu. Dziękuję również dr Ewie Jakubowskiej wspaniałej kobiecie, która prowadzi pacjętów przez cały pobyt w Centrum Kardiologii Anin oraz całemu przesympatycznemu personelowi Centrum..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 298

.. ...znów z nami!Tylko za co podziękowania, jak dla nas to była przyjemność porozmawiać : ) Czarnasko dobrze,że się odezwałaś..dużo tego na Ciebie spadło i świetnie rozumiem rozgoryczenie...W pewnym sensie to mamy podobnie bo moje problemy są inne ,ale też wszystko na raz...stąd pewnie u mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 691

.. ...wieczoru : - D Luciusz01, z podziękowaniem : ) Chciałbym Ci pomóc takze, ale w tych sprawach to jestem cienias :( Witam Wszystkich! Jaankeer, dwa lata temu, przez pół roku zażywałam Deprim...lekarz mi zalecił.Dobrze tolerowałam lek i ważną rzeczą jest to, że jest ziołowy i nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 706

.. ...mama zamiar napisac podziękowanie jej autorowi. Dr. Joseph Luciani Program walki z lękiem i depresją wydanie 2 parę stron wczesniej pisze dokładnie w jaki sposob pomaga mi ta książka. Mozecie tego poszukac. Pozdarwiam do - edzia - mam podobne a wlasciwie identyczne problemy i wspomnienia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 835

.. ...brakowało mi Was. Wielkie podziękowania dla Zofii,Misii i Ewusi. Kika i inne słoneczka. Dziś dzionek zaczłą się super, miałam mieć gasrto. Żadnych lęków nic, nawet xanaxu nie wzięłam. Zawióz mnie mąż do MSWia w Warszawie a tam tłok ludzi tyle że szok. Przed gabinetem gastro też, gorąc do..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 10

.. ...Serdecznie!!! Serdeczne podziękowania dla Pana Prof. Franciszka Walczaka dr Łukasza Szumowskiego i zespołu. Dziękuję również dr Ewie Jakubowskiej wspaniałej kobiecie, która prowadzi pacjętów przez cały pobyt w Centrum Kardiologii Anin oraz całemu przesympatycznemu personelowi Centrum..

Po ablacji - Str. 5

.. ...wykonywał ablację.Serdeczne podziękowania dla Pani doktor Ewy Jakubowskiej za troskliwą opiekę pozabiegu.Cały peronel pielęgniarski na czele z Panią przełozoną Barbarą Holką - opieka fachowa na najwyższym poziomie,serdeczni inaprawdę kochani.Cały zespół CK Anin traktuje pacjenta jakby..

Ablacja przez dr. Koźluka

.. ...Należą się im wielkie podziękowania., a szczególnie pani dr Agnieszce PIątkowskiej ( mimo 4 wejść ani jednego krwiaczka, dr Piotrowi Lodzińskiemu, dr Markowi Kiliszkowi i innym nie znanym z nazwiska. Oddział kardiologiczny w modernizacji, trafiłam na salę bez łazienki ale można było..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...dziękuję. Szczególne wyrazy podziękowania za leczenie kieruję do: pana doktora Edwarda Koźluka, pani doktor Sylwii Gaj, pana doktora Piotra Lodzińskiego, pana doktora Marka Kiliszka, pielęgniarki pani Renaty Uchaniuk i pana Bartka Dzień dobry wszystkim Prosze o kilka sł,ów na temat..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 4

.. ...wojewódzkim! ). Specjalnie podziękowania dla lekarzy Tadeusza Kalbarczyka i Piotra Achremczyka - nie tylko za ogromną wiedzę i fachowość, ale również za to, że są po prostu porządnymi facetami i przyzwoitymi ludźmi. Ja tez miałem koronografie i już nie żyję... Jak chcecie do mnie..

WPW a ablacja - Str. 4

.. ...Serdecznie!!! Serdeczne podziękowania dla Pana Prof. Franciszka Walczaka dr Łukasza Szumowskiego i zespołu. Dziękuję również dr Ewie Jakubowskiej wspaniałej kobiecie, która prowadzi pacjętów przez cały pobyt w Centrum Kardiologii Anin oraz całemu przesympatycznemu personelowi Centrum..

Koronarografia i niedokrwienie mózgu

.. ...10 dni od zabiegu. Z podziękowaniem Jest to groźne powikłanie tego badania. Zdarza sie rzadko ale jednak musimy sie z nim liczyć. Wprowadzając do naczynia cokolwiek musimy sie liczyć z możliwościa oderwania sie częsci blaszki miażdżycowej, która dostając sie do mózgu lub płuca powoduje..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...z okazji chcę złożyć podziękowania dla całego personelu medycznego,za wspaniałą hospitalizację przy moim mężu. W imieniu moim i całej rodziny pragnę gorąco podziękować Panu Profesorowi Ryszardowi Jaszewskiemu za wspaniałą opiekę i udaną operację mojego Kochanego męża. Nie wiem, jak by mi..

