Pramolan ulotka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 253

.. ...zmeczenia,a co do tego pramolanu..jak przeczytalam ulotke to mi sie slabo zrobilo i postanowilam ze nie bede tego brac...moze faktycznie sie wybiore do psychiatry bo chyba jestem zmeczona tymi lekami..wychodze gdzies i pierwsza mysl * zaraz na pewno cos mi sie stanie,zemdleje,zaczne sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 586

.. ...Pozdrawiam Kasia, ja brałam pramolan, ale na noc, i mi pomagał zasypiać, zresztą w ulotce chyba pisze, że stosuje sie go na noc. W dzień wlasnie moze wystapic sennosc po nim, ale pamietaj, ze kazdy organizm jest inny, i na kazdego lek moZe inaczej podzialac. Ja np. bede senna a TY nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 922

.. ...psychiatrę,między innymi Pramolan ( drętwiał mi język ) Stimuloton. Cały czas łudziłam się że dam radę wyjśc z tego bez leków. W końcu utkwiłam na dobre w łózku pod kołderką ,na kilka miesięcy bo tam było najbezpieczniej ,jednocześnie zdając sobie sprawę że coś z tym koszmarem trzeba..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1053

.. ...nadciśnieniem. Zaczynałem od pramolanu przez mirta merck, coaxil, atarax a teraz dostałem cital bo tamte jakby się wypaliły ale po przeczytaniu ulotki z cital - a przestraszyłem się skutków ubocznych i niebiore nic już 2 tygodnie. Mam od czasu do czasu jakieś zawroty bule itp. ale jakoś..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...Afobamu wiec wstawiła mi Pramolan i Doxepin na noc bo mówiłam ze nie moge zasnac i siedze do 5 rana a w dzien to bym mogła spac ile sie da . Juz wziełam 1 tabletke Pramolanu i zaczełam sie nakrecac tak jak to zrobiłam z asertin50 ale tłumaczyłam sobie ze to ma mi przecież pomóc nie..