Potas kroplówka

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 34

.. ...do szpitala badania potas 3.3, na ekg wyszło ze to sa dodatkowe skurcze komorowe, kroplówka tabletka i do domu...Wczoraj sytuacja sie powtórzyła badanie potas 3.7..tylko że na ekg nie uchwycono nic jak wiadomo badanie trwa 20 sekund a mnie trzepie co minutke mniej wiecej, podłaczono..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 33

.. ...złapany. A jeśli chodzi o potas to jak trafiłam w zeszłym roku do szpitala to też stwierdzili ze potasu mam na min i nafaszerowali mnie 2 butlami kroplówki z potasem. Na długo nie pomogło!!potem też spr potas i niby był ok a arytmia była. Prawdą jednak jest że elektrolity wpływają na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 266

.. ...prostej przyczyny niedobór potasu i magnezu. Całą noc przeleżałam w szpitalu pod kroplówką...dostałam leki. I jest ciut lepiej! A dodatkowo wyszło , że mam nawrót swojej dziwnej choroby sarkoidozy ( choroba płuc ) - która daje objawy ogólne : - ( i to ona prawdopodobnie też powoduje te..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 567

.. ...strony... tragedia! Dwa razy potas spadł oczywiście skończyło się to na izbie kroplówkami. Oprócz tego przez pierwsze 2 miesiące byłam w innym świecie, nie mogłam wstać z łóżka, jak wstałam to zaraz się kładłam bo chodzić nie mogłam mam do tej pory straszne zachwiania równowagi, jak idę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 678

.. ...suplementację magnezu i potasu. Kiedyś to zażywałem ale szybko przestałem, jednak od czas jak znowu biorę, mam wrażenie że jest jakaś zmiana w ciele, jakaś lekkość. Zastanawia mnie ile trzeba usupełniać niedobory tych minerałów aby wróciły do jako takiej normy? Potasu miałem dość za mało..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 996

.. ...tylko że miałam niski potas więc mi go podali w kroplówce i troszkę mi sie poprawiło i teraz jestem pewna ż etak znów będzie a jade tam żeby sobie odpocząć i spędzić mile czas ale te głupie myśli są silniejsze......Mój mąż od nowego roku zmienia pracę i będzie cześciej w domu więc może..

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...podpinają wam kroplówkę z potasem. Bywają przypadki, ze potas może piec. Warto wówczas poprosić siostrę o zwolnienie przepływu z kroplówki. Bardzo ważne jest, aby nie zginąć nogi, w która wykonane było wkłucie. Najbezpieczniej jest leżeć na wznak i nie siadać, oraz nie zginąć tej nogi..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 3

.. ...podczas arytmi dodoano mi potasu w kroplówce i an drugi dzien ustapiło.Następnie zostałem wypisany do domu z zamiarem powtórzenia zabiegu metoda CARTO. Czy warto było robic ablacje ? Tego nie wiem !!! po zabiegu zauwzyłem ze czestoskurcze sa czasami lzejszcze ale czesciej wystepują ? Nie..

Po ablacji - Str. 9

.. ...ablacji tydzień podano mi potas w glukozie a po 2 godzinach betalok rownież w kroplówce po jakiś 20 minutach zakaszlałam dość mocno ale to kaszel z przeziębienia i na monitorze widzę jak spada ilość uderzeń mniej więcej po 30 jednostek aż do 60 uderzen na minute nie było to takie..

Po ablacji - Str. 20

.. ...zrobił ) oraz klopkowka z potasu - ale to tez da się ominąc - zmniejszyć przepływ kroplówki i już jest ok: ) Teraz jestem już miesiąc po ablacji - nie miałam żadnego ataku , jedynie takie 5sekundowe ukłócia serca,ale lekarz powiedział,ze to noramlne jakieś 3 miesiące po ablacji -..

Dodatkowe skurcze - Str. 275

.. ...gdzie mnie podłaczą do potasu w kroplówce i rano wypuszczą bo się wszystko uspokoiło a następnego dnia znowu są dodatkowe. Jakaż banalna historia, ile razy i komu się to przytrafiło ? Łapka w górę. No f... way !!! Różnica jest taka że ja może i faszeruję się na razie prochami ale mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 263

.. ...oczywiscie regularnie magnez,potas i witaminy.tylko naprawde trzeba pamietac o zaz ywaniu.bo tak od czasu do czasu to nic nie daje.jak swego czasu ladowałam w szpitalu - bo jak mnie złapalo to przecież zawsze umierałam - to kierunek szpital,to sama widziałam jak lekarze i pielegniarki..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 23

.. ...mi wyszedł nie dobór potasu - 2,9. Dostałem dwie kroplówki z potasem i do domu. Co to znowu może byc? Dzisiaj sie troche lepiej czuje, ale nikt mi nie powiedział jakie był przyczyny tego. Jem duzo owoców i warzyw, mięsa. Dostalem Kalium effervescens i za tydzien mam zrobic badania..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...ciśnienie krwi - brak sosu,potasu i czegos jeszcze. Po 2 kroplówkach mogłem juz siedzieć a po nastepnych dwóch mogłem chodzić i tak jest az do dziś. Ból w klatce minął. Codziennie biore magnez,co 6 miesiecy badam zawartośc elektrolitów w krwi ,wypijam szklanke dziennie soku pomidorowego..

