Powiększone węzły

Ucisk w gardle

Ucisk w gardle

.. ...mogą także powodować powiększone węzły chłonne w obrębie szyi. Jest to zjawisko naturalne w przebiegu infekcji. Węzły chłonne mogą do pewnego stopnia pozostać powiększone po przebytej chorobie oraz w przypadku często powtarzających się infekcji ( w tym przypadku dotyczących głównie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...walczę - ostatnio mam powiększone węzły chłonne na szyi i karku, więc już prawie doktorat mogę zrobić z ziarnicy złośliwej, znowu nie śpię, a kiedy wczoraj się obudziłam w nocy spocona - to już nie wiedziałam, czy to nerwicowe czy to ta ziarnica ( nocne pocenie - to jeden z objawów )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 244

.. ...choróbsk, a ostatnio powiększone węzły chłonne sprawiły, że wpędziłam się w takie lęki przed ziarnicą, że prawie przestałam normalnie funkcjonować, ale cóż, trzeba przeć do przodu, złapać tę gadzinę ( nerwicę ) za rogi i się nie dać! hmm, nawet nie wiem skąd taki bojowy we mnie nastrój w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 287

.. ...to sie łatwo mówi ale powiększone węzły lub guzki nie zawsze oznaczają coś złego to nawet mogło ci pozostać po ostatnim przeziebieniu którego do końca nie wyleczyłaś najważniejsze żeby były ruchome jeśli są to napewno nic złego Onkolog to dr Słomian - ordynator z Orzepowic ale byłam u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 557

.. ...zwariuję. Fakt, mam powiększone węzły na szyji, ale to ponoć odczynowe.Badania krwi są dobre. Serducho mi szaleje.Jakoś tak dziwnie się potyka. Ostatnio składam przysięgi codziennie, że nie będę czytać w internecie o chorobach.Muszę to robić, bo nic innego nie pomaga, a to jakoś mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...pytanie.Czy USG szyji pokaże powiększone węzły nadobojczykowe? Czytam, czytam i zaczynam się co raz bardziej bac. Mam mniej więcej to samo i mam już dośc! Jesteśmy, z moim lekarzem na etapie szukania przyczyny takiego samopoczucia, ale ja wiem od dawna, że to wszystko z powodu..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 19

.. ...boleriozie bardzo często są powiększone węzły chłonne.Zajrzyj na www.gazeta.pl forum bolerioza witam cię topol ja też mam takie objawy jak ty i zaczeło się od drgan w łydkach potem przeniosło się na całe ciało robiłam dużo badań pod kątem różnych chorób bolerioza też wszystkie wyniki ok..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...tarczycy. mam lekko powiększone węzły chłonne na szyi czy tak moze byc przy nerwicy? Witam ewita. Ja miałam identycznie też uczucie guli lub flegmy którą usilnie próbowałam przełknąć.Napiszę w skrócie bo to wszystko tak długo trwało że brakło by mi nocy do opisania. W końcu mój..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...wykaszleć itp. No i powiększone węzły chłonne. Laryngolog nic nie stwierdził, powiedział, że krtań jest czysta i nic w niej nie widać, kazał zrobić prześwietlenie płuc i zatok - również nic tam nie mam niepokojącego. Robiłem usg tarczycy i na jedynym płacie, który mi został - bo jeden..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...Mam od dłuugiego czasu powiększone węzły chłonne( ponad 4 miesiące ), ale jak z nimi byłem u lekarza, to powiedział, że to może być od jakichś bakterii... Co o tym myślicie? Możecie mnie jakoś uspokoić? Od około tygdnia mam dziwne uczucie jakby mi coś dusiło w szyję. To jest takie dziwne..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...środku nocy. Mam podobno powiększone węzły chłonne na szyi. Czasem mam takie napady zimna, duszności i drżenia rąk. Na krótko pomaga natomiast picie wody mineralnej i mycie zębów lub płukanie gardła np.szałwią. Najlepiej czuję się rano bezpośrednio po tym jak się obudzę. Byłam u lekarza..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...względu na bóle brzucha i powiększone węzły chłonne pachwinowe konsultowana chirurgicznie - zalecono leczenie p - bólowe , kontynłowano leczenie antybiotykiem. Rana pooperacyjna w dniu wypisu gojąca się prawidłowo. Wypisana do domu w stanie dobrym. W związku z podejrzeniem zespołu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 805

.. ...mam wrażenie, ze mam powiększone węzły chłonne ( sprawdzone przez lekarzy i podobno nic takiego nie ma ), opóźniła mi się miesiączka a jak już dostałam to poprostu trwa tydzień ale to bardziej plamienie niż miesiączka, boli mnie w mostku, nie mogę oddychać, kłuje mnie serce, trzustka,..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...sąsiedztwie torbieli i powiększone odczynowo okoliczne węzły chłonne. Ginekolog powiedział, że mam leżeć, bo inaczej może dojść do skręcenia jajnika i trzeba będzie go wtedy usunąć. Leżałam dwa tygodnie, miałam wrażenie że mam kamień w brzuchu, ale dolegliwości stopniowo ustępowały. Po 2..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 3

.. ...jajniki ok, ale mam powiększone odczynowo ( tzn. jak w stanie zapalnym ) węzły chłonne krezki jelita. Nie wiem ile tych węzłów, bo tego mi lekarz nie powiedział. Strasznie się tym zmartwiłam, ale lekarz mówi, że to nic takiego, właściwie to nie wyraził konkretnej opinii. Króko mówiąc..

