Problemy z krążeniem krwi

Wysokie ciśnienie u starszych osób w chłodne dni

.. ...pęknięć tętniaków i innych problemów z układem krążenia. A ponieważ częściej występują one u osób starszych, naukowcy apelują, aby bardzo zimną porą lekarze lepiej monitorowali ciśnienie krwi ludzi w podeszłym wieku, a gdy zajdzie potrzeba podawali leki na nadciśnienie. Jak przypominają..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 557

.. ...fizycznego. Czy jeśli ja mam problemy z reakcją na zimno,stres,wysiłek fizyczny,która objawia się uczuciem zimna ( głównie twarzy i kończyn ),zawrotami głowy ( które łączę z słabym krążeniem krwi w mózgu ) i uczuciem wyczerpania pod koniec dnia ( które odczuwam jako problemy stres -..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...albo zdrowe serce lub problemy zdrowotne z naszą pompą życia. Coraz częściej osoby poniżej 40 lat dostają zawały i mają problemy z układem krążenia krwi, a następstwem nie leczonego schorzenia może być nawet zgon chorego. Tak to smutne ale prawdziwe, najwyższy czas żeby od przedszkola..

Drentwienie palca u nogi - Str. 2

.. ...Bo można nabawić się problemów z krążeniem a nawet i krwiaka podpaznokciowego. Pozdrawiam a ja tez tak mam w prawej stopie następny palec po największym.. fakt ostatnio żarłem codziennie magnez po jednej sztuce na wieczór razem z wit c wit b i tran.. od ok miesiąca hej mam problem u..

Ciśnienie krwi po chwili rózne!

.. ...Gosiu to może jakies problemy z krążeniem ) chodzi o to, że pierwszy pomiar moze pokazac dosc wysokie cisnienie, a po chwili( ciagle w tej samej pozycji siedzacej ) na tej samej ręce pokaże już normalne albo niskie i potem moge mierzyc znow po chwili ale juz nie spada tylko utrzymuje sie..