Podziękowania dla lekarzy

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 53

.. ...tę stronę i spieszę z podziękowaniami na forum dla wspaniałego Pana doktora Oskara Kowalskiego, który wykonywał mi ablację w 2002 roku. To wspaniały, ciepły i pełen humoru człowiek. Jak doktor opisywał ablację, że mogą wystąpić w trakcie ablacji bóle i gorąco, to ja właśnie miałam...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 691

.. ...wieczoru : - D Luciusz01, z podziękowaniem : ) Chciałbym Ci pomóc takze, ale w tych sprawach to jestem cienias :( Witam Wszystkich! Jaankeer, dwa lata temu, przez pół roku zażywałam Deprim...lekarz mi zalecił.Dobrze tolerowałam lek i ważną rzeczą jest to, że jest ziołowy i nie..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 4

.. ...wojewódzkim! ). Specjalnie podziękowania dla lekarzy Tadeusza Kalbarczyka i Piotra Achremczyka - nie tylko za ogromną wiedzę i fachowość, ale również za to, że są po prostu porządnymi facetami i przyzwoitymi ludźmi. Ja tez miałem koronografie i już nie żyję... Jak chcecie do mnie..

Migotanie przedsiomków - Str. 3

.. ...serdecznie dziękuję. Gorące podziękowania należą się również pozostałemu personelowi. Któż nie pamięta przesympatycznej pani Beatki od ablacji, czy sióstr Izuni, Beatki , Moniki ... wszystkich imion niestety nie pamiętam. Dziękuję również lekarzowi prowadzącemu pani Joannie Zakrzewskiej..

Bajpasy w WAM w Łodzi - Str. 3

.. ...słowa - nie wziął * podziękowania * .Jest wielki!!! PS.A szpital jak to szpital w każdym jest specyficzny * zapach * Jesteście żałośni, jeżeli myslicie, że Ci lekarze czekaja na pieniądze tylko i kroją jak najwięcej żeby mieć przypływ kaski, to jesteście w pewnej złej bajce. Nikt nie..

Podziękowania dla Kardiologów ze Szpitala Wojskowego we Wrocławiu

.. ...najwyższego szacunku podziękowania dla lekarzy kariologów i całych zespołów operacyjnych oraz pielęgniarek. przesyła Cecylia bielicka. W końcu 2000 roku leżałam na sali * R * opiekowała się mną Pani Doktor Aldona Cwynar, która poświeciła swój czas, swoją wiedze wyprowadzając mnie ze..

By-passy w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy

.. ...naprawdę na największe podziękowania zasługują tamtejsze pielęgniarki i ratownicy medyczni, którzy cała dobę zajmują się pacjentami!!!! Lekarze niestety są jak zawsze mało osiągalni. Pozdrawiam serdecznie!!! Witam serdecznie czytajac wasze wypowiedzi o tej Klinice w Bydgoszczy na JURASZA..

Lampka wina i straszny bul głowy

.. ...całkiem tego uniknąć.Z podziękowaniem.MIłego dnia. witam,musisz w takich momentach atakow mierzyc cisnienie,byc moze ten przyslowiowy kielich powoduje wzrost cisnienia i stad ten bol w skroniach. a co do lekarza moj mowi ze jak boli to zyje. pozdrawiam Moga to być pierwsze oznaki..