Poziom INR

INR (znormalizowany czas protrombinowy)

.. ...stężenie fibrynogenu, poziom D - dimerów, stężenie antytrombiny III. Nie zawsze istnieje konieczność oznaczania wszystkich wymienionych parametrów. PT oraz INR ( INR = PT do potęgi ISI, ISI - stała międzynarodowa ) odzwierciedlają sprawność zewnątrzpochodnego układu aktywującego..

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...wartości INR. Zalecane poziomy INR przy poszczególnych operacjach: - Zastawka aortalna dwudyskowa - SJM –najczęściej zalecany poziom - 2,5 - 3,0 - Zastawka mitralna dwudyskowa - SJM – najczęściej zalecany poziom 3,0 - 3,5 Po operacji plastyki mitralnej z wszczepieniem..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...dość stabilnym i dobrym poziomie. DObry poziom to dla mnie jest 2,5 - 3,5. Niestety istnieje ryzyko, ze czeka mnie kolejna operacja, poniewaz zastawka która mam już przeszło 14lat, przestała się domykać. Dziś sie przestraszyłam, dostałam bardzo silnego bólu w klatce piersiowej, zlał mnie..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 3

.. ...sprawdzam co 1,5 tygodnia poziom INR. Po implantacji czuję się i zachowuję jak osoba zupełnie zdrowa. Chcielibyśmy zajść z mężem w ciążę, ale wiem, że acenocumarol jest lekiem bardzo szkodliwym dla płodu. czy istnieje jakiś zamiennik leku, który nie zagrażałby mojej ciąży a jednocześnie..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 5

.. ...Japonii za właściwy poziom INR dla posiadaczy dwupłatkowych zastawek aortalnych uważa się 1.6 - 1.8: These results suggest that the intensity of anticoagulation is optimal when the PT - INR is 1.8 - 2.0 for patients with bileaflet valve in the mitral position, and is 1.6 - 1.8 in the..

Chelatacja - Str. 3

.. ...terapia.Moje obawy dotycza poziomu INR poniewaz juz 20 lat zazywam marcumari nie tylko( 3 operacje serca ). Czy moge czuc sie bezpieczynie po lub w trakcie terapii? Pozdrawiam sedecznie krzysztof Witam Jestem po 3 wlewach czy pomaga na początku czułem poprawę ale na dzien dzisiejszy nie..

Sztuczna zastawka i normalne życie - Str. 3

.. ...niezbędne celem wyrównania pozimu INR do wartosci fizjologicznych , aby zapobiec nadmiernemu krwieniu w czasie zabiegu Witam,moja mama miala 9dni temu wymieniana zastawke mitralna jest jeszcze w szpitalu ale z kazdym dniem powoli wraca do sil.Chociaz bardzo sie ciesze ze jest juz po..

Przyczyny zatorowości płucnej

.. ...utrzymać odpowiedni poziom INR, niestety odczówam dolegliwości wątrobowe oraz zmiany na skórze.... chciałam sie zapytac jak mam wyniki takie jak: INR 0,79 a norma ( 0,8 - 2 ) APTT mam 25,6 a norma( 26,4 - 39,6 ) nadmienie iż rok temu dokładnie 13.stycznia miałam robione badania Dopplera..

Jakie pokarmy mają wpływ na krzepnięcie krwi?

.. ...więcej o ustabilizowanym poziomie witaminy k. Wtedy jest szansa na to , że bedzie można ustalić dawkę sintromu bez znaczących wachań wskaźnika INR Tu jest zestaw leków wpływajcych na zmiany parametrow acenokumarolu ( Sintromu, Syncumaru ) Tabela 2. Leki nasilające działanie doustnych..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...największy problem o badanie poziomu INR oraz profilaktyka infekcyjnego zapalenia wsierdzia. Ale akurat ten temat pewnie mąz juz przerabiał podczas choroby. natomiast ich trwałość jest olbrzymia czego nie mozna pwoiedzieć ani o biologicznej ani o homografcie. W Karkowie stosują natomiast..

