Polecam kardiolog Poznań

Echo serca - Str. 51

.. ...jedna prosba moze ktos poleci mi kardiologa dzieciecego w Poznaniu przyjmujacego prywatnie .z góry dziekuje Elizo, chodzi zapewne o ubytek ale z samego opisu wynika, że badający jakby nie był pewny umiejscowienia ? Moze się mylę. jesli wymiar ubytku to 3 mm to nie jest on wielki. W..

Częstoskurcz nadkomorowy a komorowy - Str. 2

.. ...jesteś? Może mogłabym polecić Ci dobrych kardiologów. Pozdrawiam Mieszkam niedaleko Kalisza.Jeszcze raz dziekuje za okazana pomoc: ) A to blisko masz - do Poznania, Łodzi i w sumie też do Warszawy. W każdym z tych miast są poradnie zaburzeń rytmu serca. Ja polecam Warszawę - prof,..

Dwupłatkowa zastawka aortlana a sport

.. ...polecam jednak doświadczonego w wadach wrodzoonych serca kardiologa. Zapraszam tez na forum Fundacji Serce Dziecka, gdzie można poznać innych dorosłych z różnymi wadami serca: www.forum.sercedziecka.org.pl..

Ablacja - gdzie robią najlepiej?

.. ...chirurgiczne. W Krakowie polecam Klinike Kardiologii UJ, ul Kopernika 17 tel 124247314 Przeprowadzilismy setki skutecznych ablacji. Pozdrawiam, ablacje@wp.pl jestem * świeżo * po ablacji i jeśli mogłabym coś w tej kwestii doradzić to gorąco polecam szpital na Grochowie ( W - wa ), to tam..

Polećcie Kardiologa w Poznaniu

.. ...Skośnej w Poznaniu. Mają tam również badanie SATRO, nowość w diagnostyce chorób serca, patrz dział EKG http://forum.kardiolo.pl/temat1860.htm Skośna 1 Chciałbym zapytać , o namiary na pania Olgę Trojnarska?..

Dobry kardiolog w Poznaniu

.. Witam Proszę o polecenie dobrego kardiologa w Poznaniu. najlepiej od razu z namiarem na jego gabinet. Czy w Poznaniu czeka się długo na wizyte?? Pozdrawiam Bartek - Leszno spróbuj na Słowackiego w gabinetach prywatnych tel. 61.8475000 chodzi o dziecko czy osobe dorosłą? Witam polecam bardzo dobrego..

Kardiologia Poznań ul. Szkolna

.. ...była potrzybna ). Nie POLECAM oddzału G Kardiologia ul.Długa w Poznaniu. Opieka fatalna, zainteresowanie pacjentem żadne tak za strony pielęgniarek jak i lekarzy.Przez 24 godz. po zabiegu żaden lekarz się nie pofatygował do chorego a pielęgniarka pojawiła się po ok. 12 godz. Jak pacjent..

Kompetentny kardiolog w Poznaniu

.. ...lekarza rodzinnego. Polecam CERTUS. Jestem zadowolona z ich opieki, a przede wszystkim ze starannosci w dochodzeniu przyczyny.Kilka lat leczył mnie prywatny kardiolog. Nie dość, ze był do dyspozycji raz w tygodniu, a nie wtedy gdy coś się działo, to jeszcze nie ustalił przyczyny. Dopiero..