Poranne biegunki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 548

.. ...przyspieszoną akcjeserca w godz porannych a tak to ok. EKG nie zliczę nawet. Hej edzia! ogolnie to moje ataki sa takie same tylko rozna kolejnosc czasami dochodzi taki lekki ból żołądka i biegunka( biegunka pewnie z lęku )Edzia kazda z nas w ktoryms momencie mysli czy to sobie wszystko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 138

.. ...wewnetrzny niepokoj poranne biegunki sciskanie zoladka bule karku i glowy i to najgorsze tak jak by uczucie nierealnosci i otepienia raz w wiekszym natezeniu a raz w mniejszym ale praktycznie codziennie od ponad 4 miesiecy a co za tym idzie ciagle obawy o zdrowie ze to cos wiecej..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...siedemnastolatką... poranek przed szkoła to istna męka... ból brzucha, kaszel tak silny ze az szarpie zołądkiem, czasem biegunka, blada... a w szkole jak spanikuje to na nic idą nocne zakuwania... poradzcie mi co mam robić bo melisa juz nie pomaga a ostatnie dwa dni w szkole były tak..

Nerwica w ciąży - Str. 169

.. ...Najgorszy jest u mnie poranek ..budze sie i mam brzuch scisniety ,boli mnie zaraz biegunke mam ;( roztrzesiona jestem ... ehhhh .. mala napewno jestes w ciazy : ) Moze drugi test sobie zrob ?? anetko - w ktorym jestes tygodniu ciazy ?? kurcze dziewczyny jak ja sie ciesze to jest to foum..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 9

.. ...problemy z żołądkiem poranne bóle wymioty biegunki..długi czas leczyłem się w kierunku że to jest coś nie tak z żołądkiem ale jak się okazało nie co najwyżej jeden lekarz stwierdził zespół jelita wrażliwego..dopiero potem zacząłem chodzić do psychologa i psychiatry..i mówiąc szczerze lęk..

Nerwy, wydaje mi się, że nikt mnie nie rozumię, wszystko dusze w sobie

.. ...pobolewania w głowie, a to poranna biegunka i już myślę, że to coś poważnego z układem pokarmowym mimo,że miałam jakiś czas temu badania...Patrzę na innych ludzi i myślę, że mają fajnie, bo pewnie nawet nie zdają sobie sprawy jakie choróbsko może się do nich przyplątać...i są dzięki temu..

Nawracające swędzenie skóry bez jakichkolwiek zmian na skórze - Str. 2

.. ...osłabienia yang nerek to; * * poranna biegunka,fizyczne i umysłowe uczucie zmęczenia,wewnętrzne i zewnętrzne uczucie chłodu,szybkie,samoczynne poty - bez wysiłku,dużo moczu,wielomocz inaczej,sk,lonność do obezęków,i główny,najważniejszyobjaw - brak popędu płciowego,chłodne..