Pramolan skutki uboczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 929

.. ...i przepisał Paxtin, pramolan, propranolol. Brałem te leki przez 1,5 tyg. po czym przerwałem, bo bałem się uzależnienia i skutków ubocznych. Pomyślałem sobie, że jeżeli zwalczyłem jakimś cudem tą nerwicę natręctw, to z tą również sobie poradzę. Umówiłem się na wizytę do psychologa. Wizyta..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1053

.. ...nadciśnieniem. Zaczynałem od pramolanu przez mirta merck, coaxil, atarax a teraz dostałem cital bo tamte jakby się wypaliły ale po przeczytaniu ulotki z cital - a przestraszyłem się skutków ubocznych i niebiore nic już 2 tygodnie. Mam od czasu do czasu jakieś zawroty bule itp. ale jakoś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 41

.. ...zaczyna ci tłuc.pozdrawiam Pramolan jest lekiem który powoduje szybkie bicie serca .Uszkadza serce tak powiedział mi psychiatra /nawet kilku/ Jest to lek starej generacji uzależnia i powoduje dużo skutkow ubocznych.Owszem uspakaja ale nie na długo.Kiedyś go brałam na jakiś czas pomogł..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1125

.. ...hula...wiecie wyciszył mnie ten pramolan i nie czuje żadnych skutków ubocznych...super... Byłam zobaczyć sztorm ależ widok! a wiatr tak silny że musiałam trzymać córki...ledwo dałyśmy radę ha ha pozdrawiam wszystkich dobry wieczor : ) witaj wsrod nas, jagodo : ) nati - odstawilam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1161

.. ...i spamilan na spanie pramolan na skutki uboczne xanaxsr wzielam to wszystko rano i czekam co z tego bedzie zmienilam tez psychiatre mimo ze poprzedniego bardzo chwalono boje sie kazdej zmiany ale chcialam sprubowac moze inny bardziej mi pomoze ide moze sie za cos wezme do roboty..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...duszności. Dodatkowo biorę PRAMOLAN 50mg jedną tabletkę dziennie. Uważaj Wiedenko na to co Ci przepisze kardiolog . Skutkiem ubocznym niektórych leków jest duszność . A to już mamy i tak. Marzena nie kochana pomylilas mnie z kims,ja nie ide do kardiologa.nie biore tez zadnych lekow..

Lexapro - Str. 10

.. ...epizodow z fluoksetyna i pramolanem ale nie czulam sie po tych lekach najlepiej. Jestem po terapii ale nadal odczuwam leki dlatego tez zdecydowalam sie sobie pomoc lekami. Troche jestem przerazona tymi wszystkimi skutkami ubocznymi o ktorych piszecie. Pozdrawiam ofra hej kochani! ja..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 115

.. ...trzeba było jechałam na pramolanie, nie za mocny rzadnych ubocznych skutków, ale też za słaby jednak qurcze i mam przepisane lexapro i cały czas szykuje sie do wzięcia.Wiecie boje sie ze bede zle sie czuła a sama z dziecmi nie dam rady a tu do szkoły trzeba zaprowadzic itd może zaczne w..