Poty

Niewydolność serca

.. ...uczucie nierównego bicia - potykania serca_, bóle wieńcowe, zawroty głowy i utrata przytomności podczas wysiłku fizycznego. Podział niewydolności serca. Niewydolność serca dzielona jest na niewydolność skurczową, w której występuje spadek EF ( frakcji wyrzutowej ) oraz niewydolność..

Migotanie przedsionków

.. ...Migotanie przedsionków spotykane jest u 5 - 10% ludzi starszych. Wędrująca fala depolaryzacji w przedsionkach prowadzi do zaburzeń efektywnego hemodynamicznie skurczu przedsionka. Nieefektywne skurcze przedsionków powodują zmniejszenie ciśnienia napełniania lewej i prawej komory co z..

Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze

.. ...najczęściej w okolicy potylicy, krwawienia z nosa, zawroty głowy, pogorszenie tolerancji wysiłku. Często pierwszym objawem klinicznym jest pogorszenie widzenia. Nadciśnienie tętnicze wywołuje wiele niekorzystnych powikłań. Do najczęściej występujących zaliczamy: choroba niedokrwienna i..

Tętniak rozwarstwiający aorty

.. ...reguły towarzyszą zlewne poty, uczucie lęku, wymioty, wstrząs kardiogenny. W badaniu przedmiotowym stwierdza sie występowanie różnicy w ciśnieniu skurczowym mierzonym na obu kończynach górnych. Charakterystyczna jest asymetria lub zanik tętna na tętnicach obwodowych Charakterystyczną..

Blok przedsionkowo-komorowy

.. ...bodźco - przewodzącym, napotyka na przeszkodę w drodze z przedsionków do komór. Rozróżniamy trzy stopnie bloków przedsionkowo - komorowych: W bloku pierwszego stopnia czas przewodzenia przez węzeł przedsionkowo - komorowy jest wydłużony. Taka sytuacja może być spowodowana niektórymi..

80 proc. zgonów z powodu zawału serca można zapobiec

.. ...czują się słabo, mają poty i nudności. Pacjenci po zawale powinni pamiętać, że choć przegrali jedną bitwę, to mogą wygrać całą wojnę. Dlatego ważne jest, by stosowali się do zaleceń lekarskich odnośnie zażywania leków i stylu życia - powiedział prof. Filipiak. Po zawale warto stosować..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora

.. ...funkcjonować. I tak ciągle czuje potykanie serca. Próbowałam wyjaśnić przyczynę tych kołatań. Kilkanaście razy w ciągu tych 11 lat byłam u lekarzy - wszyscy zgodnie twierdzili, że mam nerwice. Nawet w ostatnim czasie, gdy 2 razy wylądowałam na pogotowiu ( niestety podczas ekg skurcze..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...bije normalnie ,tylko potyka sie jeden za drugim ale zdazylo mi sie to w ciagu 4 lat moze z 4 razy.Dlatego niewiem co robic robilem tez badania skaldnikow mineralnych w krwi i mialem ok.Niewiem czy mam robic znowu holtera czy nie albo czy tez zastanawiac sie nad ablacja,naprawde..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 19

.. ...egzaminem ze to serce sie potyka i na sekune staje i bije dalej bardzo dziwne uczucie!!!!! Prosze mi powiedzieć czy to moze byc na tle nerwowym????? ze ten stres z całego dnia wieczorem wychodzi jak organizm zaczyna odpoczywac??? czy mam sie czym martwić??? jakie badania powinnam jeszcze..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 20

.. ...potem odczuwałam takie potykania się serca i w końcu po 30 minutak nagleugiełu mi sie nogi, zrobiło mi sie słabo i serce zaczęło mi walic jak oszalałe!! Powiedziałam sobie przejdzie ci i bedzie ok i troche zelżyło ale juz byłam panicznie wystraszona.Później tętno nie spadało ponizej..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 6

.. ...zaczełam odczuwać dziwne potykania serca przy, których robi mi sie strasznie słabo.Zaczełam także odczuwac kołotania serca.zgłaszałam sie z tym kilka razy na pogoptowie i do szpitala ale za kazdym razem jak mi robili ekg to w tym czasie przestawałam odczuwac kołotanie.Lekarze diagnozuja..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 12

.. ...Serduszko tez jakby się * potykalo * i tętno też miałam przyspieszone.Cały czas się wsłuchiwałam w bicie serca i myślałam o tym czy mnie nie * złapią częstoskurcze * . Niedługo juz będę miesiąc po ablacji i aby tak dalej. Staram się nie myśleć o tym i żyć normalnie. Ktoś napisałam tu na..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 32

