Problemy z odbijaniem

Nerwica - czy na pewno? - Str. 31

.. ...forum ma jeszcze taki problem jak ja? A czy od refluksu można umrzeć? pozdrawiam wszystkich. ja unikam wlasnie jedzenia zapiekanek,pizzy a jesli juz to rzadko..moje objawy tego refluksu to odbijanie,cofanie sie tresci zoladkowej,zgaga,takie uczucie gniecenia w klacie jakbym polknela cos..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 88

.. ...brzmiała * zdrowy * . Problem jest następujący - uczucie guli w gardle, problemy z przełykaniem, odbijanie, zbyt dużą ilośćią śliny, problemy ze złapaniem oddechu po przepiciu lub zjedzeniu. W nocy myli mi się wdech z wydechem ( chyba z nerwów ). Odwiedziłem internistę, laryngologa ( 2..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...tez ciągłe wzdęcia i problem z odbijaniem się.Czuję się okropnie juz sama nie wiem co mi dolega. Może ma ktoś podobne objawy. Czesc Kasiu.Znam ten problem osobiscie.Lecze sie na nerwice i mam m.in takie objawy jak Ty i mnostwo innych jeszcze gorszych.Ciagle mam dreszcze choc nie jest mi..

Holter do oceny

.. ...lat? 28 lat mam do tego problemy z żołądkiem ( zapalenie, nadżerki ) i jestem po antybiotykach a skurcze odczuwam przy niestrawnosciach tzn. np. serce sie potyka a za chwile puste odbijanie, uczucie pelnosci echo serca dobre czy to moze byc nerwica?? krisdee - pij kefir na grzybku..