.. ...aldosteron. Dodatkowo powodują cofanie się niepożądanych zmian w mięśniu sercowym, wywołanych nadciśnieniem tętniczym ( remodeling serca ). Jak wszystkie leki obniżające ciśnienie ( leki hipotensyjne ), również ACE - I mogą obniżać ciśnienie w nadmiernym stopniu, powodując złe..
.. ...alfa przez miododrynę powoduje skurcz naczyń oraz skurcz szyjki pęcherza moczowego, czyli zatrzymanie opływu moczu. Z mechanizmu działania wynika zastosowanie leku. Miododryna jest stosowana w ortostatycznym niedociśnieniu i w niektórych nawracających spadkach ciśnienia z rożnymi,..
.. ...ciśnienia. U osób leczonych z powodu nadciśnienia tętniczego, zbyt gwałtowne obniżenie do bardzo niskich wartości, może być dla pacjenta nie tylko nieprzyjemne ( zawroty i bóle głowy, uczucie zmęczenie ) ale także niebezpieczne ( utrata przytomności ). Podobnie ostrożnie postępuje się w..
.. ...leków przyjmowanych z powodu nadciśnienia tętniczego. W takim wypadku charakterystyczne jest występowanie skoków ciśnienia po kilku godzinach od przyjęcia ostatniej dawki leku. Nagły wzrost ciśnienie może objawiać się bólem i zawrotami głowy, mdłościami, bólem w klatce piersiowej. W..
.. ...wywoływać pobudzenie, powodować rozdrażnienie, uczucie niepokoju, zawroty głowy i drżenia kończyn. Jest natomiast pozbawiony działania sedatywnego, przyjmowanie leku nie ma wiec wpływu na wykonywanie czynności wymagających skupienia uwagi, jak np. jazda samochodem. Mobemid to nazwa..
.. ...działa antyagregacyjnie i powoduje regresję zmian o typie remodelingu lewej komory serca. Najczęstszym objawem niepożądanym wywoływanym przez doksazosynę jest ortostatyczny spadek ciśnienia. Mogą występować zawroty głowy, bardzo rzadko omdlenia. Czasem występują zaburzenia żołądkowo -..
.. ...blokada tych receptorów powoduje skurcz naczyń ). Nebiwolol zwalnia częstość serca i czas przewodzenia. Nebiwolol to lek dobrze tolerowany, mimo że może wywołać działanie niepożądane takie jak bóle i zawroty głowy, koszmarne sny, depresje oraz zaburzenia rytmu o charakterze bradykardii i..
.. ...beta - blokery mogą powodować silny spadek ciśnienia, grożący zawrotami głowy i zasłabnięciem. Leki z tej grupy są przeciwwskazane u osób chorych na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc ( POChP ), bo mogą zwężać oskrzela. Ponadto, w dużych dawkach beta - blokery osłabiają męską..
.. ...z innej perspektywy. Powodzenia Dorota W, dziękuję za słowa otuchy. Co do wizyty u lekarza chyba juz dojrzałam, czekam jeszcze na badanie błędnika, bo z uszami rzeczywiście miałam i mam problemy ( częste zapalenia ucha środkowego ) i one mogą powodować te zawroty głowy. Jeśli te badania..
.. ...oddychać przeponą, spowolnij oddechy i nabieraj powoli powietrza. Jeśli masz szybki oddech i zawroty głowy to możesz mieć objawy hiperwentylacji, jest to zupełnie nie groźne, po prostu dostajesz upojenia tlenem. Jeśli masz możliwość, to otwórz okno i pooddychaj na świerzym powietrzu lub..
.. ...wróciło już cierpiałam z powodu nerwicy dwa lata temu, brałam tabletki dzięki którym mogłam normalnie żyć. Cieszyłam się że już nigdy nie będę miała problemu z nerwicą aż do dziś. W pracy zaczął boleć mnie brzuch i do tego zawroty głowy w ogóle byłam zdenerwowana. Nie wiem czy jest to..
.. ...od żołądka bo on może powodować zawroty głowy choć biorę go już 2 tyg. i tego nie miałam. Ale kiedyś zdarzało mi się miewać ni z tego ni z owego te zawroty ale główka zaczyna pracować i znowu namnażam choroby. Straszne co się ze mną dzieje. Kika różnież jestem z Tobą trzymaj się i..
.. ...Ogólnie mówiąc która powoduje dolegliwości. U mnie dzisiaj wykryto zespół Barlova. Objawy jakie mi towarzyszą to niekiedy zdarzające się bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć to na krtani, duszności i zawroty głowy. Jednak z tego co wiem nie wszyscy..
