Problemy z kręgosłupem objawy

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 278

.. ...kontaktu bo zaczęłam mieć problemy z utrzymaniem równowagi jak podnosiłam głowę go góry. Dzieje się tak wtedy, gdy jeden z dysków w kręgosłupie naciska ci na nerw. Popytaj w domu, czy ktoś nie miał jakichś problemów z kręgosłupem, bo to często dziedziczne. Jak się okazało w moim..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...osobiście podejrzewam problemy z kręgosłupem,a takowe mam, Dobra rozpisałem się,trzymajcie się pozytywnych myśli ! grenderr! a byłes u lekarza?skoro masz takie objawy i taką wiedzę, to jeszcze proponuję wybrać sie do lekarza, i to nie tylko psychiatry, ale rowniez internisty!powodzenia..

Nerwica w ciąży - Str. 133

.. ...proszę napisz czy miałaś problemy z zajściem w ciążę i jak długo się leczyłaś przed ciążą lekami?ja mam teraz złe dni...zawroty głowy normalnie szok tylko,że prócz nerwicy mam problemy z kręgosłupem ale podejrzewam,że to też jeden z objawów nerwicy chociaż z tym borykam się już kupę..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...dokładnie to samo. Też mam problemy z kręgosłupem ( lędźwiowy i piersiowy ). Wyniki krwi idealne. EKG i holter w normie. Mam do tego szmery w klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...– ogromne problemy w firmie, której jestem współwłaścicielem. Robiłem różne badania i byłem u różnych lekarzy. W zasadzie nic fizycznego lekarze nie znaleźli. Na intuicję najbardziej trafne wydawały mi się 2 diagnozy różnych lekarzy: 1 ) mam małą wadę kręgosłupa na odcinku..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...gimnastyke korekcyjna ( problemy z kręgosłupem ) ciekawa jestem co mi wykryje TK .. 3maj sie : ) Hej Jaa i jak to wszystko sie skończyło co ci wyszło po badaniach bo mam podobne objawy i jestem ciekawy co to może byc? Witam Was, Ja mam podobnie jak Wy. Walczę już z tym z przerwami około..

Drętwienie kończyn spowodowane niedociśnieniem?

.. ...nie bawija mampoważne problemy z kręgosłupem od 10 lat i wiem jakie są objawy choroby kręgosłupa. Dla mnie to poważny kłopot i dlatego zajrzałam właśnie na to forum jestem za poważną osobą ale nie lubie jak ktoś kogoś robi niedorozwój a nistety heniu z ciebie chciał zrobić założyciel..

Nerwica serca

.. ...samopoczucie i twoje problemy wydają się mikroskopijne.Rozejrzyj się i pomyśl co możesz zrobić. Jesteś pewna, ze to nerwica? Ja od kilku lat słyszałam, że moje objawy to nerwica serca albo kręgosłup. Jeszcze w marcu br usłyszałam na izbie przyjęć, do której skierowała mnie moja lekarka..

Mrowienia w nogach a kręgosłup

.. ...Cholesterolu nie badałem. Martwią mnie te dolegliwości, mam nadzieję, że to nie SM. Umówiony jestem na początek z ortopedą, bo być może to sa problemy z kręgosłupem i stąd jakieś objawy neurologiczne...

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...lubisz. mam ten sam problem od 2 miesięcy.rozumię co czujesz to jest nie do zniesienia.do tego u mnie dochodzi jakies uczucie nierealności.podejżewam ,ze jest to wynik naszego ciągłego napięcia i tam sie właśnie objawia.ja mam dodatkowo dyskopatię szyjną i lekarz stwierdził,ze połowa..

Uciski, kłucia, etc.

.. ...oprócz tych ( no może problemy z kręgosłupem, ale nie wiem czy to istotne ). Czy ktoś miał coś podobnego i wie co to może być? Do lekarza nie mam czasu się wybrać ( studia ), ale jeśli będzie mnie to dalej męczyć to pewnie pójdę. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam. witaj!..