O operacji zastwki aortalnej

.. ...konieczne jest badanie poziomu INR oraz zażywanie leków antykoagulacyjnych. Przy sztucznej zastawce nie można chyba wykonywac np rezonansu magnetycznego, ale z tego co rozmawiałam ze specjalistami można używac telefomu komórkowego, pracować na komputerze itp. Większe ograniczenia sa przy..

niski wskaźnik INR

.. ...spadał i aktualnie ma na poziomie 1,5.Nie wiemy czy wobec tego powinien zwiększyć czy zmniejszyć dawkę leku. Zdecydowanie zwiekszyć - jaka to zastawka? A najlepiej w miarę szybko skonsultowac z lekarzem - za niski INR po wszczepieniu sztucznej zastawki jest grozny! Dziękuje bardzo za..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką

.. ...jest u Ciebie z badanie poziomu INR ? Czy bardzo to dezorganizuje zycie dorosłemu człowiekowi ? Czy czujesz * obce * ciało w swoim ciele w jakiś szczególny sposób ? Ile lat chorowałaś przez operacją ? Pozdrawiam i zyczę zdrowia Witaj Halino uspokoiłas mnie i moją żonę trochę ale myślę że..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 20

.. ...skuteczniej utrzymuje poziom INR. Jedyny minus warfinu to gramatura ( 5g )ale to chyba nic w porównaniu z korzyściami. Co do wartości INR to w przypadku skoków czynnika najlepiej jest kontrolować INR przynajmniej raz w tyg. dopóki czynnik nie będzie w miarę stały. Można to robić..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 21

.. ...c i INR utrzymuje na poziomie miedzy 2 a 3 . /5mg warfin sa czerwone a 3mg sa niebieskie, a cena to okolo 4 zl za 100 szt./ A zastawke aortalna sztuczna mam juz 8 lat. Teraz to mi sie marzy ten aparat do pomiaru INR. Ale cena cena okolo 3 tys zl i to jest problem.pozdr. Witam! po co..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 37

.. ...Teraz muszę się zająć poziomem INR. Napiszcie proszę jak się Wam żyje z tym tykaniem i ciągła kontrolą INR? Czy ktoś się orientuje ile najdłużej ktoś miał mechaniczną zastawkę? Jeszcze raz Dziękuję - Życzę zdrowia! Witam!Zastawka ma 100 lat gwarancji.Jest dożywotnia.Pozdrawiam! Dorotko,..

Wskaźnik protrombiny po wstawieniu zastawki aortalnej

.. ...utrzymaniem wskaznika na poziomie 2,5 - 3 obecnie przebywa w sanatorium juz było blisko ( 2,36 ) a dziś spadło do 1,56 w Klinice zalecili stałe zazywanie Acenocumarolu a 4 mg do dziś podawano jej 2 mg jak szybko można to zmienić aby INR wróciło do 2,5 przepraszam sprawdzałam czy sie..

Aparat do mierzenia INR

.. ...aparatów do pomiaru poziomu cukru we krwi. Chodziło mi o to czy dokładnośc badania zlabolatoryjnego jest taka sama jak przy pomocy glukometru. I dowiedziałam się, ze choc aparaty są dokładne to jednak najdokładniejsze badanie jest to 1. Byc może podobnie jest w tym przypadku. Ale o to..

Aparat do mierzenia INR - Str. 2

.. ...wróciło mi na wyższy poziom 3,2. Mam pytanko czy ostrze ( lancet ) trzeba wymieniac po każdym badaniu skoro ja tylko uzywam tego aparatu. Jak to jest w glukometrach. Ola odezwij sie. Pozdrawiam witam Nowym konkurencyjnym urządzeniem jest INRatio firmy Hemosense. Jest tańszy w zakupie..

Aparat do mierzenia INR - Str. 3

.. ...Tak samo nie zbadam poziomu cukru laptopem czy telewizorem, ale aparat do mierzenia cukru kosztuje około 200 z,ł a i paski sa o wiele tańsze. Widzi mi się ,że chciwość firm je produkujących jest olbrzymia i nie ludzka skoro żerują na ludzkim nieszczęściu. I myślę sobie tak, że jak cena..

Aparat do mierzenia INR - Str. 4

.. ...INR, nie zmieniałem dawki leku, oraz utrzymuję w miarę prawidłowy poziom płynów, wynik też nie powinien za dużo odstawać od ostatniego badania. Należy badanie powtórzyć w laboratorium a najlepiej w innym...

