Poród w 34 tygodniu ciąży

Arytmia a poród naturalny, jestem w 35 tygodniu ciąży

.. ...kardiologowi, że albo wypisze mi wskazanie do cesarskiego cięcia albo będzie miał nas na sumieniu. Nie poddawaj się chodzi o Twoje życie, kto zaopiekuje sie dziećmi jak coś Ci się stanie. Nie ma mowy o wysiłku...

Nerwica w ciąży - Str. 10

.. ...obsesją się staje, jeden poród mam za sobą ale wtedy nie chorowałam i było super. A teraz? sama nie wiem jak to bedzie.Poprostu się boję ,że nie dam rady. Trzymajmy kciuki za siebie wzajemnie : ), kiedyś sie to skończy przecież buziaki cześć!jestem w 18 tygodniu ciązy termin mam na 29..

Nerwica w ciąży - Str. 50

.. ...podróż do szpitala na poród będzie właśnie ranek.Boję się tylko,żebym wcześniej nie urodziła.Poród musi być o czasie.Pozdrawiam was wszystkie. Nowa81 ten ból zołądka to podczas nerwicy codzienność,ja miałam takie ataki żołądka że przez dwa tygodnie wymiotowałam i nic nie jadłam tylko..

Nerwica w ciąży - Str. 64

.. ...to napisz wiecej. Jak poród, jak się czulas i jak się czujesz...Wiesz my to mamy jeszcze wszystko przed sobą; ) Buziaki dziewczyny u mnie masakra nie mam juz sil choc bardzo sie staram ,chodze jak pijana nogi sie chwieja i te okropne zaniki w glowie ,licze tygodnie do rozwiazania i..

Nerwica w ciąży - Str. 178

.. ...hormonu, który przyspiesza poród. to tyle, dobrej nocy, pa Dziewczyny jak to jest z bólem brzucha mam takie napadowe bole trwają krotko.jestem w 8 tygodniu .w piątek miałam takie lekkie brązowe upławy więc w pół godz byłam u lekarza ale wszystko ok wczoraj znowu się pojawiły i dostałam..