Poradnik pacjenta po operacji zastawki

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...czy widziałeś link do poradnika pacjenta po operacji zastawki. Zyczę ci zdrowia i obyś po pomyslnej korekcie szybko wrócił do normalnego życia. Masz dla kogo żyć i tego się trzymaj. Pozdrawiam Ola Witam. mam miec operacje serca, bedzie to plastyka zastawki aortalnej albo wymiana na..

Sztuczna zastawka i normalne życie - Str. 3

.. ...Proszę odpiszcie. Pozdrawiam. Zosiu odpisałam w innym wątku. Podaj swój adres e - mail a prześlę ci poradnik pacjenta po operacji zastawki. Pozdrawiam Olu, mój adres e - mail to : zofija12@onet.eu Dziękuje...

Operacja wstawiania nowych zastawek w sercu

.. ...Justyno Polecam Ci lekturę poradnika pacjenta po operacji zastawki. Znajdziesz tu odpowiedź na wiele pytań : http://www.drivehq.com/folder/p976050.aspx Ściąganie go może trochę potrwać. Poza tym zapraszam cię na nase forum : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24429 Tu dowiesz się..

Zabieg na zweżenie aorty i niedomykalnośc zastawek

.. ...znajdziesz w części 2 poradnika pacjenta po operacji serca, który ukazał sie w szeszłym roku w kioskach nakłądem Dziennika Zachodniego. Zapraszazm Cie równiez na fora tematyczne : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24429 i http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35361 Do Oli: mam..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...elekteronicznej dwa poradniki pacjenta po operacji serca - jeden z nich dotyczy własnie wad zastawkowych. Sadzę, ze znajdziesz tam nieco odpowiedzi na nurtujące cię pytania. http://www.drivehq.com/folder/p976050.aspx Twój mąz ma wadę jak mój syn. Mam w związku z tym pytanie od kiedy mąż..

Operacja zastawki aortalnej i mitralnej

.. ...pytania znajdziesz w poradniku pacjenta po operacji zastawki serca : http://www.drivehq.com/folder/p976050.aspx Jego ściągnięcie trochę trwa ale moim zdaniem jest napisany bardzo przystępnie. Mamy to szczęście, ze polska kardiologia i kardiochirurgia stoją na swiatowym poziomie...

Wymiana zastawki serca (mitralnej) na sztuczka

.. ...szczerzy... Polecam lekturę poradnika pacjenta po operacji serca opracowaną przez Romana w wersji elektronicznej. Zawiera wiele wskazówek i odpoiwedzi na pytania, które pacjenci sobie zadają : http://www.drivehq.com/folder/p976050.aspx Ściąganie go może trochę potrwać. Mamie życzę duzo..

Operacja wymiany zastawki aortalnej

.. ...elektronicznej. Zawiera wiele wskazówek i odpoiwedzi na pytania, które pacjenci sobie zadają : http://www.drivehq.com/folder/p976050.aspx Ściąganie go może trochę potrwać. Mamie życzę duzo zdrowia. Ola..

Przełożenie wielkich pni - Str. 3

.. ...Elutku, czy czytałas juz poradnik pacjenta po operacji zastawki ? Jestem w jego posiadaniu papoerowym ale i elektronicznym, który opracował jeden z forumowiczów. Chętnie prześlę jesli podasz adres e - mail. On cię uspokoi. Pozdrawiam ciepło Witam Olu dziekujemy ci za zyczenia cieple..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...zamieszczony przez Romana poradnik pacjenta po operacji zastawki. Były tam równiez i ćwiczenia. Niestety teraz juz nie ma do niego dostępu. Moze znajdzie sie osoba, która znów opracuje to w wersji elektronicznej. Jesli przeslesz mi swój adres na alrada@gazeta,pl chętnie skseruje i..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację?

.. ...postaram się przesłac poradnik pacjenta po operacji zastawki - bardzo moim zdaniem pomocny. Pozdrawiam witaj Olu ! to jest moj adres: monika@zomar.com.pl dziekuję monika podaje takze numer gg - 1461541 Czyli do popołudnia : ) Mma nadzieję, że przejdzie mimo objętości. witam serdecznie..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...mozliwości kupna fajnego poradnika autorstwa tych samych Pań. Od wczoraj jestem posiadaczką - polecam bo przyjemna forma. Koszt zakupu to 20 zł za pobraniem. Sprzedający pokrywa koszty. www. termedia.pl Ja i moje serce zdrowe, chore,operowane - poradnik dla pacjenta kardiologicznego i..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 4

.. ...Jestem zainteresowany poradnikiem dla pacjenta zastawka. moglby mi go ktos przeslac na adres: marcin.t19@wp.pl Witam Również ja chciałbym taki poradnik. Mój adres mailowy przemklo@wp.pl Dzięki Witam wszystkich ; ) Mam 19 lat i jestem 2 miesiące po operacji - miałem wstawiana zastawkę...

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. Z poradnika pacjenta, może się przyda : W ciągu pierwszych 8 - 12 tygodni po operacji unikaj : dźwigania ciężąrów do 4 tygodni możesz podnieść do 2 kg, a po tym czasie możesz robic zakupy , które nie ważą więcej niż 5 kg; najlepiej rozłóz je symetrycznie w obu rękach, czynności, które moga spowodowac nagłe,..

Niedomykalność zastawki aortalnej i zwężenie mitralnej

.. ...lat byłam pod opieką Poradni Wad Wrodzonych. Teraz jestem w Zespole Poradni Specjalistycznych w IK w Aninie. Pytasz o ryzyko - u każdego pacjenta jest ryzyko - to jest wpisane do takich operacji. Jedyne co mogę pocieszyć to przez wszystkie te lata pobytu w IK nie było osoby, której by..

Link do poradników po operacji zastawki i pomostowania

.. Http://poradnik2008.republika.pl/ Dzięki ponownej uprzejmości Romana pozwalam sobie wkleić link do strony gdzie mozna pobrać obydwa poradniki. Jednocześnie dzięki temu, że jeden z forumowiczów zwrócił mi uwagę na ksiązkowe wydanie Poradnika pacjenta kardiologicznego i kardiochirurgicznego - Ja i moje serce..

Czy ma ktoś może...

.. ...plik z Poradnikiem Pacjenta po operacji zastawki??Jeśli tak to byłbym wdzięczny, mam termin na 20.06.2009 leszek - b@o2.pl Dziękuję i..