.. ...trwają kilka tygodni powoli tracąc na sile, aż do zaniku. Brałem Betaserc, który działał rewelacyjnie. Przeprowadziłem szereg badań, prześwietlenie kręgów szyjnych, badanie błędnika VNG, rezonans magnetyczny głowy i szyi. Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Obecnie ataki mają..
.. ...trafiłam do szpitala z powodu silnych bóli głowy, zawrotów, ciśnienie itd tam zrobili mi tomografie i eeg po czym wypuścili do domu i pani doktor stwierdziła, że jej zdaniem stało sie to na tle nerwowym tzn mój organizm tak właśnie zareagował na stres który mógł być jakiś czas temu nie..
.. ...mnie na nastepny dzień powoduje mega zły nastrój, trzęsące się ręce, lęk przed mówieniem, zawroty głowy i inne... - dużo pracy która pomaga zapomnieć - muzyka, super niezbędna sprawa. Może Wy macie jakieś sposoby na walkę, piszcie, DAMY TEMU RADE !!!!!.ja największy problem mam z tym *..
.. ...kręgosłupem szyjnymi z tego powodu okropne zawroty głowy ale już sama teraz nie jestem pewna czy te zawroty głowy to wynik zniekształconego kręgosłupa szjnego czy poprostu nerwicy choc lekarze cały czas mi mówią że te zawroty głowy są od kręgosłupa nosze 2 godz dziennie kołmierz..
.. ...czasami sa tak silne ,że powodują zawroty głowy i osłabienie !!No i kołatanie serca !! przewraca sie tak jakby mu bylo ciasno : - ) Zwykle na wyniku podaje się obie wartości . Co jeszcze było napisane w wyniku echo? Czy jestes niskocisnieniowcem? Czy miałas badana tarczyce? Czy ta..
.. ...zaczniesz normalnie żyć... Powodzenia!!! Nadmienić musze jeszcze, że w dalszym ciągu co jakiś czas wspomagam się beta adrenolitykiem ( Biosotal ), gdyż odczuwam te paskudne skurcze dodatkowe. Jednak ich siła nie jest tak wielka jak kiedyś, kiedy dostawałem od nich zawrotów głowy, uderzen..
.. ...wytłumaczyć czy to właśnie one powodują u mnie takie objawy. Sama doszłam do wniosku, że może poprostu mam nerwicę skoro lekarze tak lekko traktują moje objawy. Ze strachem nauczyłam sobie radzić, ale ostatnio do tych odczuć dołoczyły się zawroty głowy, poty na twarzy i lodowate uczucie..
.. ...dość dotkliwie. Mogą powodować uczucie „zamierania”, przestawania czy niemiarowości serca, silnego bicia, kłucia w okolicy przedsercowej, niepokój i inne. Bardzo liczne dodatkowe skurcze komorowe serca mogą powodować zmniejszenie rzutu serca i objawy z tym związane..
.. ...duzo bo spowalnia serce powodujac zawroty głowy...itp jak na razie jestem zadowolona z niego poniewaz dał mi nadzieje na lepsze jutro...a powiem, ze nie pomaga nic innego a leki na migrene sa bardzo drogie...doam jeszcze ze jestem meteopata...wrazliwa na spadek cisnienia ...ostatnio..
.. ...narazie ok powiem wam że powoli powraca chęć do sexsu bo było już bardzo żle męża było mi szkoda bo biedny nieraz miesiąc musiał czekać ale ja naprawdę miałam straszną niechęć.Był wyrozumiała i jest do dziś co mi bardzo pomaga, jest po prostu kochany. Gdybym nie miała tych zawrotów głowy..
.. ...większości, kołatania serca, duszność, oddychanie głębokie powoduje nasilenie dolegliwości, jest mi słabo niedobrze jak bym miała za chwilę zemdleć, mam nudności i zawroty głowy. Boję się sama wychodzić z domu !..
.. ...ogromna ilość ludzi wokół spowodowały u mnie po jakiś 15 minutach zawroty głowy, miękkie nogi i myślałem,że zemdleję. To mnie przygnębiało bo na ogół jestem * twardym * człowiekiem. Często podczas ataków nerwicy czułem się jak stary dziadek a mam 28 lat. Czasami głupio było mi przed..
.. ...okresie jedne i drugie powodują różnego rodzaju efekty, opóźnienie reakcji, zawroty głowy itd. Do tego syndrom odstawienia nikotyny. Najgorsze co może być, sam też to przechodziłem. Czy używa nicoret albo czegoś takiego ? Mi bardzo pomogło. A propos szwów: ja miałem szwy tylko na *..
