Powikłania bajpasy

Po bajpasach

.. ...zrozumieć.Podobno takie powikłania się zdarzają i trzeba czekać ( tak mówią lekarze ).Dla mnie widok mojego Taty to szok, po prostu koszmar.Tata ma 69 lat, przeszedł 2 zawały ( w zasadzie bezobjawowo ), ma wstawiony rozrusznik.Przed operacją był w niezłej formie, a teraz jak patrzę na..

Bajpasy - powikłania?

.. cześc wam wszystkim czy mozecie mi powiedzieć jedną rzecz moja mama przechodziła zawał dowiedziałam sie o tym tydzień temu, po koronografi wyszło ze bedzie miała bajpasy boje sie ze może cos się stać do czasu operacji napiszcie coś bo ja nic na ten temat nie wiem pierwszy raz w życiu z tym sie zetknełam A co..

Bajpasy w WAM w Łodzi - Str. 2

.. ...wziął.Tata miał po operacji powikłania ( delirium ), ale nie możemy nic zarzucić siostrom z oiomu czy lekarzom.Fakt, lekarze na intensywnej są oszczędni w słowach, mało wylewni i raczej do serca nie przytulają, ale tak naprawdę oni sami nie wiedzą jak sprawy sę potoczą, bo każdy pacjent..

Śmierć po bajpasach - Str. 2

.. ...miałam bardzo ciężkie powikłania - wygrałam bo podświadomie walczyłam. Mam wadę wrodzoną i mam nadzieję, że moje serce nie * zrobi mi psikusa * na jeszcze jedną operację - ale wiem, że mogę kiedyś i czekać na transplantację. Jestem pacjentem IK od 16 lat - widziałam wiele i znam lekarzy...