.. ...sie boje okropnie ale potym co przeczytalam to nie wyglada groznie moze pujde bo juz dzwonili ze szpilala ze mam sie zglosci ale ja jeszcze chce sie zstanowic czas ucieka aja ciagle niewiem co robic hmmmm dzieki Kasiu zyczy zdrowia moje gg 3560309 do Iwony Idz na zabieg, mowie ci nie ma..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 57

.. ...ścisk w piersiach i poty.Pięć dni temu miałem drugą ablację. Minęło dopiero kilka dni ale jestem jak nowo narodzony - jeszcze trochę osłabiony ale czuję się coraz lepiej. Wspaniały dr.Fuglewicz i Jego współpracownicy dr.dr. A.Chojnacki, M.Dzidowski i Siostra Agata uwolnili mnie zarówno..

Echo serca - Str. 9

.. ...duszenie się, zlewne zimne poty, specyficzny rodzaj strachu, itd. Doskonale znam te objawy z autopsji. Szczyt trwał około minuty i po dwóch dawkach nitrogliceryny wszystko minęło po kilkudziesięciu minutach. Będzie to już trzecia moja koronarografia, jeśli oczywiście do niej dotrwam. Bo..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...zaczełam odczuwać dziwne potykania serca przy, których robi mi sie strasznie słabo.Zaczełam także odczuwac kołotania serca.zgłaszałam sie z tym kilka razy na pogoptowie i do szpitala ale za kazdym razem jak mi robili ekg to w tym czasie przestawałam odczuwac kołotanie.Lekarze diagnozuja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...mostkiem. Duszność, zlewne poty, kołatanie serca trwały 20 - 30 sekund. Po chwili przeszło bez śladu, ale jakieś przeczucie podpowiadało mi że żarty się już skończyły i z moim sercem zaczyna się coś dziać. Rano pobiegłem do medyków. Zrobiono mi EKG które oczywiście nic nie wykazało. Na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 34

.. ...godzini,uczucie dreszczy,zimne poty,spiecie miesni,sennosc - po 4 godzinach,poprawa czuje sie znacznie lepiej przez okoł 2 - 3 godz - pózniej znowu to samo,jakies dusznosci w klatce,czarne kropki przed oczyma,wrazenie ze zaraz zemdleje,jak siedze dłuzej niz 10 min,to zaczynaja mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 47

.. ...wrócić i troche powylewac poty ze wszystkimi stresami i złymi emocjami.A i jeszcze zgubić co nieco:_ ) doro wyobrazam sobie Twoje dzisiejsze ździwienie jesli chodzi o post Mini,którego nie miałam okazji poczytac.Pewnie sobie pomyslałs ze jestes zdrowo * kopnieta * Ale dzieki Bogu Pan..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...wylacznie kolotanie czy potykanie sie serca takze?ja od listopada codziennie czuje potykanie,a od niedawna * jakies 3 tyg * mam takie leki,dziwne te leki.Takie uczucie naglego napiecia podchodzacego do gardla i zaraz mijajacego.i tak na okraglo.tez mam 35 lat i mam 5 letnia..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...na te tachykardie i potykanie się serca. Biorę bisocard, ale i tak mam dodatkowe skurcze od czasu do czasu. Do tego doszła mnie nerwica, bo boję się wyjeżdżać poza miasto, bo wiem że w mieście jest pogotowie i w razie czego zadzwonię. Boję się zostawac sama w domu, bo zaraz myślę, że mi..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 8

.. ...jeszcze inne objawy? Np. * potykanie * się serca, albo wrażenie, jakby przestawało na chwilkę bić? Bierzesz jakieś leki? Cześć. To znowu ja. Chcę powiedzieć, że metoda, o którą kiedyś pytała, a mianowicie zatkanie nosa i buzi i pompowanie powietrza * oczami * w czasie ataku, działa!..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...kolatanie/nierowne bicie/potykanie sie serca czy tylko wymienione przez Ciebie objawy?? pozdrawiam Do katariny i do Wiki! Napiszcie do mnie . Nie mam stałego dostępu do internetu. Mam podobne objawy. Ja to nazywam chlupnięcia które wprowadzają mnie w stan niepokoju - stwierdzona nerwica..