.. ...wyginac.. wszystko spowodowane jest niekontrolowanym napięciem mięsni. Do tego dochodza * mrówki * , mdłości i zawroty głowy. W jednym przypadku * wydawalo mi sie * , ze sie dusze..to trwało tydzien.. dopoki nie wzialem * udpokajaczy * i cudownie nie ozdrowialem. Poszedlem do jednego..
.. ...oczywiście ze nerwica może powodować te zawroty głowy i masę innych objawów,sama to wszystko przerabialam,mam nerwicę od sierpnia,ale leczę sie dopiero trzy tygodnie,niestety bez wizyty u psychiatry w moim przypadku nie obeszlo sie,bo oprócz tyvh wszystkich drżen i kolatan serca mialam..
.. ...Przytyłem, ale to raczej z powodu rzucenia palenia. W sumie to po odstawieniu fajek poczułem się źle i zmusiło mnie to do zbadania się. Początki były słabe - zawroty głowy, chromanie, zmęczenie, puchnące stopy, bo brałem jeszcze diuretyki, Lakeę i bloker kanałów wapniowych. Ten ostatni..
.. ...i mysle ze to jest spowodowanem stresem i brakiem z organizmie jakis witamin ale moze sie myle jesli ktos to mial i wyleczyl niech napisze i pomoze reszte forumowicza bo to jest strasznie uciazliwe ,z góry dziekuje ASIA . witam mam /dokladnie to samo co wy ale do tego dochodfza jeszcze..
.. ...ciśnienie ( 90/60 ) i leki spowodowały zbytnie obniżenie - ale puls cały czas był wysoki. Nawet nie skierował mnie na Holtera. Nigdy nie miał czasu. Zaprzestałam odwiedzania tego lekarza i stwierdziłam, że sama sobie jakoś poradzę. Ale z dnia na dzień jest gorzej:( Jest mi wiecznie..
.. ...jesteście Zwyciezcami!powodzenia!pozdrawiam: - ) I znowu sie z Toba zgadzam!Masz calkowita racje...To fakt duzo trzeba nad soba pracowac nawet gdy nasza ukochana nerwica szaleje to nie zwracac na nia uwagi.. Przeciez tak naprawde nic nie zgraza naszemu zyciu.A zwierzeta to fakt super..
.. ...wazny jego brak rowniez powoduje oslabienie organizmu i omdlenia..Nie mozesz sie poddawac!Wiem jak ciezko z tym wszystkim sie walczy.Nerwica robi straszne spustoszenia w organizmie i dlatego trzeba z nia walczyc.Ponoc na to sie nie umiera tylko strasznie meczy...Niestety ataki maja takie..
.. ...Klaudii!! Napisz proszę z powodu jakiego typu zaburzeń rytmu serca miałaś robioną ablację i gdzie ją wykonano. Twoje zawroty głowy nie są typowym objawem po ablacji i koniecznie powinnaś to skonsultować z lekarzem. Niechęć do brania leków bierze czasami górę nad zdrowym rozsądkiem ale po..
.. ...myslisz ze jest jakis tego powod? witajcie ja mam zawroty głowy, uczucie że ktoś mi ściska głowę, drętwieje, kołatanie serca, ciśnienie dobre ale za to puls wysoki. Mam 21 lat. Robiłam tylko podstawowe badania, które wyszły dobrze. Ale lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica. Chodzę do..
.. ...głowy. Myślę,że jest to spowodowane tłem nerwowym( okolicznościami ) ale nie wiem czy objawy same ustaną tak jak bóle mostka, czy dalej będą się utrzymywać. Myślę,że podloże tych dolegliwości może być nerwowe.Albo zostały wywolane przykrymi przejściami albo zaczyna się nerwica,z którą..
.. ...nie widze praktycznie powodu tych bóli...pojawiaja sie tak po prostu...czaasami jak sie smieje...czasami jak leze.np wczoraj zdazylam sie tylko polozyc poczułam jak mi sie robi goraco...krotki oddech i bardzo ciezki sprawdzilam jak bije mi serce i sie okazało ze bardzo szybko i bardzo..
.. ...do dentysty ( stres powoduje ogromna artytmię ) nie potrafie usiedziec na fotelu fryzjerskim - makabra zdaje mi sie ze omdleję musze isc do notariusza nie wiem jak to zrobię z dnia na dzien coraz gorzej i te ogromne zawroty głowy , nudnosci , bole brzucha biegunki. 3majcie sie moi mili..