Migotanie przedsiomków - Str. 3

.. ...serdecznie dziękuję. Gorące podziękowania należą się również pozostałemu personelowi. Któż nie pamięta przesympatycznej pani Beatki od ablacji, czy sióstr Izuni, Beatki , Moniki ... wszystkich imion niestety nie pamiętam. Dziękuję również lekarzowi prowadzącemu pani Joannie Zakrzewskiej..

Przed ablacją

.. ...trafiłem na to forum podziękowania także dla Admina! ; ) to tyle, trzymajcie za mnie kciuki i jak wrócę to na pewno opisze moje wrażenia z Ablacji! : ) Pozdrawiam Artur Artur - braciszku ( wiecie, że przez internet można * zaadoptować * sobie brata: ) ) ) ) ) ) ja też bardzo Ci dziękuję..

Bajpasy w WAM w Łodzi - Str. 3

.. ...słowa - nie wziął * podziękowania * .Jest wielki!!! PS.A szpital jak to szpital w każdym jest specyficzny * zapach * Jesteście żałośni, jeżeli myslicie, że Ci lekarze czekaja na pieniądze tylko i kroją jak najwięcej żeby mieć przypływ kaski, to jesteście w pewnej złej bajce. Nikt nie..

Podziękowania dla Kardiologów ze Szpitala Wojskowego we Wrocławiu

.. ...najwyższego szacunku podziękowania dla lekarzy kariologów i całych zespołów operacyjnych oraz pielęgniarek. przesyła Cecylia bielicka. W końcu 2000 roku leżałam na sali * R * opiekowała się mną Pani Doktor Aldona Cwynar, która poświeciła swój czas, swoją wiedze wyprowadzając mnie ze..

Potrzebny dobry kardiochirurg

.. ...wyrazami szacunku i podziękowania Leon Stanczyk LEON bardzo się cieszę ze udałao sie . Napisz czy prof. Rogowski przyjmuje moze prywatnie? ~ada Prof. Rogowski przyjmuje prywatnie. Ma gabinet w Tczewie i przyjmuje raz w tygodniu w środy. O nr tel. zadzwoń na oddział kardiochirurgii A.M. w..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 292

.. ...ode mnie wdzięczność i podziękowanie - pozdrawiam Myślę ,że udało się nam stworzyć coś wspaniałego...niezwykłą więz,bez względu na wiek i odległość jaka nas dzieli jesteśmy razem,tak dobrze się rozumiemy.Izabello nie można przestać marzyć bo człowiek ,który nie ma marzeń to tak jakby nie..

Miałam ablację - pytajcie o co chcecie

.. ...poniższy e - mail z podziękowaniem Marek L miałam ablację 10.05.2010r leżałam w szpitalu w sumie trzy doby.gdybym miała mieć ją jeszcze raz poddałabym się bez wahania .Jedyną uciążliwością związaną z zabiegiem jest 20 - godzinne leżenie po zabiegu ,które ma uchronić przed krwotokiem z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 464

.. ...dzień do mnie należą podziękowania Władzom miejskim i Dyrekcji więc obowiązek trzeba spełnić i pojechać do szkoły. U starszego syna w Liceum takie sprawy mnie nie dotyczą już nie dałam się wciągnąć w żadne * * interesy * * i choć tam mam spokój!!! O matko jedyna - - - sta ale się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 641

.. ...co dostałam wspaniałe podziękowanie.Może kiedyś ktoś otworzy jej oczy.Ja nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Małgosiu, ale tak to właśnie jest :( niestety zbyt szybko ufamy i tracimy, ale skąd mogłaś Kochana wiedzieć, że tak to będzie... nigdy nie wiemy jaki jest drugi człowiek, My..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 659

.. ...dobrze, tylko gdzie podziękowania dla mnie?? No gdzie??! : ) ) Przecież od początku mówiłam, że to tylko zmiany mastopatyczne. Oczywiscie żartuję z tym dziękowaniem : ) Super, że to się tak skończyło, a naprawdę wiem ile to stresu Cię kosztowało. Wiecie, że jak się tak rozmawia o tych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 848

.. ...kolezanki i zawiozę z podziękowaniem No to ma dziewczyna chyba stałą klientkę - hahahahahah Dorotko ja tez tak chce...superancko!!!!!!!! chyba dzis sie tez wybiore ale sama???? Rany Dorotka ale zaszalałaś. Kurcze aż ci zazdroszczę. Takie łowy to nie byle co. A tak nie chciałaś kuperka..