Chelatacja - Str. 8

.. ...czasu, obserwuję Pana potyczkę z Janem P. i z przykrością muszę przyznać, iż zewnętrzny obserwator odnosi wrażenie ze Pan w tej dyskusji przegrywa, pomimo iż trzymam Pańską stronę, to naturalne, jest Pan poszkodowany, wirus WZW typ C. Ma Pan, Panie Jerzy dwa fakultety, a Jan P,..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 8

.. ...zaczełam odczuwać dziwne potykania serca przy, których robi mi sie strasznie słabo.Zaczełam także odczuwac kołotania serca.zgłaszałam sie z tym kilka razy na pogoptowie i do szpitala ale za kazdym razem jak mi robili ekg to w tym czasie przestawałam odczuwac kołotanie.Lekarze diagnozuja..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 16

.. ...jakby sie pojedynczo potyka, ale nie czesto i malo uciazliwie. Pachwine po wkluciu tez lekko czuje, ale da sie zniesc. Mam miesiac zwolnienia i mam nadzieje, ze do jego konca wszystko bedzie juz dobrze. Polecam CK, warunki przednie, bo to prywatna klinika, obsluga luksusowa, co ogolnie..

Lek Dilzem

.. ...mam problemy z sercem. potykania, szarpniecia, kolatania, uciski dodatkowe skurcze itp. lekarz kardiolog polecil i przepisal do stosowania doraznego w trakcie dolegliwosci lek dilzem( pol tabletki 60mmg ).czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tego leku.czy ktos go stosowal i jakie..

Jakby serce mi się zapowietrzalo i na sekundę zamieralo

.. ...roslo od powietrza i sie potykalo...nie odczuwam by w tym czasie wzrastalo mi cisnienie, jednak jesli dzieje sie to np. przed pojsciem spac, boje sie pozniej zasnac...ide w przyszlym tygodniu do internisty swojego, zobaczymy co mi poradzi...nie dzieje sie to na szczescie codziennie ale..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 15

.. ...słaba,oblewają mnie poty a później robi mi się bardzo zimno.Ja biorę leki i jest mniej napadów.Kuleczko na nic nie jest za późno.Trzeba wytrwale walczyć z tą chorobą i dbać o siebie.Pozdrawiam. Witam Serdecznie ! Jestem Z Krakowa. Mynia mam to samo co ty również po grypie. Moja frakcja 9..

Po ablacji - Str. 11

.. ...,ogólny niepokój ,duszno poty ,organizm niedotleniony - czułam że odpalę i wezwałam karetkę * R * ),nie chciałam tego doświadczać więc gdy w nocy pojawił się częstoskurcz 180minutę to wsiadałam w auto i goniłam do szpitala. tam umiarowili mnie ,podano kroplówkę KIG i rano wracałam do..

Po ablacji - Str. 20

.. ...momentami przeskoki * , potykania * serca albo inaczej... momenty w których czuję jakby serce przeciskało sie przez wąską rurkę i poźniej raptowanie z niej wyskoczyło /przed zabiegem nie miałam takich potknięc * / ...trudno to określić słowami : ) Ta sytacja może byc niestety u mnie..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...200. Występowały zimne poty i wymioty, trudności w oddychaniu i trwały coraz dłużej około 2 godzin. Nigdy nie wzywałam karetki tylko czekałam kiedy przejdzie samo. Ciągle miałam wrażenie, że karetka przyjedzie, a mnie już przejdzie i wyjdę na histeryczkę. Aż do ostatniego razu. Pogotowie..

Arytmia - dziwne dolegliwości?

.. ...juz mi sie serducho potyka. czy ma ktos podobne objawy i wie co to jest?? prosze wszystkich o odpowiedz bo nie wiem co z tym robic! pozdrawiam masz typowe objawy nerwicy serca!!! To co odczuwasz to niestety dodatkowe pojedyncze skurcze serca - ja tez je mam, nie mysl tyle o tym sercu bo..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...) mam arytmię i to * potykanie się * serca, a dodatkowo od niedawna okropne skurcze i słabość po jedzeniu - ale tylko jak zjem za dużo, i po piwie. Miałam robione Ekg i Usg kiedyś ale nic nie wyszło, lekarze podejrzewają wypadanie płatka ale to podobno tylko kosmetyczna nawet nie..

Skurcze dodakowe i nerwica

.. ...właśnie odczuwać to potykanie się serca i czasem dochodzi nawet do lekkiego dyskomfortu. Holter ciągle mi zarejestrowuje pobudzenia dodatkowe. Ja się do tego już przyzwyczaiłem, z racji zespołu wpw i tych pobudzeń pobieram Atenolol 2x50mg, Cordarone 1x200mg ( bez weekend free ), Aspargin..