.. ...wszystkich nerwusów i życzę powodzenia. Witam Wszystkich.U mnie zaczęło sie to wszystko strasznymi zawrotami głowy do tego doszły duszności jakby ktoś usiadł mi na klatkę piersiową, straszny lęk przd niewiadomo czy i straszne uczucie jakiegoś ciepła w głowie jakby krew mi sie lała do..
.. ...Myśle też ze było to spowodowane zmianą pogody, gdyż wczoraj była typowa wiosenna pogoda ze słońcem, a dziś pochmurno, szaro, ponuro, i inne ciśnienie. Pozatym nie mam jakiś szczegołnych - cięzkich objawow, jesli to miało być coś poważnego być, poniewać nie wymiotuje, nie mdleje, czasami..
.. ...najszybciej.POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZONKA. Hey Stella241182 Bardzo mnie zmartwiłaś tym co napisałaś. U mnie nerwica zaczęła się na początku tego roku. Ja mam bóle mięśni nóg oraz zawroty i bóle głowy, zaburzenia wzroku. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie potrafię o mojej chorobie..
.. ...chlopak juz kapituluja powoli; ) jednak pokrzepilo mnie to ze czules sie podobnie i nadal zyjesz; ) U mnie dzisiaj też katastrofa od samego rana nagły napad lęku mrowienie po całym ciele ból żołądka niedobrze lekkie zawroty głowy no i oczywiście musiałam się wyryczeć ciśnienie mierzyłam..
.. ...Nadciśnienie Twoje jest spowodowane prawdopodobnie depresją albo jeszcze czymś gorszym. Postaraj się dobrać odpowiednie leki w leczeniu depresji ( mi się udało, bo trafiłem na lek o nazwie Efektin R w leczeniu depresji ), a nadciśnienie powinno ustąpić. Też brałem Propranolol i to samo..
.. ...dzieciństwa ale z innego powodu niż Tobie Weroniko Witam czy może ktoś mi powiedzieć czym objawia sie nerwica od 2 miesięcy nie mam ochoty na nic nawet na sex zawroty głowy kołatanie serca pocenie sie wszystko mnie denerwuje nawet jak pies macha ogonem lekarz dal mi beta serc i..
.. ...wiary w nasze zwycięstwo powoduje spowolnienie, bądź zatrzymanie * machiny dobra * .I teraz nasuwa się pytanie - Jak mamy myśleć pozytywnie, kiedy świat jest dla nas tak okrutny? To od Ciebie zależy jaki będzie teraz, Ty decydujesz o swoim życiu - bo jesteś istotą myślącą.Żyjąc pełnią..
.. ...czujesz i jest mi z tego powodu przykro.To czekanie jest najgorsze.A moja tesciowa zmarla na raka zoladka,koszmar.Choroba wykonczyla ja w cztery miesiace wiesz co to byl za szok.Popatrz na to z drugiej strony,nie bedzie sie juz meczyla,co prawda jest to ciezkie dla bliskich to jest nie..
.. ...dom. Tylko że nie znam powodów tego strach. Na początku myślałam że to depresja ale nie. Jestem blada nie mam ochoty na naukę a w szkole nie mogę skupić się na lekcji czekam tylko do dzwonka!!! Straciłam przez ostatnie 2 tygodnie 5 kg. boje się że to coś poważnego cera uległa pogorszeniu..
.. ...po których zaczełam powoli wracać do zycia. Co jakiś czas te objawy nawracają ale w tej chwili juz wiem że wtedy ponownie muszę zacząć braki odpowiednie leki hormonalne.i znowu na jakiś czas mam spokój. pozdrawiam Witaj Was wszystkich ! Patrycjo chciałam Ci coś powiedzieć.Jestem tu po..
.. ...choć cierpię z tego powodu mam zawroty głowy biorę xanax 0,25 ale to chyba za słaby może ktoś z was ma podobny problem pozdrawiam Droga Igo: wiele osob ciepri na nerwice. napewno mozesz zagladac tutaj na forum tak czesto jak Ci sie tylko podoba. moszesz pisac o wszystklim co Cie dreczy...
.. ...razowe uklucia, ktore powodowaly straszny strach o moje zycie]. W pażdzierniu wyladowalem w szpitalu, po tym jak mialem silne bole glowy i wymioty[kolejne badania ekg, krew, posiew, zdjecie glowy, nosa, neurolog, laryngolog]. Po powrocie ze szpitalu dlugo dochodze do siebie, ale nadal..