Nerwica w ciąży - Str. 10

.. ...starania, składam Ci dzisiaj podziękowania. Znam jedną kobietę o sercu gołębia, jej oczy to czysta tajemnic głębia, przy niej się goi każda ma rana, taka jest właśnie ma Mama kochana. POZDRAWIAM aura dziękuje za odpowiedź, zaczęłam robić małe kroczki, ale na nic dalej się nie potrafię..

Nerwica w ciąży - Str. 95

.. ...dla Was wszystkich i podziękowania dla Enka 33 za założenie tego forum - tak bardzo pomaga!!! witam nareszcie się odważyłam napisać mam 35 lat jest to moja druga ciąża mam 14 letniego syna , jestem w 4 miesiącu ciąży i od 3 tygodni nie mogę spać budzi mnie walenie serca, no i te cholerne..

By-passy w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy

.. ...naprawdę na największe podziękowania zasługują tamtejsze pielęgniarki i ratownicy medyczni, którzy cała dobę zajmują się pacjentami!!!! Lekarze niestety są jak zawsze mało osiągalni. Pozdrawiam serdecznie!!! Witam serdecznie czytajac wasze wypowiedzi o tej Klinice w Bydgoszczy na JURASZA..

Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej

.. ...pewien sposób rozumiem. Podziękowania dla Madzi i Pani Eli - przemiłe osoby. Mam nadzieje, że kiedyś jesli zajdzie taka potrzeba i moje dziecko spotka na swej drodze zyczliwe osoby, ktore dodadza mu wiary i wsparcia. Jaj juz takie znalazłam kilka lat temu i wciąz o tym pamietam...

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 17

.. ...do komunii czytałam podziękowania dla proboszcza,była to dla mnie tak stresująca sytuacja że prawie ze strachu umarłam.Ja ogólnie nie lubię być w centrum uwagi,wolę stać z boku. U nas dzisiaj rano było piękne słońce i było gorąco,stomatologa jakoś przeżyłam,chociaż wspomogłam się..

Lampka wina i straszny bul głowy

.. ...całkiem tego uniknąć.Z podziękowaniem.MIłego dnia. witam,musisz w takich momentach atakow mierzyc cisnienie,byc moze ten przyslowiowy kielich powoduje wzrost cisnienia i stad ten bol w skroniach. a co do lekarza moj mowi ze jak boli to zyje. pozdrawiam Moga to być pierwsze oznaki..

Operacja tętniaka aorty wstępującej

.. ...Metoda Bentalla. Ogromne podziękowania przy tej okazji chirurgowi doktorowi Krzysztofowi Kuśmierskiemu z Anina. To co zrobił to było * mistrzostwo świata * !!!!!! Czuje się rewelacyjne. Dla tych co są przed opercją powiem krótko. Anin to * fabryka * w której ilość operacji przeszła moje..

Przechodzony zawał serca

.. ...ratownik z pogotowia i tu podziękowania dla ratowników którzy byli u mnie bardzo profesjonalnie i po ludzku , pani dr rodzinna w dniu , w którym u niej byłam dała mi skierowanie do kardiologa z opisem , że mam stan po zawale , nadciśnienie tętnicze i chorobę wieńcową i napisem Pilne ,..

Podziękowanie dla Kliniki Kardiochirugii w Szczecinie!!!

.. ...operacji do dnia pisania podziękowania czuję się znakomicie a za tak wspaniałe samopoczucie chcę wyrażić gorące podziękowania całemu Zespołowi Kadry Doktorskiej a w szczególności Panu Dr hab.n.med. Mirosławowi Brykczyńskiemu, Panu Dr n.med. Piotrowi Sielickiemu, Panu Dr hab.n.med..

Guzek na stopie

.. ...2010 - 01 - 21 22:14:01 Podziękowanie dla Kliniki Kardiochirugii w Szczecinie!!! 0 ~wesly1949 2010 - 01 - 21 19:52:47 Czy to problem? 4 ~Damian 2010 - 01 - 21 19:33:55 Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami » ostatni post 77 ~ania 2010 - 01 - 21 18:58:01 Problemy..

Szukam wesly1949.proszę o odpowiedz

.. ...serdecznie. Proszę Pana podziękowanie ,które napisałem nie było tz. wazeliną, to jest moje szczere podziękowanie. Co do samej operacji byłem pod całkowitym znieczuleniu i miałem otwieraną klatke piersiową ale bez potrzeby ingerencji w serce taką rozmowę przeprowadzili ze mną..