Prawidłowe puls serca

Uwaga na zbyt szybkie tętno spoczynkowe

.. ...potrzebę utrzymywania prawidłowego pulsu spoczynkowego może obrazować teoria o stałej zaprogramowanej liczbie uderzeń serca w ciągu życia - u człowieka ok. 3 mld. Teorię tę wspierać może np. porównanie żyjących do 240 lat żółwi, których serca kurczą się 6 razy na minutę - z żyjącymi 5..

Niski puls i nadciśnienie

.. ...sport,to Twoj puls jest prawidłowy. Jeśli jednak tak sie nie dzieje,masz bradykardię ( zwolnioną czynność serca ). Moze sie ona przydarzyc osobom mającym nadciśnienie,zwlaszcza,jesli biorą leki hipotensyjne działające głównie na receptory znajdujące się w sercu. Jeśli bardzo Ci to..

Dodatkowe skurcze - Str. 198

.. ...podczas badania jest prawidłowy a jak sama sobie mierze to raz za wysoki, raz poniżej 60.. Dziwne to. Na każdym badaniu coś może wyjść jak poprzednio nie wyszło to może wyjść przy kolejnym badaniu holterem, ale to co Ci wyjdzie dla nich będzie normą i będziesz, właściwie to jesteś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...No i do tego mam: EKG prawidłowe, rytm zatokowy miarowy, ciśnienie średnio 120/60 ( albo nawet niższe ), puls w granicach 60 - 80, badania krwi podobno wzorowe. No cóż...wiem, że to nerwica, ale nie potrafię z nią walczyć...za bardzo mi się to nie udaje:( Najpierw występowała tylko w..

Zespół Barlowa czyli problem z płatkami zastawki dwudzielnej

.. ...podczas skurczu komór. W prawidłowym sercu skurcz komór powoduje szczelne zamknięcie zastawek przedsionkowo - komorowych ( dwudzielna i trójdzielna ). Ja tez mam zespol barlowa od jakiegos roku mam dokladnie te same objawy co ty strasznie duzy puls zawroty glowy bóle serca bole pleców..

Tachykardia. Szybki puls i mocne, wyczuwalne bicie serca. Nerwica.

.. ...jest niskie to znaczy prawidłowe. Jaki lekarz przepisze mi ten propranolol? Kardiolog? Ja ten lek dostałam od internisty. Pani doktor wystawiła mi receptę na ten lek po konsultacji, powiedziałam jej że mam takie szybkie i mocne bicia serca, zwłaszcza w stresujących sytuacjach. Ja..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej I stopnia

.. ...serca nieposzerzone. Prawidłowy, pulsacyjny przepływ w aorcie zstępującej ok. 1m/s. Bez wady anatomicznej serca. Przegroda m/przedsionkowa szczelna. Niedomykalność zastawki trójdzielnej I stopnia. Zastawka mitralna domykalna. Zastawka aortalna trzypłatkowa, domykalna. Odejście naczyń..

Zmiana w pulsie serca po odstawieniu używek

.. ...z głogu codziennie. Prawidłowy puls to jest własnie 60 - 80 9 w nocy 50 - 60,więc wczęsniej miałeś gorszy. dzieki za opinie ! a mnie dzis strasznie kluje i czuje taki dyskomfort w okolicy serca :( jak biore oddech to tak jakos ciezko w klatce piersiowej pytanie czy to nerwica ???..

Wszystko o ciśnieniu krwi...

.. ...jesli ciśnienie jest prawidłowe to czy może wystąpić zawał serca? Dziękuje za wszystkie informacje i pozdrawiam... tetno inaczej puls u dorosłego człowieka wynosi 60 do 70/ min wiec uwazam ze w normie a to , ze masz w sytuacji stresującej 100 niczego nie oznacza, co do..