.. ...leki przeciwspastyczne powoduje senność, zawroty, bóle głowy, nudności... Jest lekiem nowszym od Mydokalmu i Baklofenu. Nie oznacza to jednak, że jest od nich lepszy. Może uszkadzać wątrobę i nerki, obserwacje jego działania są stosunkowo krótkie Iwona, ja dojrzale? : - o Wydaje Ci się...
.. ...wybrac, i kafelki i powoli trzeba wyniesc sie ze schizowanego rodzinnego domu. pozdrawiam, moze wieczorem jeszcze zajrze. No to ucz się Małgosiu pilnie , u mnie też piękne słoneczko świeci - szkoda że musimy w domku siedzieć . Witam wa kochani ja dzisaj kieeeeeeeeepsko sie czuje dusi..
.. ...możesz mieć całkiem inne powody tych zawrotów najlepiej skonsultować się z lekarzem a swoją drogą bardzo ci współczuję bo ja czasami chodzę jak pijana od tych zawrotów głowy chodzę 3 godz dziennie w kołnierzu ortopedycznym i wierz mi mam juz tych zawrotów dość jest to okropne POzdrawiam..
.. ...mam zwolnienie z wf z powodu serducha, więc nie musiałam kombinować, ale w przyszłym roku ze zwolnieniem będę mogła mieć problem bo mój nowy kardiolog uważa że powinnam jak najwięcej ćwiczyć na wf. Tylko jak tu biegać skoro serce ściska, boli i różne cuda nie dziwy. Witam wszystkich. Od..
.. ...Myślę że to wszystko powoduje nerwica. Chociaż kardiolog mi powiedział, że dodatkowe skurcze spowodowane mogą być przebytymi infekcjami. Pozdrawiam cię głowa do góry ponoć się z tym żyje i to długo. Ja mam częste omdlenia i zawroty głowy. Tętno ponad 100 a z sercem jest wszystko..
.. ...wzdęcia, dreszcze, typowo nerwicowe, do tego te okropne zawroty głowy i ciągłe mdłości. do tego jak nigdy dotąd w ciąży wciąż jestem głodna, jem za dużo, bo inaczej męczą mnie mdłości, tyję i mam ciągły niesmak w buzi i wzdęcia. a to dopiero trzeci miesiąc. do tego jestem meteopatą, a..
.. ...czy tylko jakiś atak spowodowany zmianami pogody albo zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i jestem jakaś słaba.. napiszcie czy któraś miała takie drętwienia rąk. ja biorę prochy ale mało, pewnie byłoby gorzej gdybym wogóle nie brała, ale myślę,że lepiej będzie jak..
.. ...coraz częstsze i mnie powoli już dołuje nie wiem może to od tabletek które przyjmuje biorę Tritacet 2,5 Bisohexl2,5 i rytmonorm 3x po 300 jeżeli ma ktoś coś podobnego i wie co to jest to niech sie odezwie dzięki i pozdrowiaka . Tez tak kiedys mialam teraz to juz calkowity odlot.Nie mam..
.. ...cierpie na zawroty glowy z powodu z powodu dyskopati kręgosłupa szyjego i też bardzo często robi mi się słabo więc zrób sobie badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u..
.. ...badania bo może coś je powodować w twoim organizmie np. tarczyca, nadnercza itp. Jeśli to ciąża to ci nie mogę pomóc ,ale może jakaś dziewczyna z forum się wypowie czy na początku występują takie dolegliwości. Na dzień dzisiejszy chyba jednak musisz ustalić czy jesteś w ciąży bo te ten..
.. ...potasu, jego niedobór powoduje m.in.problemy z sercem i zawroty głowy. mialam robione TSH i bylo w porzadku jesli chodzi o potas to nie i chetnie sprawdze dziekuje! witam wszystkich serdecznie! Ja chyba zwariuje, nie wiem co sie dzieje, dusze sie nie moge nigdzie wyjsc z domu bo boje sie..
.. ...nerwica, ale czy ona powoduje zawrty glowy i uczucie slabego widzenia? Prosze o pomoc bo lekarze nie wiedza co moze mi byc. Dostalem tabletki z magnezem i PERSEN na stres ale one nic nie daja ... ;( Reasumujac objawy Zawryty glowy ( plywanie lekkie ) Bol zaladka Drżenie miesni Gul w..
