Problemy z koncentracją bóle głowy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 138

.. ...spięte ciało a przez to problemy ze snem, w chwilach silnego stresu bóle głowy i brak koncentracji, ja już nie umiem odpoczywac ciągle gdzieś biegnę nie potrafię skoncentrowac sie na jednej rzeczy, w pracy w domu z przyjaciółmi ciągle myślę o czymś innym niż to co robię, wszystkim sie..

Czy to nerwica? osłabienia, problemy z koncentracją i pamięcią

.. ...bardzo osłabiona, mam problemy z koncentracją i pamiecia. Mam w tym roku mature i utrudnia mi to nauke. Chodzę rozkojarzona i jakby zaniepokojona. Dodatkowo mam czasem bóle głowy i szumy w prawym uchu oraz uczucie pieczenia w prawej łopatce. Martwie sie tym wszystkim, nie wiem czy to na..

Ciężkości z oddychaniem

.. ...miec z nim większych problemów. Naprawdę przeraża mnie ta myśl tym bardziej, że od roku mam bóle w kręgosłupie, budzę się w środku nocy nie mogąc złapac tchu, mam zawroty głowy, mrowienie w rękach i nogach oraz problemy z koncentracją. Byłam już u tylu lekarzy, że aż wstyd mi prosic o..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...świerzym powietrzem. Mam problemy z koncentracją,jestem rozdrażniona,nerwowa,płaczliwa.Ostatnio łapię się na tym,że często * kołyszę * nogą kiedy siedzę,czy nawet gdy zasypiam( mogę tak nawet z godzinę ). Bóle głowy( nie silne,bardziej takie delikatne ćmienie ),szumy w głowie,Uczucie..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...miesiąca mam dziwny problem ze swoim organizmem. I nie wiem co robić, mam nadzieję ze ktoś mi doradzi co zrobić. Moje objawy to. Szybkie bicie serca, płytki oddech, bóle w okolicy serca, senność, ciągłe zmęczenie, uczucie słabości ( jak bym miał zaraz zemdleć ), niepokój wewnętrzny,..

Niskie ciśnienie, zmęczenie, otępnie...

.. ...110/50. Ponadto dużym problemem jest dla mnie ciągłe zmęczenie, zła koncentracja, kłucie serca, bóle głowy, swego rodzaju otępienie i ogólny brak mobilizacji do życia. Często zdarzają mi się dodatkowe skurcze serca. Nie wiem czy te wszystkie objawy mają się jakoś do serca. Dotychczas..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...początku czerwca znowu mam problemy z koncentracją i uczuciem zmęczenia. Winą obciążam sesje egzaminacyjną trwającą już od początku kwietnia. Zastanów się nad tabletkami antykoncepcyjnymi, jeżeli zażywasz takowe. Ja po odstawieniu przestałam mieć zawroty głowy itp. Zrób może badania krwi..