Problemy z oddychaniem duszności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 127

.. ...odmiany mam cały dzień problemy z oddychaniem. Nie mam co prawda takich typowych silnych duszności , jak przy ataku lęku, ale oddycham jakby * na siłę * . Czuję się jakby mi jakiś potężny balast na klacie leżał i uniemożliwiał normalne oddychanie. Nieludzkich wysiłków i skupienia wymaga..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 913

.. ...niektórzy z Was mają problemy z oddychaniem, duszności , astmę itp. Nazywam sie Ela i jestem studentką etnologii na UW. Do mojej pracy prowadzę badania dotyczące osób cierpiących na takie schorzenia. Zbieram materiały poprzez rozmowy z takimi osobami. Czy ktoś z Was chciałby mi pomóc i..

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...Ja od ponad roku mam problemy z oddechem,a mianowicie czuje że powietrze dochodzi mi do klatki piersiowej i tam się zatrzymuje szybko się męczę i podczas ataku duszności ciężko mi się mówi.Od wczoraj czuję że bardzo szybko bije mi serce i do tego trudności w oddychaniu powodują u mnie..

Straszne duszności

.. ...cierpią na nerwicę i mają problem z oddychaniem.Lekarz założył mi maskę oczywiście nie podłączjąc tlenu. Musiałam oddychać spokojnie dwutlenkiem węgla, czyli tym co wydycham plus małą ilością tlenu. Próbował mnie uspokoić i kazał wolno oddychać.Powiedział,że wszystkie te moje..

Zawroty głowy, mrowienie w lewej ręce, ból w okolicach serca, duszności

.. ...wiecej nie ryzykuje. Mam problemy z oddychaniem( pluca sa w porzadku ) i do tego doszly bole w okolicach serca. Niechec ogolna do zycia, brak energi, obojetnosc, placz , dretwienie w lewej rece. Mam 17 lat. 2 Lata temu zacząłem dorosłe ( złe życie ) dużo, piłem, paliłem papierosy...

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...pracuje..nigdy nie mialem w zyciu problemow z sercem,ani takich uderzen co to moze byc,wyprowadza mnie to z rownowagi i strasznie to męczące i BOJE SIE??? :( proszę o jakąś odpowiedź czy ktoś też tak ma? Pozdrawiam Wszystkich i życzę zdrowia. hej marcin. Własnie przeczytałam to co..

Ból serca, duszności i szybkie męczenie, nerwica?

.. ...studiuje. zauważyłam, że problemy z sercem zaczęły się u mnie ok. 17 roku życia w LO. częste bóle w klatce piersiowej, poczucie ogromnego i raptownego ścisku przy tym masakryczne problemy z oddychaniem zawsze po tym jak się zdenerwowałam..Bywało i tak, że musiałam leżeć godzinami do tego..