Potas w moczu

Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze

.. ...). Badanie ogólne ( obecność mikroalbuminurii ) i posiew moczu. U wszystkich chorych zaleca się wykonanie badania EKG. Kontrola poziomu cholesterolu całkowitego i frakcji: LDL, HDL, oraz trójglicerydów...

Indapamid (Ipres long)

.. ...zwiększa wydalanie sodu i potasu z moczem, przez co zwiększa również objętość wydalanego moczu ( sód pociąga za sobą wodę ). W czasie stosowania preparatów indapamidu należy liczyć się z możliwością wystąpienia hipokaliemii. W ramach zapobiegania hipokaliemii, razem z lekami moczopędnymi..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...głowy.Miałam badany magnez potas, cały obraz krwi i moczu i jest wszystko ok. Tarczyce tez mialam badana ze krwi i tez ponoc ok ide jeszcze na usg tej tarczycy. Juz nie wiem co to moze być, nerwy choroba??? Byłabym wdzięczna za jakakolwiek rade. Zaznacze ze teraz ze strach nic nie robie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...na tym ze mam za malo potasu, magnezy,sodu w krwi natomiast wydalam go strasznie duzo w moczu odtego moga byc te wszystkie objawy ale z tego co wiem robilam juz kiedys badania na ten drugi dzien i wyniki w normie biore juz od kilku miesieczy po 6 tabletek kaldium+mgB6+ witamine B..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 120

.. ...Profilaktycznie biorę magnez potas lekarz stwierdzil nerwice bo zrobilem badanie krwi i moczu i wyniki sa idealne po za minimalnym obnizeniem cukru( raczej nieszkodliwe ) wiec jestem zdrowy. To dla mnie dziwna sprawa bo czuje jakby mocniejsze bicie serca te objawy sie wtedy nasilaja..

Dodatkowe skurcze - Str. 97

.. ...ustały po kroplówce z potasem i magnezem to miałam częstomocz. pozdrawiam kurczących się i migających. Nie jestem lekarzem, ale drgawki, pocenie sie, przyspieszone tetno, podwyzszone cisnienie, oddawanie moczu przychodzace nagle moga wskazywac na zespol leku napadowego. Wskazania wizyta..

Nerwica serca? już nic z tego nie rozumiem

.. ...zrobilem badania krwi , potasu , tarczycy , moczu a nawet Holtera , ktory wykazal ze mam sklonnosc do tachykardii Moje zycie jest spokojne w zasadzie mam w nim malo stresow ( troche wiecej ich bylo przy rzucaniu palenia ), nie odczuwam rowniez zadnych lekow , ale teraz w prawie 11..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 289

.. ...okazało się że mam mało potasu. Dostałem skierowanie na oddział endokrynologi, gdzie okazało się że mam podwyższony aldosteron w moczu. Dostałem potas w tabletkach, i kazali czekać na dalsze badania w domu. Do dnia dzisiejszego karetka zabierała mnie chyba 4 razy z tych samych powodów,..

Morfologia krwi - wyniki

.. ...sód - 135 mmol / l - potas - 5,99 mmol / l ( podwyższone ) Czy powyższe wyniki dają podstawy co do słuszności podejrzeń o tło kardiologiczne i jakie powinno być dalsze postępowanie? Pozdrawiam Przepraszam ale w miejsce u ( mikro ) wkleiły się znaki zapytania. a jak z badaniem moczu?Jak..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...powiedzieli że za dużo mam potasu w moczu dzienkuje za słowa otuchy AniaN chciałam ciebie zapytać jakie leki teraz bierzesz co sie po nich tak dobrze czujesz i kto ci je przepisał Hej Kasiu teraz biorę tylko Cloranxen 5 mg. Wypisał mi ten lek neurolog u którego się leczę, powiedział że..

Wyniki badań krwi i moczu

.. ...polu widzenia w ilości 1 - 3 Kryształy ( 1 ) szczawiany wapnia ... pojedyncze w preparacie BIOCHEMIA Glukoza: 5.03 Potas: 4.19 Sód: 144.90 Magnez: 1.13 IMMUNOCHEMIA TSH - III: 3.490 ASO ilościowo: 23.0..

Bolące mięśnie - Str. 2

.. ...morfologię, cukier, potas, sód, ASO, TSH i badanie ogólne moczu a sam zapłaciłem sobie za badanie magnezu. może masz po prostu grzybicę stóp i dlatego masz czerwone stopy jak je umoczysz w ciepłej wodzie....co na to dermatolog? pij zioła uspokajające lub ,,Tabletki uspokajające * *..

Wyniki Ana1 i wyniki moczu i eeg

.. ...poziomem elektrolitow we krwi, konkretnie potasu, ale sa tez inne mozliwosci - np uszkodzenie osrodkowego ukladu nerwowego. Tyle moge napisac, co wiem z mojego doswiadczenia. Pozdrawiam i zycze zdrowia!..