Powiększona wątroba 2 cm

Obrzęk nóg

Obrzęk nóg

.. ...jest wątroba i śledziona, w ciężkich przypadkach niewydolności rozwija się wodobrzusze. Obrzęk kończyn dolnych, z uwagi na warunki hemodynamiczne, występuje jednak najwcześniej i jest łatwo zauważalny...

Echo serca - Str. 56

.. ...takiego powiedział ostatnio * zwykly laik,nie kardiolog * ,a ja niestety mam powiększona wątrobe. Przepraszam za te wszystkie pytania ale jestem po prostu totalnym laikiem jezeli chodzi o sprawy sercowe: )...

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...ubocznych nie mam.Mam powiększoną wątrobę i okresowo spadki ciśnienia,ale to chyba w związku ze stosowaniem jeszcze innych, maksymalnych dawek leków:Atram 2x25,tritace 10 ,ostatnio zmienione na enarenal 20,digoxin 1x100,Milurit x1,Kaldyjum x1,Cardin20x1,acenocumarol 1x.no i furosemid 3..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...tylko najpierw była powiększona wątroba i straszny ból z prawej strony nie mogłam wziąć normalnego oddechu poza tym wszystkie wnętrzności mnie bolały teraz ból przeszedł na lewą stronę .. niestety oczekuje wciąż na termin badań... lekarze lekceważą wszystko nie interesuje ich że ktoś..

Jak boli! doradzcie! pocieszcie!

.. ...Poszerzone żyły szyjne Powiększona wątroba Narazie nie mam takich objawow, to sie stalo dzisiaj rano,wiec sama nie wiem. zmiez goraczke cisnienie i udajs ie do lekarza jezeli nei rpzejdzie do jutra jezeli bole beda sie nasilaly i niedawaly ci spokoju zrob to jeszcze dzisaj czy jeszcze..

Nerwica? 19 lat

.. ...brzusznej wykazało lekko powiększoną śledzione i pojedyncze węzły chłonne 8mm właśnie w prawej stronie brzucha. Ból tego miejsca wzmagał się jak piłem alkohol i myślałem że to wątroba, ale ją mam wporządku ( z USG ). Od czasu do czasu pobolewa mnie ta strona ale nie jest to aż tak..

Dziwny ból przy dotykaniu po lewej stronie pod żebrem

.. ...pojawia sie on tylko wtedy gdy nagniatam to miejsce. Nie jest on jakis strasznie silny, ale boli. Dodam że mam powiększoną wątrobe oraz byłem leczony na nerwice. Jeśli ktoś wie o co chodzi proszę o odp...

Dolne ciśnienie 49 a puls 111

.. ...astmę wysiłkową, do tego powiększoną wątrobę /od sterydów/ i 2 tyg, temu robiłam wyniki i mam 8,5 % hemoglobiny, żelazo w normie. od pół roku ciężko mi chodzić - w trakcie chodzenia mam ucisk /obręcz/ wokół pasa i to powoduje duszności - jak się pochylę to trochę mi lżej oddychać ale tak..