Petycja w sprawie refundacji aparatów do badania INR?

.. ...do końca życia badac poziom INR jest wielu. Skoro ceny są tak szalone mało kogo jest stać na taki sprzęt. Moze po sformowaniu nowego rzadu wiec warto pisać wnioski pod wspólny adres w sprwie objęcia refundacją zakupu aparatu ale i pasków, nakłuwaczy. dla nas to być może nigdy sprawa..

Osoby z zastawką mechaniczną - Str. 2

.. ...Zdrowie. Jak często badasz poziom INR ? Czy lepsze są zastawki metalowe czy plastikowe chodzi mi o wymianę zastawki aortalnej. Nie ma zastawek plastikowych , sa specjalnie przygotowywane najczęściej ze stopow tytanowych Witam Olu - czy pytasz mnie: jak często badam poziom INR? Badam..

Osoby z zastawką mechaniczną - Str. 3

.. ...dodać, że trzeba pilnować poziomu inr. Kiedyś miałam b. skłute żyły, ale teraz już unormował się i robię badanie co 2 - 3 mies. 10 lat po operacji dostałam zator mózgu - nie wzięłam syncumaru , bo wtedy taki brałam lek. Ale szybka reakcja i prawie mi przeszło. witam jestem nowa. mam na..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 4

.. ...wyniki INR są na wysokim poziomie jakościowym. ZADOWOLONY przekonałeś mnie - pomimo tego, że moje pomiary z CoaguChek XS są prawidłowe czym prędzej wyrzucam go do kosza i kupuję INRatio. Co za bzdury !! !! !! Nieobecny, moja wypowiedz była bardziej skierowana do JON * a, który pisze że..

Wskaźnik INR a Indeks INR

.. ...badac narazie co tydzien poziom INR, ale raz pisza wskaznik, a raz indeks. czy to to samo ? zauwazylem, ze na polskich stronkach pisze sie tylko o wskazniku, a o indeksie bylo kilka linkow w obcych jezykach. moze ktos zna odp. na to pytanie ?? dzieki Tak, to to samo. INR = Międzynarodowy..

Dokuczające tykanie zastawki mechanicznej - Str. 2

.. ...tykanie jest właściwy poziom INR. Tu dopiero mogą być problemy. Przy acenokumarolu były olbrzymie, ale od 7 miesięcy jestem na warfinie ( 10 - 10 - 7,5 )i INR jest idealny od 2,1 do 2,5. I tego należy pilnować. Jak tyka to dobrze. Pozdrawiam W ciszy tykanie preskadza.Trudno mi zasnąć,ale..

Dokładność pomiaru INR aparatem - Str. 2

.. ...dotąd mój aparat mierzy poziom INR z błędem max 0,15 - czyli w 100% spełnia swoje zadanie. To chyba najważniejszy parametr. Jeżeli Ty jesteś zadowolony ze swojego to napisz jaką otrzymujesz dokładność pomiaru, a nie robisz bezsensowną reklamę. Ps. dłuższy okres gwarancji to też ostatnio..

Dokładność pomiaru INR aparatem - Str. 3

.. ...wyniki są na tak niskim poziomie ?? Co jest powodem pomiaru INR? Prosimy o kontakt z serwisem, ewentualnie prosimy podać nr tel. i Imię i nazwisko, w celu naszego kontaktu, info@hemosense.pl lub tle do serwisu: 607421994 Na chwilę obecną nie mamy otwartych zleceń serwisowych na problemy..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. ...S, i były z nim same problemy nawet z dostępnością pasków, od momentu kiedy kupiłem INRatio2, brak jakichkolwiek problemów, wszystko działa bezproblemowo, wyniki INR są na wysokim poziomie jakościowym...

Interakcje leków

.. ...dbający o INR na wysokim poziomie i dozywotnio skazani na branie czegoś. Jak np. ja. Acha .Dzięki za odpowiedz na temat rozrzedzaczy : )Juz jestem w domu: )Współczuje ciągłego kłucia w celu zbadania INR...............Naczytałam się już na forach jakie to fajne odloty można mieć po..