Polprazol

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Omar, Ortanol, Prazol, Polprazol, Ulzol ). Głównym celem leczenia choroby niedokrwiennej serca jest spowolnienie postępu choroby oraz minimalizowanie czynników sprzyjających jej rozwojowi. Istotną rolę odgrywają więc leki o działaniu przeciwmiażdżycowym jak np. inhibitory enzymu..

Dodatkowe skurcze - Str. 277

.. ...na receptę ,o nazwie POLPRAZOL - uwierz mi już przy pierwszym wzięciu tej tabletki odczulam ulgę.AGANELL - dziękuję za meila zaraz Ci odpiszę: ) ~jos - z ablacją nie wiem, w Allenorcie nie proponowali mi, ani nie kierowali. Ale przede mną jeszcze jedna wizyta. Nie moge wogole polozyc sie..

Ostre zapalenie osierdzia

.. ...Biorę leki Majamil i Polprazol. Za 2 tygodnie mam sie zgłosić do kontroli na UKG Dziękuję bardzo za odpowiedzi Ja miałam infekcyjne zapalenie wsierdzia i lezalam przez miesiac w szpitalu. Ja rowniez odczuwam od czasu do czasu bole w klatce piersiowej ale chodze do lekarza na kontrole tak..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...leczenie lekami typu polprazol zmniejszającymi ilość wytwarzanego kwasu, dodam, że długi refluks może powodować zwężenie przełyku jak mówił mój lekarz, i to też może być odczuwalne, niemniej z oddychaniem nie ma to nic wspólnego! pozdrawiam i z chęcią odpiszę na wszystkie pytania a ja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1046

.. ...,byłam u gastrologa miłam polprazol i mi pomogło ,moze pójdziesz do jakiegos gastrologa . Dorotko fajnie takie kursy prowadzic nowe twarze ,podziwiam cie dajesz tyle innym ,ale dobro zawsze wraca .trzymaj sie !!! ewo mysle ze powinnas docenic to co masz i cieszyc sie z tego ,nie..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...nałykałam, to poezja, pomógł Polprazol, który otrzymałam chyba jako szósty z kolei. Najgorsze jest to, że kiedyś już chciałam dostać ten lek, bo mi go polecał inny wrzodowiec i nadżerkowiec w jednej osobie, poprosiłam wyraźnie o niego lekarza, ale ten miał inną wizję, stwierdził, że coś..

Wskaźnik INR

.. ...Zok100mg,Cordarone 200mg, Polprazol 20mg, i oczywiście Acenocumarol wg.INR. ( miedzy 2 - 3 ) Ostatnio byłem na badaniu wskaźnika INR . Wynik trafił do lekarza prowadzącego . Okazało się ze mój INR wynosi 6,62 . Lekarz prowadzący kardiolog pierw zapytał się czy zmieniłem dietę..

Problem! Zapalenie śluzówki żoładka i wodnisty stolec!

.. ...karmi mnie Debridatem, Polprazolem i Enterolem, wydaje krocie a tu efektu nie ma... Wczoraj ponownie u niego byłam, dostałam te leki i mam je przyjac do konca i czekamy na rezultaty...Tylko jakie?To bedzie juz 3 miesiąc i żadnej poprawy... POMOCY!! Generalnie czuje sie coraz lepiej ale..

Bóle głowy i pogorszenie wzroku

.. ...zjem to musze zazyc polprazol bo inaczej odruch wymiotny. A robiłaś sobie gastroskopie?Ja nie biorę nic osłonowego więc mój żołądek to na pewno śmietnik; )No co zrobić tacy są nasi lekarze; )a co do wróżek to hihi im też nie wierzę; ) Odstawiłem już ten lek, ponieważ po nim miałem..

Krwawienie z przewodu pokarmowego a nadciśnienie...

.. ...controloc a później polprazol itp.na zagojenie takich właśnie ranek. Jeśli chodzi o krwawy smak w ustach to przeszłam taki incydent dwa lata temu ale połączony był z nawrotem nerwicy,też budził mnie smak krwi w ustach...Lekarze nie wiedzieli co to jest w końcu kolejnej już nocy chyba po..