.. ...wylądowałem w szpitalu z powodu mega zawrotów głowy... które były spowodowane prawdopodobnie( bo po 2 tyg pobytu w sumie nie dowiedziałem się czym ) zbyt szybkim p[owrotem do trenigu... bo wczssniej maiłęm kontuzjie ale to innna sprawa noi poszłem odrazu po kontuzji pobiegac biegałem z..
.. ...lekarzowi, stwierdził, że powodem mojego złego samopoczucia jest wyłącznie to, że jestem WRAŻLIWA i za bardzo się wszystkim denerwuję... Najgorsze jest to, że żadne leki na ból głowy na mnie nie działają... Jeśli miałaś tomografię komputerową i nic nie wykazała to jest to migrena. Aura (..
.. ...przeszczep i serca i płuc z powodu wady wrodzonej ale niestety nie zdążył się doczekać. a tak szczerze to widziałaś go kiedykolwiek nieprzytomnego lub czy byłąś u niego w szpitalu? skoro jest twoim przyjacielem to razem możecie się wybrać do lekarza i razem szukać pomocy miałam też..
.. ...wszelkie problemy z sercem powodują ogromny strach, ale staraj się go opanować. Bardzo często strach i nerwy niepotrzebnie potęgują problemy z sercem. A poza tym dobrze, że na Holterze został uwieczniony zapis Twojego * ataku * . Przynajmniej będzie wiadomo dokładnie co CI jest. Lepiej..
.. ...przestały cierpiec z powodu bólu głowy była tez lekarz - stomatolog ). Teraz przejde do objawów bólu głowy i zawrotów oraz inrprtetacji tych objawów przez autorów, których wyżej wymieniłam. Louise Hay tak wypowiada sie jesli chodzi o problemy * z głowa * .ogólnie - bóle głowy - ujmowanie..
.. ....i tylko wyłacznie on powoduje u mniej te objawy na drugi dzień..... ataki nerwicowe u mnie są w kolejności ...najpierw lęk , mimo iż nic mi sie nie dzieje... potem duszności , zawroty głowy ..cisnienie 165/90. Nie wiem, ale nie jestem wstanie pogodzić sie z tym ze juz nigdy nie bede..
.. ...wiem czy ta wada może powodować zmiany w budowie serca( chyba nie ) czy też występuje jakaś inna choroba np. nadciśnienie. Na pewno pod obserwacje Poszedłem do lekarza ponieważ miałem wysokie ćiśnienie 170/110 i coraz cześćiej w pracy przy wysiłku miałem zawroty głowy,kołatanie serca..
.. ...kajakiem, rower itd. Głównym powodem był tętniak aorty wstępującej ( ok.5,1 ) i objawy mroczki zawroty głowy itd. Witam, jestem 5 miesięcy po operacji - Ochojec. Trudno jest się przyzwyczaić do tykania zastawki. Słyszę ją cały czas. A jak nie słyszę, to się denerwuję. Błędne koło. To..
.. ...zapytaj lekarza z jakiego powodu masz zrobic i faktycznie na co, bo mozna tak jak Ci zasugerowano zyly, tetnice ,nerki,to jest usg dopler,pozdrawiam Witaj Monika! Może tu chodzi o sprawdzenie przepływów przez tętnice szyjne czyli usg tętnic szyjnych skoro masz zawroty głowy. Pozdrawiam..
.. ...może być milion innych powodów tego bólu. Reasumując żeby wykluczyć ww. schorzenia trzeba się udać do neurologa i zrobić RM lub TK głowy. Lekarz może jednak nie dać Ci tak łatwo skierowania, bo te badania są b. drogie i uznać, że w podstawowym badaniu neurologicznym jest wyszło ok...
.. ...proteza nadwieńcowa z powodu tętniaka ) miał zawroty głowy, poczucie niestabilności. Jestem 2 m - ce po operacji. ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty,czeka mnie operacja wymiany odcinka aorty wstepujacej i plastyka bądz wymiana zastawki i nawet mnie nie strasz,że bede miał cos..
.. ...od małych niczym nie spowodowanych lęków,potem rozhuśtało mi się na dobre.walenie serca do 130 na minutę,skoki ciśnienia,zawroty głowy,drżenia,paniczny lęk przed śmiercią,duszności i ciągłe wizyty na pogotowiu ,gdzie po ekg okazywało się,że to nie zawał,nie udar tylko napad panicznego..
.. ...sekund. Ostatnio bez powodu miałam puls 120 i wysokie ciśnienie. Boli mnie serce i cała lewa ręka. Kiedyś miałam też obfite miesiączki, a teraz nie dość że są bardzo nieregularne to jeszcze bardzo słabe. Czasem mam wręcz za niską temperaturę, innym razem gorączkę, jestem blada, mam..