Syndynafil na nadciśnienie płucne

.. ...bierze.Mam nadzieje ze potym bedzie lepiej. A jak sie pani czuje? Czy ten lek jest refundowany bo z tego co wiem jest bardzo drogi. Do Kasi,która była operowana w Holandii. Mój brat także był operowany w Holandii. Teraz wystąpiło u niego nadciśnienie płucne. Proszę o kontakt Do..

Niedoczynność tarczycy - Str. 7

.. ...wyciskalam z siebie siodme poty nie jadlam zadnych slodyczy( zreszta nie przepadam za nimi jedynie czarna,gorzka czekolade lubie ),to nie schudlam ani grama a jescze pokazy sie dwa kilogramy wiecej.I co robic?Jolu wiesz najgorsze w tym wszystkim jest to ze jak wracam z pracy do domu to w..

Niedoczynność tarczycy - Str. 12

.. ...z tym co sie dzieje potym leku,dostałam proplanolol ale ponim z kolei mam totalne odloty senność i zero koncentracji.Euhyrox pobdza mnie do działania ale czuje sie ponim jak po jakimś dopalaczu ,ma jednak za duzo minusów jak dla mnie. Agnieszka, badanie aTPO wykrywa zapalenie tarczycy...

Miała być nerwica a jest WPW

.. ...wymioty , sine usta , poty , zimne cialo, bol w klatce , dzisiaj proponuja ablacje - skorzystaj z tego bo po co sie meczyc ataki moga sie nasilac , szczegolnie w wieku 35 - 45 lat u kobiety , utrudnia to zycie Tobie i Twoim bliskim ktorzy czesto musza patrzec jak bliska osoba cierpi a..

Zawroty głowy i ból głowy

.. ...jakby ucisk w czesciach potylicznych i troche w skroniowych. Takie uczucie lekiego otepienia i omdlenia jakby sie jechalo winda albo metrem. Nie wiem co mam robic, bo do lekarza moge udac sie dopiero za niecale dwa tygodnie. Dodam tez, ze to pojawia sie niespodziewanie, bez zadnego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...manie bardzo głowa( potylica )!Czy to może ma powiązanie z nerwicą bo nie czy mam iść do lekarza..Cierpienie z tym bólem jest dla mnie najstraszniejsze!!! Kamilu i Izo, witam w klubie chorych a moze pseudochorych - nie nam oceniac; ) Napiszcie koniecznie jakie badania przeszliscie, co..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...straszne zawroty glowy, poty, wysoki puls, dusznosci, drganie rak itd. drugi atak znowu na kacu, ale mniejszym i atak byl mniejszy. od tamtej pory nie pije tyle, zeby miec kaca. przeszlo. ataki sa ale male. biore coaxil na pobudzenie wytwarzania serotoniny. aha no i mam wypadanie platka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 17

.. ...pojawiają się fale ostre w potyliczno skroniowej części po str. prawej, oraz niskonapięciowa czynność alfa a zalecenie to okresowa kontrola zapisu. Może ktoś zna się na tych zapisach pozdrawiam heya wszystkim! jesli chodzi o zawroty glowy to bardzo to czesty objaw nerwicy ( podobno )...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 61

.. ...dyskonfort jak One bola ja potym upadku ze schodow do dzisiaj nie moge przyjsc do siebie caly czas mnie bola czasami rano jest troche lepiej a potem znowu wlasnie wrocilam z zakupow i nie moge wytrzymac z bolu nie wiem czemu tak jest boje sie ze to cosik powaznego ze sobie czegos nie..

Wysokie cisnienie i kłucie w sercu

.. ...pojawiające się na czole zimne poty a za raz po nich utrata przytomności. OMDLENIE Omdlenie jest to nagła, krótkotrwała utrata przytomności, wywołana niedotlenieniem mózgu. Przyczyną omdlenia może być: spadek ciśnienia tętniczego krwi, nadmierne odchudzanie, silny ból, zdenerwowanie,..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 2

.. ...będzie szukał ulgi? Potykanie się serca jest cholernie straszące szczególnie gdy jesteśmy sami ( np. w nocy ) a co dopiero tachykardia czy częstoskurcz napadowy.W dodatku beta - blokery nie likwidują tych problemów skutecznie. Mnie kiedyś bardziej pomagały leki przeciwlękowe np. Neurol..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca - Str. 2

.. ...wszystkie najmniejsze błędy, potyczki, złe decyzje. Mogłam usiąść i bez powodu się rozpłakać tak jak zrobiłam to przed chwilą kiedy czytałam wasze wypowiedzi... Tak po prostu poczułam ścisk w gardle i bez żadnego kwilenia poleciały mi łzy po policzkach. Od pierwszej klasy gimnazjum myślę..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...Ja też bóle głowy ( potylica, skronie, czepc ) , które mają charakter ścisakania, świdrowania w głowie, silnego napięcia wokół karku i w głowie. Byłem u neurologa, zrobiłem TK głowy+kontrast, dwykrotne EEG glowy i tak jakby wszystko w porządku. Mam też nadciśnienie tętnicze, które..

