Powiększony brzuch

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 950

.. ...wszystkich kości, bóle głowy, powiększone węzły chłonne, drżenie mięśni, powiek, puchnące dłonie, pogorszenie wzroku, bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, ból lewej piersi, bóle brzucha, omdlenia, ciągłe infekcje. Na samą myśl o kolejnej wizycie i badaniach robiło mi się słabo: kardiolog,..

Pulsowanie w brzuchu

.. ...dodatek jest jakiś taki powiększony, mimo iż prawie nic nie jem od kilku dni ( dieta ). Ciąża to raczej być nie może, więc o co chodzi ze skaczącym brzuchem?? * SKACZACE BRZUCHY * czesto i * gesto przyczyna jest powstaly tetniak aorty brzusznej. U kobiet moze byc takze inna przyczyna,..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...brzuch,a na dodatek jest powiększony.Co to może być ? mam dopiero 16 lat .Jestem osobą szczupłą i łatwo było to zauważyć.Czy ktoś może miał takie objawy i może mi pomóc ? Prosze i dziękuje : ) Hej Olla powiem Ci ze ja również wyczuwam w swoim brzuchu jakby drugie serce...muszę sie..

AlAT a serce - prawdy i mity?

.. ...rok, przez co miałem powiększoną prawą zastawkę serca. Po 9 latach oddałem honorowo krew - z badan wynika, iż mimo że nie mam żółtaczki to AlAT:= ~ 180. Zrobiłem usg jamy brzusznej i wszystko jest w normie. Dlatego przypomniałem sobie o tej sprawie ( w maju AlAT na poziomie 30 a lipiec..

Woda w płucach od chłoniaka?

.. ...śledziona jest bardzo powiększona, chłoniak jest w jamie brzusznej wzdłuż aorty.Tata jest po dwóch cyklach chemoterapii - ostatnia rok temu. Ostatni pojawił sie problem wody w płucach, co tydzien ma sciągane od 1 do 2 litrów z jamy opłócnej. Czy jest możliwość wyleczenia powstawania tej..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...sąsiedztwie torbieli i powiększone odczynowo okoliczne węzły chłonne. Ginekolog powiedział, że mam leżeć, bo inaczej może dojść do skręcenia jajnika i trzeba będzie go wtedy usunąć. Leżałam dwa tygodnie, miałam wrażenie że mam kamień w brzuchu, ale dolegliwości stopniowo ustępowały. Po 2..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...może być tłuszczak albo powiększony węzeł chłonny. Zapytałem się czy mógłbym dostać skierowanie na badania specjalistyczne czyli TK albo Rezonans Magnetyczny ale ten odpowiedział - dziecko żadnych badań nie potrzebujesz to jest tylko tłuszczak i nic Ci nie jest. Po czym chciałem jeszcze..

Widoczne bicie serca !

.. ...sobie wyobrażałem że mam powiększone serce i mi że tak powiem pęknie :}.Naprawde twoia wypowiedż dla mnie dużo znaczy i bardzo dzieki za nią ;p. Też miałem bicie serca w brzuchu w sytuacjach stresowych i to od dzieciństwa. Jak widzisz żyję, piszę do Ciebie i mam się dobrze. NIe ma się..

Pulsujący brzuch i powiększający się w okolicy pękpa

.. ...brzuch,a na dodatek jest powiększony w okolicy pępka.Najbardziej czuć to pulsowanie podczas ćwiczen i gdy leże. Co to może być ? mam dopiero 16 lat .Jestem osobą szczupłą i łatwo było to zauważyć.Czy ktoś może miał takie objawy i może mi pomóc ? Prosze i dziękuje : ) Hej, Alicja, mam 31..

Nerwica? 19 lat

.. ...brzusznej wykazało lekko powiększoną śledzione i pojedyncze węzły chłonne 8mm właśnie w prawej stronie brzucha. Ból tego miejsca wzmagał się jak piłem alkohol i myślałem że to wątroba, ale ją mam wporządku ( z USG ). Od czasu do czasu pobolewa mnie ta strona ale nie jest to aż tak..

Już mi ręce opadają.

.. ...wynik, Płaty tarczycy powiększone . Płat prawy o wym. 21x20x53mm obj.12,1 ml Płat lewy o wym. 17x20x53mm obj.9,4 ml Cieśń grubości 8 mm Miąższ tarczycy jednorodny , prawidłowej echogniczności i prawidłowym unaczynieniu. W górnym biegunie płata prawego brzuszenie hipoechogeniczne..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...USG : - Płaty tarczycy powiększone . Płat prawy o wym. 21x20x53mm obj.12,1 ml Płat lewy o wym. 17x20x53mm obj.9,4 ml Cieśń grubości 8 mm Miąższ tarczycy jednorodny , prawidłowej echogniczności i prawidłowym unaczynieniu. W górnym biegunie płata prawego brzuszenie hipoechogeniczne..