Powiększone serce u dzieci

Szukam kardiochirurga na komisję rentową do ZUS

.. ...zastawki aortalnej, powiększona lewa komora serca, serce wydolne!. Proszę o jakąkolwiek podpowiedź lub pomoc, z góry serdecznie dziękuję. http://www.eth.pl/gcm/index.php?m=1&lang=pl Czesc. Poslalem ci adres gdzie ja sie lecze , mieszkam blisko to moj plus. Ale nie chce cie straszyc..

Operacja zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...serce.Dlatego w dalszym ciągu mam arytmię, chociaż dużo, dużo mniejszą. A sama operacja to pikuś. Nic nie boli, tylko przez parę tygodni człowiek słaby jak noworodek. Jak chcesz coś konkretnego wiedzieć, to pytaj...

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 8

.. ...wogóle nie działają, Ma powiększone serce,niedomykalność zastawki III/ IV stopnia,niewydolność serca ,sinieje cały. Teraz ma wziewy zobaczymy może po tym będzie lepiej,napewno choroba nie zniknie.Jak wiadomo jest chorobą nieuleczalną przeciętne życie z tą chorobą nie ma za długie, może..

Zastawka dwu płatkowa u dziecka

.. ...tak zauważalne było powiększone serce. ( co nie przeszkadzało mi w uprawianiu sportu wyczynowo - może to był błąd ) Ja bym na twoim miejscu nie martwił się za bardzo , gdyż 2 - płatkowa może być równie skuteczna co zwykła, trzeba tylko robić kontrone echo czy nie zaczyna * przepuszczać *..

Duszenie się - Str. 36

.. ...mm. Do tego dochodzi powiększone prawe serce - to juz skutek wady serca oraz wiotką, tętniakowatą przegrodę serca,,, Tak więc czekam na zamknięcie ubytków metodą przezskórną - mam nadzieję,że juz w sierpniu,,,, Odkąd pamiętam towarzyszyły mi duszności - taki dziwny ucisk w mostku (..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 805

.. ...mam wrażenie, ze mam powiększone węzły chłonne ( sprawdzone przez lekarzy i podobno nic takiego nie ma ), opóźniła mi się miesiączka a jak już dostałam to poprostu trwa tydzień ale to bardziej plamienie niż miesiączka, boli mnie w mostku, nie mogę oddychać, kłuje mnie serce, trzustka,..

Powiększone serce

.. ...się być nieznacznie powiększona w wymiarze poprzecznym * . Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to znaczy i czy to ma jakieś znaczenie co do wykonywania niektórych zawodów [mowa tutaj o zawodzie pilota] Z góry dziękuję. Jestem laikiem ale sylwetka powiększona serca przy braku np wad..

Powiększone serce - obawiac się wzmożonego wysiłku?

.. ...klatki wykazano u mnie powiększoną sylwetkę serca z wydłużonym i poszerzonym łukiem aorty. Wynik badania Echokardiograficznego wykazał: Zastawka mitralna: faza zwrotna I stopnia Zastawka trójdzielna: niedomykalność I stopnia Zastawka aortalna: przepływ prawidłowy Zastawka pnia płucnego:..

Widoczne bicie serca !

.. ...sobie wyobrażałem że mam powiększone serce i mi że tak powiem pęknie :}.Naprawde twoia wypowiedż dla mnie dużo znaczy i bardzo dzieki za nią ;p. Też miałem bicie serca w brzuchu w sytuacjach stresowych i to od dzieciństwa. Jak widzisz żyję, piszę do Ciebie i mam się dobrze. NIe ma się..

Czy kilka dodatkowych skurczy naraz to już arytmia?

.. ...zrobiłam echo miałam powiększone serce i falę zwrotną jak dobrze pamiętam.I teraz po roku powtórzyłam echo,serce wróciło do normy biorę leki na nadciśnienie i jest dobrze może też powinnaś zrobić echo żebyś wiedziała czy coś się dzieje z twoim sercem. Miałam echo i wszystko było dobrze..

Wada serca u dziecka - jak ono się czuje?

.. ...myśleli( stwierdzono powiększone prawe serce, dysplazję zastawki trójdzielnej, niedomykalnośc tętnicy płucnej ).Po przeprowadzeniu badań lekarze stwierdzili, że przyczyną problemów dzidziusia było przedwczesne( bo jeszcze w zyciu płodowym ) zamkniecie przepływu Bottala. Po 10 dniach..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...wysokie ciśnienie ma także powiększoną lewą komorę serca.Moja babcia też co mieszka z nami ma nadciśnienie i leczy się na nie,ale serce ma zdrowe przeżył z nim już 83 lata jak do tej pory .: ) Ja mam na razie ciśnienie okej.Robię wszystko żeby być zdrowa,tak panicznie boję się śmierci,że..

Przewód Botalla??

.. ...jest napisane: RTG - ,,powiększona sylwetka serca * . Choć za kazdym razem dociekałam dlaczego serce jest powiększone to odpowiadano ,że przy zapaleniach płuc tak sie dzieje. Czy może być to rzeczywiście przewód Botalla, czy też jakaś inna wada ?? Bardzo proszę o jakiś komentarz...

Powiększone serce płodu.

.. ...że dziecko ma podobno powiększone serduszko... Wyczytałam, że tak bywa przy cukrzycy u matki, ale dzień przed wizytą odebrałam wyniki z próby cukrzycowej i moczu, no i wyszło że jestem zupełnie zdrowa. Niestety ostatnio były straszne upały, spuchły mi kostki i nadgarstki na dwa dni, ale..