Kołatania serca, to nerwica?

.. ...toważyszą temu zimne poty, duszności oraz lęki, czasami jest to kilku sekundowy atak, a czasem 3 - 5 min. Czy na kołatanie serca może wpływać uczulenie ( jestem alergikiem, narazie stwierdzoną mam alergię na pyłki drzew i traw, a wkródce będę miał robione testy na żywność, nie biorę..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...zaczełam odczuwać dziwne potykania serca przy, których robi mi sie strasznie słabo.Zaczełam także odczuwac kołotania serca.zgłaszałam sie z tym kilka razy na pogoptowie i do szpitala ale za kazdym razem jak mi robili ekg to w tym czasie przestawałam odczuwac kołotanie.Lekarze diagnozuja..

Wszędzie czuję puls! już nie mogę!

.. ...mi brzuch, skronie, potylica, lydki, nawet przy kostkach. Spac przez to nie mozna, siedziec normalnie..wszedzie ten cholerny puls...mocny...nie wiem co z tym zrobic.. Wyluzuj, odpręż się, rozluźnić, to przestaniesz go czuć. Im mocniej napniesz mięśnie, tym bardziej będziesz czuć puls. To..

Niski puls po concorze 2,5

.. ...sie dzieje..zawroty, poty, dreszcze i strach przed smiercia..wykancza mnie to. :( Ja tez biore concor 2,5 ,i tez miałam takie skoki jak ty to jest tak zwana bradykardia i tachykardia na zmianę raz bardzo wysoki puls raz bardzo niski musisz porozmawiac z lekarzem ale w moim przypadku..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia

.. ...odechciewa.Najgorsze sa dla mnie te potykanie serca,mam już to tak długo i w zasadzie powinnam się już przyzwyczaic,ale i tak strach i panika zwycięzaja.Wszyscy lekarze mówią że to nic takiego, może i tak ale jak sobie radzić w tych cięzkich momentach?, czy my już sie z tego nie..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia - Str. 2

.. ...wszczepiony stymulator, krotko potym wszystkim zlapalam jeszcze zapalenie pluc. JUz nie wspomne o tym ze mam cos takiego jak toczen ukladowy rumieniowaty. Zgadzam sie z tym co powiedzial Krzysiu najwazniejsze jest pozytywne myslenie.mZRODLO CHOROBY JEST W UMYSLE!! Ja musze miec jeszcze..

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica?

.. ...! od tygodnia miałam potykania non stop, w dzień i w nocy - nawet sectral mi nie pomagał.Poszłam do lekarza - nie wiem co jest grane ,przy badaniu ekg nie miałam ani jednego skurczu.Lekarz powiedział że wszystko jest ok, a ja przecież ledwie doszłam do poradni.W domu oczywiście miałam..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...glowy takiez tylu w potylicu.wiem,ze to wina mojej nerwicy.zadne leki nie pomagaja na silny bol.tylko uspakajajace.wczesniej myslalam,ze to tetniak lub guz.zrobilam tomografie komputerowa glowy i wszystko wyszlo ok.zawsze jak mnie lapie bol to mysle,ze zaraz dostane wylewu bo dretwieje..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ..., a bardzo często na potylicy i środku głowy . Lekarz stwierdził , że to tylko migrena . Podał doraźne środki jednak te wcale nie pomagały. Teraz coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czym są one spowodowane .Od pewnego czasu do bólu głowy dochodzą zawroty i nudności .Zaczynam się..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...głowy: raz skronie, raz potylica, raz jedna półkula, raz druga.. - często nie chce * minąć * po środku przeciwbólowym - chociaż teoretycznie powinien. - odczuwa się lęk, czasem wprost paniczny ( zaraz umrę, oślepnę, zemdleję, dostanę wylewu, udaru itp. ). - mija w efekcie Placebo ( np...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...natomiast silny ból w potylicy. Bóle są uciskowe, czasami trwają całymi dniami z róznymi natężeniami, czasem pojawiają się w ciagu dnia i wzrastają wieczorem i przed snem. Z reguły ból jest obustronny. W pewnym momencie zaczełam się zastanawiać nad obecnością guza w mózgu. Tabletki w..