Angina bakteryjna i gorączka

.. ...mogą być też bolesne powiększone węzły chłonne? No i czy przy anginie bakteryjnej zawsze sa białe naloty na migdałkach? Jeśli są wątpliwości to lepiej wziąść antybiotyk czy nie brać? Kiedy najpóźniej można wziąść antybiotyk żeby się nie narazić na sercowe powikłania??? pozdrawiam Witaj!..

Ucisk w szyi i powiększone węzły chłonne

.. ...mnie jednak trochę te powiększone węzły chłonne a jeszcze bardziej te 2 gulki na szyi. koniecznie idź z tym do lekarza! Może konieczne jes wykonanie dodatkowych badań! a mi to wygląda na guz w środpiersiu, z uciskiem na zyly kulki na szyi to węzly chłonne rózwniez zajętę choroba..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...mieć usg szyi bo mam powiększone węzły chłonne,a w sierpniu okulista,bo mam mętki w polu widzenia.Tak bym chciała mieć zrobione wszystkie badania i rzeczywiście niech mi ktoś powie,że to jest nerwica,a nie np.krwiak lub guz mózgu,bo na to mi to wygląda.Czuję się taka bezsilna...może ktoś..

Bóle przy ruchu

.. ...od miesiąca mam też powiększone węzły chłonne, tzn właściwie są to 3 małe guzki na szyji. lekarz rodzinny powiedział że wymyślam sobie choroby i na odczepnego moim zdaniem dała mi skierowanie do poradni chorób specjalistycznych że niby toxoplazmoza. mam też silne bóle kolan, ale to od..

Nerwica? 19 lat

.. ...brzusznej wykazało lekko powiększoną śledzione i pojedyncze węzły chłonne 8mm właśnie w prawej stronie brzucha. Ból tego miejsca wzmagał się jak piłem alkohol i myślałem że to wątroba, ale ją mam wporządku ( z USG ). Od czasu do czasu pobolewa mnie ta strona ale nie jest to aż tak..

Nerwica czy ziarnica?

.. ...piszesz że wyniki ok. Powiększone węzły podżuchwowe i na szyi moga byc spowodowane przez stan zapalny w jamie ustnej lub gardle. Byłaś u stomatologa? Przy ziarnicy węzły chłonne zbijają się w pakiety, tzn. jakby sznur korali ścisło ze sobą powiązanych, nie przesuwają się pod skórą i są..

Nerwica czy ziarnica? - Str. 2

.. ...siebie ziarnicę, z powodu powiększonych węzłów chłonnych. Kwestia jest jedna taka, że węzły na szyi mam nie tyle powiększone, co * wyraźne * w zasadzie całe życie. Już pediatrzy na tą cechę zwracali mi uwagę. Słyszałem, że bywają osoby u których węzły wyglądają w taki sposób. U mnie..

Ucisk w potylicy

.. ...w miejscu ucisku mam powiększone węzły chłonne...dodatkowo drętwieje mi lewa strona twarzy( nie jest to silne drętwienie ale występuje )... do wszystkich tych objawów dochodzi podejrzanie zaczerwienione gardło,które mimo tego nie boli i powiększone * coś * ( prawdopodobnie migdał )po..

Węzły chłonne,bół głowy,wada kręgosłupa

.. ...dłuższego czasu mam powiększone węzły chłonne na szyi...największe są po prawej stronie potylicy,dodam,że nie bolą przy dotyku...wraz z ich powiększeniem zaczęła mnie boleć tylnia część głowy,miewam też sporadyczne bóle za uszami oraz pieczący ból w klatce piersiowej( a dokładnie ból..

Rak wszystkiego czyli nerwica!

.. ...z powodu raka, mamy powiększone węzły chłonne czy drętwienie jezyka. Wiem to, bo przerabiałam i pzrerabiam to na codzień. Piszcie, jeśłi czujecie to samo. Chciabym dla potrzebujacycyh, który mieszkają tu gdzie ja czyli w stolicy założyć taką grupę wsparcia. Mogłybyśmy się spotykać i..

Nerwica lękowa i nerwica natręctw. - Str. 3

.. ...lęk,od kilku dni mam powiększone węzły chłonne ,katar ale gorączki nie mam. Mam 55 lat a mam przepracowane nie całe 20 lat. Nie potrafię walczyć szybko się poddaję( wycofuję się ) W sprawie pracy mam się dowiadywać na dniach ale zrezygnuję bo nie podołam.Chcę wprowadzić myśli pozytywne..

Problemy

.. ...ze chyba mam trocche powiększone węzły chłonne i ze od roku mam w mijscu mięsni nazywaja sie potoczie motyle najrzersze grzbietu jak napne znaczy dam do góry ręke to w ich miejscu na dole jest albo węzeł powiększony bo mozna wyczuc rękom albo to guzek .We wtorek mam jeszcze USG tarczycy..

Czucie bicia serca, kłócie w klatce piersiowej i ucisk

.. ...kręgosłupie. Mam również powiększone węzły chłonne ale to chyba od migdałów które mi usunęli bo były dziurawe. Martwią mnie te bóle ale lekarz mi powiedział że na tle nerwowyn i nie dał mi skierowania do kardiologa tylko przepisał leki na uregulowanie pulsu i uspokajające. Czy faktycznie..