Polokard lek

Szybkie tętno - Str. 15

.. ...bez leków biorę tylko polokard pozdrawiam mam defibrylator guidanta wszczepiony w USA tu tez informowano mnie o mozliwych interakcjach ze sprzetem elektrycznym i domowym i np na lotnisku czy przechodzeniu przez bramke w sklepie itd wszczepiono mi go gdy dostalem czestokurcz 242/min i..

Powiększenie serca po zawale

.. ...przedsionek biore prestarium polokard 150 i wieczorem zocor czy sa jakies leki aby zmiejszyc ten przerost lekarz powiedzial mi zeby zaniechac wysilku ale nic nie przepisal za rok zrobi mi nastepne echo i wtedy porowna powiekszenie sie lewej komory swiadczy o niewydolnosci serca,..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...aklotin przez rok i polokard 150 końska dawka którą mi zmniejszyli na acard 75, wizyty u kardiologa kończyly sie jest dobrze widzimy sie za pół roku.Więc poszedlem do zwyklego domowego lekarza który na pierwszej wizycie powiedział prosze wszystko opowiedzieć ja słucham trwało to jakieś..

Wyrwać ząb

.. ...teraz. Zażywam leki - Polokard, Tritace, Dilzem, Torvacard, Efftox, Molsidomina. mietek odstaw polokard z dwa dni i po krzyku, ja zarzywam acenokumarol i dentysta wyrwal mi zeba bez odstawienia leku, troche dluzej krwawilam ale mialam tez zalozony specjalny opatrunek co hamowalo..