Problemy z oddychaniem noc

Niedobór potasu - Str. 2

.. ...ok. 2 tygodni ) miałam problemy z oddychaniem. Czułam, że brakowało mi powietrza, musiałam co chwilę głęboko nabierać powietrza. Przepisali mi Kaldyum i wypuścili do domu. Po jakim czasie mogę się poczuć normalnie od chwili brania leku? I czy to możliwe, że nocą nie odczuwam..

Chrapanie - SNORFLEX®

.. ...Spotkałem się z tym problemem, kiedy to po długich poszukiwaniach przyczyn mojego przewlekłego zmęczenia zacząłem podejrzewać, jako przyczynę moich dolegliwości bezdech senny. Rodzina potwierdziła mój problem. Mam w nocy przerwy w oddychaniu trwające po kilknaście sekund. Zdecydowałem..

Problemy z oddychaniem

.. ...powiedziałam co mi dolega: problemy z oddychaniem w nocy, kłade sie spać z otwartym oknem w pokoju, a autobusie zaczynam sie niepokoic jak okno jest zamknete, ale to nie dlatego ze jest to lęk, jasne, że jest to lęk ale przed tym ze braknie mi powietrza do oddychania, bo zaczyna mi sie..

Osłabienie i kłopoty z oddychaniem

.. ...okolo paru tygodniu mam problemy z oddychaniem dusznosci,potem kreci sie w głowie,w nocy to np nie zasne jak nie bede miala chociaz uchylonego okna,jak jestem w jakimś pomieszceniu gdzie jest cieplo zaraz czuje ze mam starsznie czerwona twarz i jest mi w nia potwornie gorąco o uszach nie..

Ciężkości z oddychaniem

.. ...miec z nim większych problemów. Naprawdę przeraża mnie ta myśl tym bardziej, że od roku mam bóle w kręgosłupie, budzę się w środku nocy nie mogąc złapac tchu, mam zawroty głowy, mrowienie w rękach i nogach oraz problemy z koncentracją. Byłam już u tylu lekarzy, że aż wstyd mi prosic o..

Mam problem i nie wiem co mi sie dzieje...

.. Witam mam problem przez dwa dni bolał mnie wyrostek ale nie tak mocno żeby odrazu lecieć do lekarza. Po 2dniach zaczeło bolec mnie strasznie serce, przy oddychaniu czuje chłód w sercu, natomiast wczoraj w nocy jeszcze doszedł do tego straszny bół w płucach też przy oddychaniu. czy moze ktos wie co to takiego..

Problemy z oddychaniem

.. ...lat. Od kilku dni mam problemy z oddychaniem. Wieczorami gdy leże w łóżku odczuwam ból w klatce piersiowej i bardzo ciężko mi się oddycha, ciężko mi złapać oddech. Chwilami wydaje mi się, że przestaje oddychać. W nocy nie mogę spać nieraz nawet dwie godziny. Byłam z mamą u lekarza to mi..