Tętno 50-60 jest normalne?

.. ...anomalii. Mam też spadki potasu do 3.5 ale wtedy zanim dostanę kroplówkę mam kołatania i słabość. dzięki po pierwsze za czesto mierzysz i myslisz o tetnie i biciu serca po drugie nie zrwacaj na to uwagi po trzecie jesli holter nic nie wykazal zdaje sie ze masz nerwice musisz otrzasnac..

Skaczące cisnienie i nerwica - Str. 2

.. ...umieram badania mało potasu - kroplówka i zastrzyk na arytmię.Rodzina ma dość teraz jak mnie bierze zażywam coś na uspokojenie i magnez.pozdrawiam wszystkich aaa Mam 60 lat i od 15 lat biorę leki na nadciśnienie tętnicze. Moje ciśnienie nie przekracza 150/70 puls 60. Przy tym objawami są..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1282

.. ...porządku. No ... może oprócz potasu - był na dolnej granicy. Ale fakt - była godzina 13:00 nie zjadłem śniadania i wypiłem dwie kawy... :/ - błąd. Dostałem kroplówkę z potasem i wypuścili mnie do domu... Od tego momentu, kłucie w klatce, tak jakby pieczenie, pobolewanie, znów wróciły..

Częstoskurcz komorowy - jak z tym żyć?

.. ...wstrzyknięto ( piekło więc może potas ), dostałem po tym kompletnie nie kontrolowanego drżenia i kazano dotrzeć jakoś do szpitala. Po dotarciu i podłączeniu do kardiomonitora miałem tętno 156/min, jakieś leki, kroplówki, parę godzin leżenia, w wypisie wpisano czestoskurcz komorowy i do..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...Uzupełniono mi niedobór potasu podano jakieś kroplówki i do domu. Lekarz przepisał Hydroxizinum. Ale wcale po tym wszystkim nie czułam sie lepiej. W dzień jest jako tako, biore magnez i kalms zeby sie troche wyciszyc ale to nic nie daje. Najgorsza jest noc...przestałam spać na prawym..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...mam za niski poziom potasu. juz to kiedyś miałam i dostałam kroplówkę - potem 3 dni było jeszcze gorzej ale zaraz sie poprawiło. teraz od kroplówki mineły juz prawie 2 tygodnie i jeszcze jest zle - prawdopodobnie dlatego że tym razem się strasznie denerwuję ( i tym razem potas zniknał mi..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...że mam magnez i chyba potas na dolnej granicy, więc kroplówka, lekarka przepisała magnez i powiedziała że to może od tego magnezu te skórcze mam i do domu, po weekendzie wróciłem na interne, bo nie przeszło, i badania ok, oprócz ciśnienia i chyba UKG ( hyperkineza lewej komory, ale..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania

.. ...bardzo pobudzona. zwykle potas przy dolnej granicy normy - uzupełniam. Dostałam zmianę na metocard. Spokojnie 2 lata - czasem puls skakał do 120 - 130. ale przychodziło po dodatkowej dawce. Ostatnio znów trafiłam na pogotowie, znów 180 na minutę. Uregulowali kroplówką i isoptinem...

Czy ja przesadzam? musze uwierzyć w siebie, że nic mi nie jest?

.. ...krew, wyszło że mam potas na granicy dolnej normy, więc dostałem kroplówke z potasem. ( Wiem ze powinienem zażywać Aspargin, ale narazie zażywałem Plusss Magnez, Aspargin miałbyć potem ). I tak, z tekstem * zawraca nam Pan głowe * po 2 - 3 godz jak tylko skończyła się kroplówka,..

Concor Cor 5 - bezpieczeństwo stosowania

.. ...Wyszedł mi lekki niedobór potasu, dostałem kroplówke która schodziła ponad 2 godziny. W sumie po ponad 3 godzinach serce się unormowało do pulsu około 85. Na początku było 120 a przez długi czas utrzymywało się 95 - 100. Co do Concor Cor to nie zaobserwowałem skutków ubocznych. Nie wiem..

Tachykardia i szumy w uszach

.. ...krwi wyszedl zanizony Potas oraz zawyżony TSH tarczycy ( Tf4 było w normie ) Podano mi kroplówke z potasem oraz tabl na puls. Przypisano mi potas magnez i Concor ( pol tabl 2,5 ). Zażywałem to wszystko z tym ze przerwalem concor ( chyba z głupoty ) Po kilku dniach serce zaczelo momentami..