Poranne mdłości

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...stracha. Już odczuwam poranne mdłości ( a Ty, Dharma?: ). Moja mama wczoraj stwierdziła, że ona przyczynę moich nasilonych dolegliwości widzi w zbliżającym się wrześniu... Pewnie ma rację. A co tam u Was? Tak się ostatnio na sobie tylko skupiam. Mała! Czemu się nie odzywasz? Mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 208

.. ...mnie pękło ,wróciły poranne mdłości,lękprzed wyjściem do pracy.Wtedy zdecydowałam sięna psychoterapię ,pomaga uwierzyć we własne siły ,trzeba żyć dalej ,nie mam innego wyjścia ,żyję dla dzieci ,chociaż już są dorosłe i cały czas zastanawiam się co bym zrobiłateraz ,gdybym kiedyś nie..

Poranne mdłości, zgaga, niskie ciśnienie, ból serca - nie mam już siły

.. Witam serdecznie zwracam sie do was z prosba o pomoc od dwoch tyg. cierpie na zgage i mdlosci - nie sa to mdlosci calodzienne - najczesciej rano i wieczorem jestem przeczulona na zapachy - nie uzywam perfum, nie znosze zapachow dochodzacych z kuchni.Czasem az placze sa takj dla mnie intensywne ( np. zapach..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 51

.. ...podejrzewam, że np. poranne mdłości ) a co skutkiem nerwicy, bo i jedno i drugie może generować podobne objawy. Do tego biorę ćwiertkę Bisocardu 5 mg na noc na obniżenie ciśnienia i pulsu. Bardzo nie lubię tabletek i zawsze mam dodatkowy stres, że muszę połknąć tabletkę, mam obawy, że mi..