Problemy z krzepliwością krwi

Złe samopoczucie po acardzie i tulipie

.. ...oczach,dodam ze zawsze miałam problem z krzepliwościa krwi np.po wyrwaniu zeba czy zacieciu sie nozyczkami itp.Czy to mozliwe,ze mam zbyt rzadka krew a jednoczesnie podwyzszony cholesterol?boje sie miazdzycy,boje sie ,ze nie bede mogła przyjmowac leków na obnizenie cholesterolu bo zle..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...operacji pojawił się problem z ustawieniem wskaźnika krzepliwości. Po około 30tu dniach udało się doprowadzić do wymaganych 35 - 45%. Po kolejnym miesiącu wskaźnik wzrósł do ok. 55 - 65% mimo dodawania dawki Sintromu do dzisiaj nie chce się unormować i obniżyć do właściwego stanu. Do..

Drętwość ręki, bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...Piotr hej. mam podobny problem. mam 19 lat. od jakiegos czasu dretwieje mi reka, mam bole za mostkiem i bole zeber. czy to moga byc objawy przed zawalem???? Petro, przepraszam - to gdzie Ty mieszkasz? Kto tak powiedział, że badanie na krzepliwość krwi czeka się 4 miesiące? To jakaś..

Krwotok z ust

.. ...przypadkiem nie chodzi o problemy z witaminą K czyli z krzepliwością krwi i kruchością drobnych naczyń krwionośnych. Tak bywa w przypadku uporczywych krwotoków z nosa. Braki witaminy K w organiźmie spotyka się przy nietolerancji glutenu i celiakii.Trzeba wziąć pod uwagę, że choroby te..

Operacja na sercu i komplikacje

.. ...rano był jednak znów problem ze krzepliwością krwi i znów jakieś akcje. Lekarze mówią, że teraz nie powinno już byc innych problemów i że bedą teraz czekac kiedy się obudzi ( jest na tabletkach usypiających ). Nie wiem co mam o tym myślec, bo w tym wszystkim dołuje mnie najbardziej to,że..