Powikłania po wyrwaniu zęba

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 38

.. ...trzeba ją wykorzystać. Powikłania po ablacji zdarzają się bardzo rzadko - zdarzają się, bo to jest jednak zabieg inwazyjny. Ale problemy mogą się zdarzyć również przy wyrwaniu zęba czy nawet przy przekłuwaniu uszu. Uważam więc, że nawet w przypadku, kiedy arytmia nie jest zagrożeniem..

Wypadanie płatka (syndrom Barlova)

.. ...człowieka. powrót Możliwe powikłania Zapalenie wsierdzia, szczególnie zlokalizowane na zastawce mitralnej, z powodu osadzenia się na niej bakterii. Bakterie mogą pojawić się we krwi po wszystkich procedurach medycznych, w czasie których dochodzi do naruszenia ciągłości tkanek, np...

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...operacje i reoperacje( powikłanie standartowe - tamponada - odbarczanie chirurgiczne ). Mogę każdemu z was napisać, że bardzo się bałam ale pchałam się do kliniki drzwiami i oknami a na operację poszłam jak na wyrwanie zęba. Napiszę tylko w odpowiedzi na pytanie zuzy, że częściej..

EKG po zapaleniu mięśnia sercowego

.. ...które jest najczęściej powikłaniem grypy i innych wirusowych chorób, jak również wsierdzia - które jest częste po wyrwaniu zęba u niektórych osób często pozostają * ślady * na sercu, które mogą być widoczne w ekg lub być odczuwane w różny sposób np. skurcze dodatkowe. Z drugiej strony..