Pojedyncze mocne uderzenia serca

Dodatkowe skurcze - Str. 308

.. ...przerażona, od dawna odczuwam pojedyncze mocne uderzenia serca. W 2008r miałam robiony holter, wyniki były idealne, miałam tylko 1 epizod bloku przedsionkowo - komorowego. lekarka powiedziała że to normalne u zdrowych ludzi szczególnie podczas snu. W środę będę miała wyniki najświeższego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 117

.. ...czesciej mam mocne i nagle pojedyncze uderzenia serca. Czasami sa one slabsze, a czasami takie mocne, ze az sie boje. Dawniej mialam po jednym dziennie, a od niedzieli mam prawie caly czas, tzn. 20 razt dziennie. W zaszlym tygodniu mialam Holter, natomiast w poniedzialek dopiero bede..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 284

.. ...sie.Na początku to takie pojedyncze mocne uderzenia miedzy nimi przerwa...i wtedy mam wrazenie juz koniec...i spokuj.Trwalo to jakies 2 miesiace, ale uderzenia zdarzały sie raz na tydzien.Dalo mi to spokuj na jakies 2 lata i przy kolejnej ciazy pojawiło sie znowu...Moja pierwsza ciąza..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 286

.. ...wyglada tak ze to sa takie pojedyncze mocne uderzenia co minute czsem czesciej, mam tak np przez 20 min i potem godzina przerwy, a czasem bez przerwy...Dzis juz mi przeszlo a trzymalo mnie ponad tydzien, zasypialam i buzdzilam sie z tym, teraz juz spoko tylko co chwile przychodza mi..