.. ...prawo ani w lewo bo to powoduje zwoty,a do tego towarzyszą mu wymioty.Trwa to kilka godz.,a następnie mija.Tomografia i rezonans nic nie wykazały.A to się powtarza.Czy może ktoś miał podobn objawy i z czego to wynika. Ja też mam podobny problem. Od dzieciństwa 2 razy do roku miewam..
.. ...problem raptowne wstanie powoduje zawroty głowy, mam w tedy trudność w utrzymaniu równowagi, obraz robi się rozmazany oraz język mi drętwieje.dodam ze ma 25 lat Witam Was. Znacie na pewno powiedzenie :MOC W SŁABOSCI SIĘ DOSKONALI * . Są dwa sposoby postepowania w obliczu słabości.Jeden -..
.. ...wysiłkowe serca i mierzyć ciśnienie krwi..niepokojące są niestety zawroty głowy które mogą być przyczyną wielu schorzeń...jak najszybciej zgłosić sie do lekarza najpierw pierwszego kontaktu.. powodzenia..
.. ...będziesz naszą terapeutką, Powodzenia w załatwianiu. Sylwi pisałaś o kasecie Joga - ćwiczysz w domu czujesz jakiś efekt? Jagoda 65 - nie martw się te zawroty głowy ma większość osób, które mają nerwicę lękową, ja do tego mam jeszcze nogi jak z waty. Dobrze, że chociaż cieszysz się na..
.. ...niszcse nerki, ale i powoduje wrzody, to niesterydowy lek przeciwzapalny, wszystkie tak mają z tej grupy. a migea była droga, miała taki sam skład jak te wszystkie badziewia kioskowe bez recepty i została wycofana, bo coś nie tak z nia bylo, więc nie ma czego żałować. spróbuj..
.. ...proteza nadwieńcowa ( z powodu tętniaka ) ). Trzy m - ce po operacji pojawiły się zawroty głowy, chwiejność i poczucie niestabilności. Byłem u 3 kardiologów ( echo ), neurologa ( tomografia, dopler naczyń szyjnych ) i wszystko niby ok. Stan utrzymuje się praktycznie cały czas i coraz..
.. ...przyjęty do szpitala z powodu przewlekłych zawrotów głowy, nasilających się w czasie infekcji oraz osłabienie lewych kończyn. Badaniem neurologicznym przy przyjęciu stwierdzało się: przytomny,prawidłowo zorientowany w czasie i miejscu,o.oponowe ujemne,oczopląs poziomy,niewielkie..
.. ...ciśnienie krwi a ono z kolei powoduje arytmię serca i zawroty głowy. Po prostu zgłoś się do kardiologa żeby zmierzył ci ciśnienie, zrobił UKG serca i odczytał zapisy holtera z pracy serca a najważniejsze NIE BÓJ SIĘ : - ) pozdrawiam mam identycznie jesli chcesz napisz na gg 7248726..
.. ...zamierala. Ale to z powodu nagleglo wzrostu pulsu. I cisnienia wewnatrz naczyniowego. Moze idz do lekarza. A jak nie chcesz bo moze zgonic to na nerwice, choc to moze byc cos powazniejszego to po prostu zmien troszke tryb zycia, diete i ogranicz uzywki jak po 3 - 4 tygodniach nie..
.. ...glowie swiruje to robie powoli pare sklonow tulowia w dol, troszke pomaga na jakis czas ; ) tabsow nie biore zadnych wiec nie pomoge w tej kwestii :( pozdrawiam. A masz tak, że jak na przykład za szybko wstaniesz z łózka albo z krzesła, to wtedy masz zawroty głowy?? Ja raz tak zemdlałam..
.. ...szedł wtedy jak pijany.Tylko że miał kiedyś uszkodzone ucho tzn.bolało go a teraz prawie nie słyszy i ponoć że zaczęło się to od tego. Wiesz nie wiem czy to da ci jakąś wskazówkę ale życzę Ci powodzenia...
.. ...powracać. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Witam Was! Kiedy czytam wasze wypowiedzi to w niektorych wypadkach sa takie jakbym je sam sobie z ust wyciagnal! Dopiero po badaniu radiologicznym kregoslupa szyjnego cos w koncu sie ruszylo ( znaczy dla mnie ) bo poszukalem co oznacza *..