Skurcze dodatkowe i leczona nerwica serca

.. ...co jakiś czas uczucie potykania serca, uderzenia do gardła i takie szarpnięcia, czasami też wydaje mi się że serce na chwilę staje. Lekar mój mówi, że mam ten zespół WPW i zalecił branie tego samego leku co Tobie tzn. Concor Cor, ja jednak jego nie biorę, gdyż się boję że jak zacznę to..

Dodatkowe skurcze

.. ...mam jak to nazwalas potykania sie serca prawie codziennie,to sa tzw tachykardie czyli skurcze dodatkowe,sa wg lekarzy calkowicie niegrozne dla zycia lecz dla nas bardzo uciazliwe i nie pozwalaja normalnie funkcjonowac.Przyczyny tachykardii sa rozne ( ta mowi moja pani kardiolog ),np..

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...mam z kregoslupem klopoty dowiedzialam sie o tym w styczniu,mam dyskopatie kregow szyjnych, skolioze prawostronna i zmiany zwyrodnieniowe w klatce piersiowej stda u mnie czeste nerwobole a ja za kazdym razem mysle ze to serce, krystyno ile masz lat? napisz mi czy od czasu do czasu..

Dodatkowe skurcze - Str. 4

.. ...,ktorzy maja prawdziwe klopoty z sercem ,lecz wiekszosc nie ma chyba stwierdzonego nic powaznego,oprocz platka.Co do Xanaxu,bardzo odradzam ten lek,fakt ze dziala dosyc dobrze przeciwlekowo lecz klopoty zaczynaja sie dopiero po jego odstawieniu.Moj znajomy popelnil samobojstwo,po 2..

Dodatkowe skurcze - Str. 5

.. ...łóżku miałam takie mocne potykania serca,że aż bluzka mi podskakiwała.Kardiolog wogóle nie przepisał mi betablokerów,bo powiedział,że tego się nie leczy,że to taka uroda.Ja dzięki temu że trafiłam do szpitala dostałam recepte na ten lek i go zażywam.To jest naprawde niegroźne ale nie da..

Skurcze dodatkowe w nerwicy

.. ...tego ,że nękają mnie te potykania serca,choć moje życie towarzyskie legło w gruzach.Być moze to moja wina bo strach,lęk powodował iż wolałam odizolować sie od ludzi - pozdrawiam cię serdecznie i życze duzo zdrówka witajcie ja dokladnie tak jak elzbieta odizolowalam sie od ludzi i spedzam..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej stopnia 1 (2)

.. ...,miarowo pomaga mi na tz potykania się serca.Lek ten biorę od pół roku, gdyz jesienią bardzo zle sie czułam.Może nie wyleczona infekcja albo jakis stan zapalny spowodował,że czułam się okropnie.Biorę tez magnez - nie wiem jak długo jeszcze będę na lekach o tym zadecyduje już lekarz.Wiem..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne?

.. ...codziennie odczówam potykanie się serca...a czasem łapie mnie atak.Często jak nagle się schyle ,lub podskocze,to dostaje ataku...nie wiem co robic...wszystko mnie przeraza...czy moge na to umrzec?Prosze o pomoc! Olu! Dokładnie to samo ja..... jak się schylę lub pdskoczę i jeszcze jak..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne? - Str. 2

.. ...tylko od czasu do czasu potykania serca ale mysle ze sie uspokoi zabieg trwal 4 i pol godz A gdzie mialas zabieg i jak dlugo na niego czekalas? Czy migotanie przedsionków to jest to samo co kołatanie bądź częstoskutcz nadkomorowy? od 20 lat cierpię na dodatkowe skurcze komnorowe,,a..

Przesilenie wiosenne a złe samopoczucie

.. ...fatalnie.Mam te beznadziejne potykania serca,ciągle odczówam ból w tej okolicy,mam problemy z normalnym snem - chce mi się płakać .Jakie bierzesz leki? czesc.ja nie zauwazylem aby napdy skurczy dodatkowych byly zalezne od pogody. w okresie wiosenno letnim wiecej jestem na powietrzu(..

Widzę bicie serca na skórze

.. ...biore concor cor 2.5 ale moje cisnienie jest podwyzszone 140/85 juz od ponad roku powoli mam dosc skurczow dodatkowych serca potykania sie i przeroznych szarpniec ,...czy ktos moze mi pomoc;[[[[???????..

