Poziom hormonów tarczycowych

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...jeśli masz podwyższony poziom hormonów tarczycowych i tam jest pies pogrzebany, jeśli to jest przyczyna zaburzeń, a będziesz brała lek nie na tę dolegliwość, co trzeba. Nie chcę Cię tu namawiać do nieprzyjmowania Propanololu, ale radziłabym powiedzieć o tych obawach lekarzowi. Przede..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 184

.. ...leczona? Kontrolujesz poziom hormonów? biorę Letrox 50 mam podwyższony poziom przeciw ciał tarczycowych 250 ,2 guzki jestem po 2 biopsjach leczę się 23 lata , co 3 miesiące wizyta u lekarza i badanie hormonów kiedyś miałam nadczynność ale po urodzeniu dziecka wszystko się zmieniło brałam..

Menopauza czy serce?

.. ...Dziewczyny, zbadajcie poziom hormonów tarczycy: TSH, FT3 i FT4 oraz przeciwciała aTPO ( b.ważne!! ). Takie objawy mogą być spowodowane chorobą tarczycy. Pozdrawiam. Robiłam badanie TSH i jest w porządku innych badań tarczycowych nie robiłam bo lekarz mi nie przepisał.Zrobię prywatnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...ktoś zlecił Ci badanie poziomu hormonów - także tych tarczycowych - te uderzenia gorąca to może być to - no zobacz a nerwica to właśnie choroba strachu!!! ale przy początkach menopauzy też ta może być - ja wiem, że masz dopiero 38 lat ale czasami to siąę tak wcześnie zaczynam - -..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...doczepiło??????????????? Zbadaj sobie poziom cukru, suchość w ustach i drętwienie rąk i senność , kołatanie serca,takie objawy miała moja żona.Diagnoza - nie tolerancja glukozy ,a to pierwszy krok do cukrzycy typu 2 Można też pójść w kierunku hormonów takie objawy są podobne do problemów..

Prawidłowe tsh a objawy tarczycy

.. ...wszystkim wiek pacjenta.Mój poziom hormonów tarczycowych( mimo tego,że mieścił się w granicach normy ) przypominał poziom hormonów u kobiety 60 - letniej,a ja miałam wówczas ok.35 lat.Jeden z hormonów był zbyt blisko minimalnej granicy,a drugi za blisko granicy maksymalnej.Tak więc nie..

Wątek dla ludzi cierpiących na nerwicę lękową

.. ...morfologię, Ekg, USG, poziom hormonów ginekologiczny i endykrynologiczny ( tzn. tarczycowy ) . Pozdrawiam! witajcie ja cierpie tez na nerwice lekowa ale nie leczona co prawda mam ja juz ponad 10 lat a zaczelo sie w wieku dojrzewania co prawda wtedy objawy byly lagodniejsze a teraz jest..