.. ...głębszych wdechów bez powodu ( parę razy na dzień ), - szybkie męczenie, nawet przy zwykłym spacerze, - okresowe zawroty głowy, wrażenie uderzania krwi do głowy ( zdarzyło się kilka razy ), - okresowe drżenie rąk, - budzenie w nocy, - duszności i uczucie uścisku w żołądku w wyniku..
.. ...mgłą ),test przerwano z powodu nagłego osłabienia.Nie mogę chodzić do kościoła bo zawsze po 5min wychodzę - kręci mi się mocno w głowie nie mogę wytrzymać ani na stojąco ani na siedząco.Do sklepu jak najszybciej,bo stojąc w długiej kolejce już mam * nogi z waty * i karuzelę w..
.. ...mocno za ciebie kciuki! Powodzenia!!!! Może przesadzam z tymi drgawkami przesadzam( po prostu ręce mi drżą ),a zawroty głowy nie są wcale takie mocne,ale wystarczające,abym czasami słaniała się na nogach.Występują podczas dłuższego zchylania się,albo po wysiłku fizycznym.A jak..
.. ...kilka razy w szpitalu z powodu bóli z lewej str klatki czuję jak mi nierówno bije serce czami to mam tak mocne uderzenie az wpadam w panike i wtedy serce mi wali jak młot miałem juz o 2 lata temu ale jakos przeszło boję się panicznie ze zejde na drugi świat nie wiem gdzie pójść w polsce..
.. ...prawdopodobnie jest to nerwica. Z powodu zadawnionych konfliktów emocjonalnych ( często nieuświadomoionych w podświadomości ), konfliktów moralnych czyli najporściej mówiąc chorych emocji ciało manifestuje objawy, że tak obrazowo powiem w przenośni chorej duszy. Jednak żeby wykluczyć..
.. ...czwartek byłam u lekarza i nie mam żadnych szmerów serca itd. jednym słowem - Ok. A mam zawroty głowy i kłucia w boku, w nocy nie śpie bo boję się że umrę!! a ja mam dopiero 15 lat i nie chce umierać ... ;(..
.. ...stresuje, potrafię z byle powodu wpaść w panikę, miewam zawroty głowy, drżą mi ręce, i chyba cała w środku drżę,... od 2 miesięcy muszę chodzić do pracy, nie radzę sobie tam, ciągle jestem w stresie, wszystko mnie męczy, mam problem z koncentracją i pamięcią, ciągle robię coś nie tak..
.. ...zasłabł za kierownicą i spowodował wypadek, zabił dziecko… Okazało się, że ma niedociśnienie. Latami miał omdlenia, mroczki przed oczami, zawroty głowy, uczucie senności inne takie – ale ignorował, nie chciało mu się iść do lekarza. No i zasłabł za kierownicą, zabił..
.. ...pracy, chociaż nie mam powodów. Z reguły zwykle z rana mam dużo objawów, które mnie dopadają. Zaczyna się od bólu brzucha, ucisku głowy, mdłosci, zawrotów i ogólnego osłabienia, jak przed utratą przytomności. Zazwyczaj dzieje się tak przeważnie w dni robocze. Kiedy przychodzi weekend te..
.. ...nie mogę uwierzyć że powoduje to moje ciągłe zawroty głowy. Nadmienie iż tętno miałem zawsze bardzo niskie, badania krwi ok, TSH ok. Zastanawiam się czy to że rzuciłem palenie nie ma na to wpływu, od 5 dni nie palę ( odkąd zaczeło mi się kręcić w głowie ). Mam przepisane badanie..
.. ...problem z kręgosłupem z powodu nadwyrężenia,nawet na masaże chodzę i pomagają mi,no ale okis jeśli wezmę pod uwagę że to od kręgosłupa to skąd dodatkowo oprócz zawrotu ta przeszywająca mdłość i takie otępienie jak bym miała zaraz przytomność stracić,nie miłe uczucie,dodam że mam 24..
.. ...tlenu do płuc ). To może powodować zawroty głowy, bądź też te nasze nieszczęsne odrealnienia. Przydaje się ponoć wtedy torebka papierowa. Skojarzcie to z filmami, w których przedstawione są podróże samolotem. Spanikowani ludzie chwytają za papierowe torby i oddychają przez nie. Dostaje..
.. ...humorze...Gwałtowne wstanie czy skłon powodują u mnie zawroty głowy i robi mi sie ciemno przed oczami... Czy to jest normalne? Boje się, że mogę mieć depresję albo nerwicę... Poradźcie mi coś, proszę... musisz zbadać krew - elektrolity,OB,morfologię,TSH,a tymczasem pij ziółka..