Prawidłowy puls na minutę

Uwaga na zbyt szybkie tętno spoczynkowe

.. ...potrzebę utrzymywania prawidłowego pulsu spoczynkowego może obrazować teoria o stałej zaprogramowanej liczbie uderzeń serca w ciągu życia - u człowieka ok. 3 mld. Teorię tę wspierać może np. porównanie żyjących do 240 lat żółwi, których serca kurczą się 6 razy na minutę - z żyjącymi 5..

Jaki powinien być prawidłowy puls?

.. jaki powienien być prawidłowy puls?najmnieszy jaki miałem to 95 a największy to 122 a przeważnie puls wacha sie w granicach 98 - 105...nie wiem co to znaczy i czy cos mam z tym robić? Taki w normie to 60 do 90 uderzeń na minutę Witaj, od wielu lat miałam problemy z podwyższonym pulsem, jednak zawsze..

Jaki powinien być prawidłowy puls? - Str. 2

.. ...fizycznej czy też kłopoty z prawidłowym snem to wtedy też mogą temu podwyższeniu towarzyszyć zauważalne objawy i związany z nimi dyskomfort. Natomiast samo podwyższenie tętna spoczynkowego może być jeszcze stosunkowo niewielkie _ _ _ _ rzedu 10 uderzeń na minutę _ _ _ _ w porównaniu do..

Wysoki puls 90 w stanie spoczynku

.. ...w stanie spoczynku, prawidłowy moze wahać sie miedzy 50 a 100 uderzeń na minutę. Pytam wiec - w czym problem? Twoj puls jest ok nie martw sie a co powiecie na puls 198 ? ja liczylam wczoraj i mam 46 uderzen Basiu ja sie tam nie znam na tych pulsach.ale 198 to jakos duzo.musialas chyba..

Puls w granicach 48-53 w spoczynku

.. ...Tomek masz swietny puls prawidłowy puls 60 - 80 uderzen na minute w spoczynku morze byc nizszy i u ciebie bedzie nizszy poniewaz jestes sportowcem głowa do góry a ja nie jestem sportowcem duzo zre pale fajki i tez mam taki lol nie wiem jak to robie pale oczywiscie z umiarem. nie trzeba..

Bardzo szybkie tetno

.. ...funkcjonują mity o pulsie prawidłowym z przedziału 50 - 100 na minutę związane z tym że ktoś coś tam przeczytał lub usłyszał, może nawet i od lekarza tyle że nic z tego właściwie nie zrozumiał. Ja osobiście również nie zdawałem sobie sprawy z przydatności pomiarów własnego pulsu. Dużo..