Poradnia omdleń

Szmery w sercu są groźne?

.. ...oraz kazała jechać do poradniu kardiologicznej. Ja nic kompletnie nie wiem na ten temat... Czy to coś groźnego? http://www.maluchy.pl/artykul/50 szmery serca to niedomykanie zastawki serca lub jej wypadanie. Krew wtedy może się cofać co powodowac moze omdlenia, kolatanie seca, nerwice,..

Lekka arytmia serca

.. ...gorzej.Zapraszam wtedy do poradni omdlen( tak to sie nazywa )Mozna tam naprawde duzo sie dowiedziec.Powodzenia!nie bojcie sie!! - to wszystko jest do wyleczenia i napewno sie Wam uda!Pozdrawiam A gdzie jest ta poradnia? Ja męczę się już 12 lat. ja też mam arytmie codziennie. można iść do..

Arytmia nadkomorowa z omdleniami

.. ...na brak czasu, a do poradni kolejki do września. Powiedzcie mi jak dajecie sobie radę z omdleniami i utratą przytomności, jeśli zdarzają się już bardzo często ( co 3 - 4 dni ). Pewnie da się z tym żyć, ale nich coś zrobią z tym mdleniem. To mi zaczyna utrudniać życie. Do Roberta Trochę..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 8

.. ...być problemu. u mnie w poradni bez problemu można je dostać. owszem nie są może super skuteczne ale jednak dla osób z niskim ciśnieniem - nawet niewielkie podniesienie ciśnienia może pomóc - na pewno jest szansa by zmniejszyło to ilość omdleń lub zasłabnięć. a jeszcze można próbować..

Hipotonia ortostatyczna i nerwica lękowa

.. ...lekarzem, są specjalne poradnie omdleń nie wiem czy wsdzie bo ja jestem z gdyni i poradnia jest w amg w gdańsku. zapytaj swojego lekarza. warto zrobić badania w tym kierunku, ten test pionizacyjny czyli tilt test to nic nie boli a moze coś wyjaśnić. trzymaj się i koniecznie pogadaj z..

Po ablacji omdlenia i zawroty głowy

.. ...tygodniowym. A to w każdej poradni kardiologicznej zakładają??dziękuje za podpowiedz. na pewno zasugeruje to swojemu lekarzowi. pozdrawiam Nie wiem czy w każdej ale w Centrum Chorób sera w Zabrzu mają. Najlepiej podpytaj swojego lekarza albo w Pracowni, w której zakładają HOLTER - y...

Omdlenie i drgawki

.. ...tym wojuję leczę się w poradni od omldeń - mało da się coś z tym zrobić justine : ) - twoje drgawki prawodpodobnie były wynikiem niedotenienia organizmu wt ym mózgu. powinnaś zrobić też holtera ekg oraz holtera ciśnieniowego. ogólnie masz bardzo niskie ciśnienie - za niskie i to moze być..

Zespół wazodepresyjny a ciąża

.. ...temat, czekam na wizyte w poradni omdleniowej od stycznia... katasrtofa. Mam jeszcze jedno do Ciebie pytanko: masz może lodowate stopy i dłonie? i czy też robisz te ćwiczenia * stanie pod ścianą * ? Ja naprzykład pare razy zrobiłam te ćwiczenie, ale tylko pierwszy raz mąż mnie * łapał *..

Nerwica czy nie? historia z dnia codziennego

.. ...tygodnie temu z wynikiem - poradnia PZP 6 m - cy temu mialem ciezki bol glowy wraz z uczuciem omdlenia i zawrotow. Po udaniu sie na pogotowie - stwierdzono nadcisnienie 180/110 i zalecona 1 x dziennie dawka prestarium. Zrobilem wynik morfologia ok, mocz ok, tarczyca TSH - 2.57 ok, EKG..

Straszny ból serca i omdlenie

.. ...takiego O widzisz, mądry chłopak z Ciebie : ) Możliwe, że badania niczego nie wykażą ale zawsze warto sprawdzić swój stan zdrowia po takim nietypowym zdarzeniu. Trzymam kciuki za dobre wyniki, pozdrawiam...

Trzepotanie przedsionków a poród

.. ...którym zamieściłam wykaz poradni zaburzeń rytmu serca http://www.ludziezsercem.pl/index.php?showtopic=96 część z tych poradni zajmuje się również diagnostyką omdleń. mam nadzieję że przyda sie tobie poszukaj speca, życzę zdrowia dla ciebie i maleństwa serdecznie pozdrawiam abi Badania..