Powikłania pogrypowe

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...wykryty...oparli się na tym że to powikłania pogrypowe ...ale podobne objawy są przy jednej z chorób tropikalnych..../ ja przez kilka lat mieszkałem w Indiach.../i po prostu bakterie odżyły po jakimś czasie.... nie wiem wszak tego do końca...takie są moje przypuszczenia......

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...to mamy wytłumaczone powikłania pogrypowe... Witam! Od ponad miesiaca boli mnie glowa.Czuje sie tak jakby mnie cos zawialo nawet jak nigdzie nie wychodze czuje ucisk w glowie i bol na skroniach oraz u gory na glowie to mnie tak dziwnie boli ... tzn wydaje mi sie jakbym krzyw szla jakbym..

Brak pulsu wyczuwalnego

.. ...- marsz do lekarza. powikłania pogrypowe są dla serca nieprzyjemne. : ) Faktycznie sie przestraszylam... nigdy nie mierze sobie pulsu trzymiac reke na sercu ale wtedy jakos sie tak zlapalam... ale najgorsze ze nie wyczulam go tez na rece :( choc i tak napewno mi sie zdawalo. Poprostu..

Zapalenie mięśnia sercowego jako powikłanie pogrypowe

.. ...które pojawiło się jako powikłanie pogrypowe :( Mama nic więcej nie powiedziała, bo musiała kończyć... I teraz szukałam w googlach coś o tym i pierwsza stronka jaka mi wyskoczyła, to * mój narzeczony zmarł na zapalenie mięśnia sercowego * :( Może ktoś z was spotkał się z ta chorobą?..

Powikłania pogrypowe a arytmia

.. ...jest napisane, zę te powikłania grożą bardziej osobom chorującym na serce, ale czy arytmia się do tych chorób zalicza? mam ten sam problem. zauwazylam, ze wszelkie przeziebienia, infekcje, powoduja ze nasialaja mi sie objawy sercowo - nerwicowe. i zawsze wtedy zastanawiam sie czy mi..