Prawidłowy puls wynosi

Szybkie tętno - Str. 16

.. ...wynosi w spoczynku 65 - 80 , jednak nie masz czym sie przejmowac do puls do 100 uderzen na min . jest w miare , nie jest to stan który trzeba obdarzyc nie pokojem; ) pozdrawiam i zycze duzo zdrowia; )..

Niski puls, często mdleje i jest mi słabo

.. ...tetno !!! Przedział prawidłowego pulsu jest szerszy i wynosi 50 - 100 uderzeń na min. Niemniej u osób młodych a zwłaszcza czynnie uprawiających sport za prawidłowe uznaje się częstość tętna nawet na poziomie 40 uderzeń/min. Jeżeli jednak miewasz omdlenia warto nimi zainteresować lekarza..

Niski puls oraz wysokie ciśnienie

.. ...Światowej Org. Zdr. prawidłowe ciśnienie tętnicze wynosi 140/90 wiec to podane niewiele wyprzedza normę.Jaki był powód zapaści? Co lekarze na to ciśnienie? Co oni radzą ? Odpowiedz proszę. Obecnie lekarze mówią ,że cisnienie 140/90 jest za wysokie. Najodpowiedniejsze jest do 120/80...

Wszystko o ciśnieniu krwi...

.. ...jesli ciśnienie jest prawidłowe to czy może wystąpić zawał serca? Dziękuje za wszystkie informacje i pozdrawiam... tetno inaczej puls u dorosłego człowieka wynosi 60 do 70/ min wiec uwazam ze w normie a to , ze masz w sytuacji stresującej 100 niczego nie oznacza, co do..