Pramolan 50 na depresję

Opipramol (Pramolan)

.. Opipramol to substancja z grupy trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych. Opipramol nie wywołuje uzależnienia. Działanie przeciwdepresyjne opiramolu jest niewielkie w porównaniu do innych leków z grupy trójpierścieniowych antydepresantów. Opipramol ma natomiast wyraźne działania uspakajające i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 161

.. ...trzeba. Ja biorę 3 x 1 pramolan. Czuję się świetnie. To nie psychotrop ale działa uspokajająco, przeciwlękowo, przeciwdepresyjnie i dobrze siępo nim śpi. Jeszcze niedawno od czasu do czasu brałam xanax jak miewałam właśnie takie okropne dni. Teraz już od dłuższego czasu nie jest mi on..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...działaniu sedatywnym ) z Pramolanem? Na mnie to połączenie także dobrze działało. Większość objawów somatycznych ustąpiła. Niestety musiałem z tego połączenia zrezygnować bo słabo wpływało na współwystępującą u mnie depresję. Pozdrawiam! Kikuś. To Twoje ciśnienie jest troszke za..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...uwagi.Pierwsza dotyczy pramolanu.To jest lek starej generacji,po którym ludzie dość często źle się czują i proponuję uważać jak ktoś ma dolegliwości naczyniowo - sercowe.Jest tyle dobrych antydepresantów,że pramolan można sobie naprawdę darować. Druga: czytam tutaj dużo o stosowaniu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1054

.. ...sobie chyba juz,biore pramolan i zobaczymy co bedzie dalej ~rozalka, to prawda pasozyty mogą powodować nerwicę a nawet depresje tak samo jak grzyby w układzie pokarmowym które ja mam ,terz niedawno o tym wyczytałam zrobilam badania bo wmawiali mi ciagle ze mam nerwice zoładka,refluks..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 119

.. ...moja lekarka chce mi z pramolanu zmienic na coaxil. Jolka,ja biorę coaxil od marca 3 razy dziennie.Na wcześniejszych lekach * nie jechałam * ,ten znoszę dobrze.Pramolan,to jeśli dobrze pamietam jest na uspokojenie,natomiast coaxil jest lekiem przeciwdepresyjnym. Witam,Jolu ja biorę..

Alkohol a leki przeciwdepresyjne

.. ...mi Witam.Ja zas biore PRAMOLAN i tez chciala bym dowiedziec sie czy przy tym leku mozna wypic jakis alkohol? tak wogóle to niepowinno sie pic na żadnych lekach koledzy i kolezanki.Pare lat temu piłem wódke z kolesiami...i mało chyba brakowało do zejścia po oxazepamie ja biore trittico..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...spowolnienie akcji serducha i Pramolan który ma działanie antydepresyjne, przeciwlękowe i poprawiające samopoczucie. Dziś piąty dzień jak zaczęłam przyjmować leki - jak się czuję ? - jakby ktoś dał mi nowe życie : ) W nocy leżę i zastanawiam się czy mam serce ; ) , w dzień jeszcze trudno..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 666

.. ...brałam leki. Xanaxy, Pramolany, i inne. Wszystkich już nie pamiętam. Jedne były przeciwlękowe inne przeciwdepresyjne. Bez leków nie mogłam normalnie funkcjonować. Znam te objawy, o których piszesz. Widzę, że masz bardzo twardą skorupkę. LĘK odczuwany - - domniemany zaburzenia związane ze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 758

.. ...powiedzcie mi coś na temat pramolanu prosze. Dorota W biore Deprim i Sedafit pc ale nie pomaga:( Iwonk25 Wcale mnie to nie dziwi że te leki nie są skuteczne w Twoim wypadku. Deprim to ziołowe tabletki mające na celu złagodzic wczesne objawy depresyjne natomiast sedafi pc jest to łagodny..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 35

.. ...pozwala mi na odstawienie pramolanu i doxepinu boje sie panicznie ze jak odstawie to bedzie ze mna tragicznie wiec chyba jestem w jakis sposób uzalezniona . Choc efekt jest napewno i poprawa ale tak jak pisałam nie wiem czy to efekt leków bo kiedy zaczełam brac poprawa była nieomal..