Potas pomidory banany

Niedobór potasu

.. ...nastąpić duże niedobory potasu z powodu stresu i jak sobie z nimi radzić? Raczej stres nie powinien powodować skoków potasu. Nie wiem jak niskie są te wyniki, ale jeśli występują to powinno sie uzupałniać niedobory, np. jedząc pomidory, banany - coś co zawiera dużo potasu Pozdrawiam! ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...elektrolitów a zwłaszcza potasu, to naturalnym żródłem jest sok pomidorowy czy banany. Dwie szklanki soku dzennie podobno załatwiają sprawę potasu. I lepiej smakują niż piguły. Przeraszam za długi wywód ale może komuś to pomoże, pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka ! do duńczyk ale..

Dodatkowe skurcze - Str. 249

.. ...suplementację. A mimo że potas suplementuje i zjadam pomidory, banany i inne dobrodziejstwa to poziom lekko ponad 4 , gdzie górna granica to 5,5 o ile pamiętam. Gdzieś mi ten potas przecieka ; ). Anula a ile Q10 bierzesz dziennie? Ja mam opakowanie 10mg i tam jest napisane że od 1 - 6..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...Bardzo silne obniżenie potasu w organizmie. Zacząłem brać Aspargin, wcinać banany i pomidory i już po tygodniu wróciło do normy ( choć dieta potasowa musi trwać kila miesięcy, żeby metabolizm się przystosował poprawnie ). Gdyby nie to, że ( pośrednio ) skojarzyłem kilka faktów, pewnie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 53

.. ...produktów zawierających potas ( pomidory, banany ) po 3 tygodniach mój wynik już wynosił 4,2 i problem się skończył oby na zawsze w co wierzę. Obecnie wróciłem do normalnego życia, do trzech max kaw dziennie, raz na dwa tygodnie jakaś alkoholowa imprezka,dieta normalna tzn. golonka,..

Uczulenie na potas - jakich produktów unikać?

.. ...że jestem uczulony na potas... Jakie produkty zawierają potas i jakich unikać?? to chyba nie to forum......... ale napewno potas jest w pomidorach i bananach........... potas jest w wielu warzywach i owocach /w róznych ilosciach/ najlepiej pogadaj z dietetykiem bo bedzie wiedział..