Szybkie tetno II - Str. 5

.. ...jestem blada, mam zimne poty, nie mam siły i trochę mnie boli głowa ). Dzięki za info : ) Pozdrawiam Jago,ja jestem po ablacji i jestem zadowolona.Nieporównywalne jest samopoczucie przed zabiegiem do tego,jak się czuję teraz. Każdy ma inne podejście do siebie i swojej choroby,dlatego..

Skurcze dodatkowe komorowe

.. ...spokojnie jak czuje się to potykanie serducha, czy wrazenie napięcia serca w klatce pirsiowej. Radzicie sobie z tym jakoś? Jakie leki bierzecie? Pozdrowienia!!! ja mam to samo od roku i nieradze sobie juz z tym nawet biore przez to psychotropy, pozdrowienia, podobno dodatkowych skurczy..

Kołotanie serca

.. ...wiecej o tych kołataniach, jak je odczuwaasz? czy to na zasadzie przyspieszenia serca czy takiego potykania sie serca? napisz cokolwiek!!!a i co masz nadczynnosc czy niedoczynnosc tarczycy?Pozdrowienia..

Zastawki, zespół Barlowa - wada nabyta? - Str. 2

.. ...sercu momentalnie gorące poty i słabo ani razu nie zemdlałam ale o mały włos... Znów zerwałam z nałogami mam nadzieje ze ten stan już nie powróci... Ja nie biore żadnych leków oprócz magnezu i potasu brałam propanolol ale lekarz kazał mi odłożyć więc tak zrobiłam tylko jak mi kołata..

Menopauza czy serce?

.. ...typowe uderzenia gorąca i poty, ale niestety to nie jest najgorsze. Oprócz wspomnianych objawów, na przemian z nimi mam bardzo ciężkie napady polegające na tym, że jest mi bardzo zimno, nawe gdy jestem w łóżku lub na słońcu, a jednocześnie czuję się jakbym za chwilę miała zemdleć, mam..

Ból głowy nad okiem

.. ...odczuwam bóle w placie potylicznym,nie jestem pewna czym to mozebyc spowodowane,gdy bylam mala spadlam ze schodów i mialam pękniecie czaszki,ale mysle,ze to nie od tego mam takie bóle...są one pulsujące i przemieeszczaja sie z jednej strony platu potylicznego na drugą stronę.oprócz tego..

Po oblaniu przez zimne poty robi mi sie słabo

.. ...oblaniu przez zimne poty robi mi sie slabo po czym mam lekkie zawroty glowy, a wlasciwie to wszystko w tym samym czasie, tetno wzrasta, jestem oslabiony, mrowki biegaja po plecach i takie tam przymroczenia wzroku. co wiem. nie jest to uzaleznione glodem, jako ze nawet po posilku potrafi..

Rehabilitacja po by-pasach

.. ...WSZYSTKO ustąpiło w marcu 2001.Odczuwam bóle przy zmianie pogody i mam stracha .Ale powoli przyzwyczajam się do tego. W nowym 2004 roku życzę Panu i bliskim wiele ,wiele dobrego i ZDROWIA i dużo potymizmu...

WPW i inne objawy

.. ...piersiowej, gorączka, poty i wykręciło mi ręce,twarz oraz nogi, na początku myśleli, że mam zawał,ale mam 28 lat ,więc w szpitalu po wszystkich badaniach zostało to wykluczone. Myśleli ,że znowu mam problemy z żoładkiem i przy tym dostałam ataku paniki ( zdrętwienie i wykręcenie ). Za..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 3

.. ...ktore Ty odbierasz jako potykanie sie serca uderzanie jakby nie w tym momencie w ktortym powinno uderzyc. Ja rowniez to mam oprocz atakow szybkiego bicia mam wlasnie zbyt wolne bicie z dodatkowymi skurczami serca pytanie jakie one sa czy nadkomorowe czy komorowe te drugie to nieco..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...wychodzi.Kilka razy dziennie potyka mi sie serducho i zaraz po tym boli mnie lewa lopatka.Przewaznie lapie mnie to swinstwo jak chce wziac gleboki oddech,albo nagle sie zchyle.Bol promieniuje az do dolu plecow.Poza tym brakuje mi powietrza i mam wrazenie,ze zaraz sie udusze.Nie daje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...dziwnie jakos slabo, poty. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze zarazilam tym gadaniem mojego meza i on teraz tez sie zle czuje w kosciele a przeciez cale zycie byl ministrantem i nigdy nic mu sie nie dzialo!!! to straszne ale oprocz destruktywnego wplywu na nas samych niekorzystnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...Wygladalo jakby miala klopoty z percepcja. Pod koniec stwierdzila, ze nie kwalifikuje sie do terapii, poniewaz moj umysl jest zaprzatniety poszukiwaniem przyczyn moich dolegliwosci. Zamurowalo mnie bo wydawalo mi sie, ze psychiatra jest po to zeby pomoc odnalezc mi te przyczyny lub pomoc..

Migotanie przedsiomków

.. ...Jestem nerwowy i czuję potykające się serce. Ataki są napadowe. Trwają najczęściej kilka godzin. Tetno o dziwo wcale nie jest przyspieszone a ciśnienie w normie. Przebadałem się cały i żadnej choroby serca nie mam. Przyczyn migotania może być wiele ale może byc migotanie samoistne tzw..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...kołatanie serca, zimne poty, nadwrażliwość na dźwięki, ucisk w czasce. Nie mogłem pić kawy ani alkoholu. Parę razy lądowałem na pogotowiu. Zawsze mnie wypuszczano twierdząc, że nic mi nie jest. Przeszedłem szereg badań, rezonans magnetyczny, punkcję, badanie błędników i nic. Męczyłem się..

Ablacja w CK Anin - Str. 3

.. ...stan podgorączkowy, potykanie się serca. Panika, lęk też dawały się we znaki. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że dużo w tej naszej * chorobie * robią nerwy i psychika.Momentami sami napędzamy swoje serce. Z tygodnia na tydzień mniej odczuwałam swoje serce i mniej się w niego..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 2

.. ...zobaczycie wtedy ja wam potyrala glowe.. jak sie jara to sie tego nie czuje a jak sie przestanie jarac i wasz organizm zacznie powoli racac do normy to zobaczycie jak wtedy popatrzycie na swiat. a porownywanie alkocholu i marihuany to jest wybielanie jarania przez uzaleznionych...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 12

.. ...tego opanowac poza tym poty slabo w oczach uderzenie goraca musze wtedy usiasc i przemawiac sama do siebie!czasem sie nawet wyzywam od idiotek!naprawde!mowie do siebie nic ci nie jest opanuj sie!boje sie ze zemdleje padne a nikogo nie bedzie w domu!ze nikt mnie nie uratuje!i te dziwne..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...nocny + czasami - nocne poty+ Oczywiście nie muszą występować wszystkie. Ja miałam te gdzie dałam krzyżyk - czyli prawie wszystkie...CZasem są czasem odchodzą ... JA nawet nie pamiętam ukąszenia kleszcza. Po urodzeniu córci 6 at temu - zaczęłam mieć pierwsze objawy - bóle nadgarstków,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...zimne nogi i ręce potem poty no i oczywiście sztywność i drżenie całego ciała. Jak można się domyślić lekarze zrobili wszystkie możliwe badania i znowu nic. Zapisałam się do psychiatry znajomej zresztą. Pani doktor wywsłała mnie na eeg głowy badania tarczycy serca krwi moczu itp diagnoza..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym sdzybsze bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie to tyle ale mam juz to bardzo długo..

Problem z sercem i nadczynność tarczycy

.. ...okolo 12 godzin mocne potykanie sie serca takie nirówne bicie i uderzenia w klatce piersiowej...po jakims czasie przeszło ; - )...lecz czesto zdarzało mi sie przy braniu szybkiego wdechy takie potkniecie i jakby serce ponownie ruszało do pracy...miałem robione ekg kilka razy echo i..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem

.. ...serca...miałem jakies dziwne potykania sie serducha to było na poczatku i poszło w zapomnienie..lecz jakis czas temu okropnie sie czułem dreszcze, nagłe osłabienia a do tego przy tych osłabieniach serduch zawsze szalało biło jak opetane zwalniało i przyśpieszała, potykało sie w pracy nie..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...Jestem otępiała, mam kłopoty z koncentracją. Chyba zapomniałam już, jak to było w niedoczynności. A może takie szybkie przejście w niedoczynność musi być szokujące dla organizmu? Mam koszmary, słabe nerwy, wszystko mnie drażni i przeraża. wciąż się zamartwiam wszystkim i niczym :( . A..

Problemy z sercem po nadczynności tarczycy

.. ...problemy z sercem tzn potykanie sie jego w trakcie pracy najczęsciej przy kucaniu lub w ogole w podobnej pozycji i nawet bez powodu, wiecie uczucie leku i takie tam w nadczynnoŚi tarczycy...lecz jestem po badaniach serca ekg,echo,wysiłkowe holter...nic nie wykryto a holter miałem tylko..