Problemy z pamięcią

Niedoczynność tarczycy

.. ...mogą także wystąpić problemy z koncentracją i zaburzenia pamięci. U kobiet pojawiają się zaburzenia miesiączkowania. Sam wygląd chorego i objawy są dość charakterystyczne, badanie laboratoryjne służą nie tyle potwierdzenie niedoczynności tarczycy, co określeniu jej przyczyny...

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...subkliniczny przebieg. Problemy z koncentracją, pamięcią, kojarzeniem faktów - swego rodzaju ociężałość umysłowa , uporczywa senność, nawet zaburzenia psychiatryczne mogą być objawem długo utrzymującej się hipoksji. W stanach chorobowych przebiegających ze zmniejszeniem prężności tlenu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...dawkach mam straszne problemy z koncentracją i pamięcią a mam dopiero 37 lat. ( Właśnie się zastanawiałam ile mam lat ).A to tylko dodatkowe okropne uczucie. Renato tu też ci przyznam rację że powinniśmy myśleć o tym że nasza choroba w porównaniu z rakiem czy też innymi potwornymi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 258

.. ...pobudzona, zawroty głowy, problemy z pamięcia, silne pocenie się, problemy z koncentracją, właśnie to sprawiło że je odstawiłam już czułam sie jak wrak, nie miałam coprawda ataków lęku ale dzięki nim wpadłam w ogólną depreche, nic nie robiłam, nic mi sie nie chciało, byłam ciągle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 313

.. ...nigdy nie miałam takich problemow z pamięcią. Ręce mi się trzęsą. To mój pierwszy raz i zupełnie nie wiem czego się spodziewac, od czego zacząć. Widzę, że Wam tacy specjaliści bardzo pomagają i że macie do nich zaufanie. Też bym chciała mieć takiego lekarza, tylko, że każdy jest inny i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 576

.. ...ja. znam swoje zycie i problemy na pamięc...no oczywiscie wszystko to co udalo sie wyrwać z mojej swiadomości czy * pod * psychoterapeucie i cio... i wiekszy stres i masz ci, znowu. Zawsze mijalo, o jak cudownie wtedy bylo, wogole zycie jest cudowne z tym moze mniej ale wlasnie to mija,..

Niedoczynność tarczycy - Str. 13

.. ...czasami apatyczna i mam problemy z koncentracją a i z pamięcią.Jak wracam z pracy to si musze połozyc na chwile bo padam z nóg zasypiam jak niemowle.Jak brałam ten euthyrox czułam sie lepiej pod wzgledem fizycznym miałam wiecej takiej siły w sobie i nie byłam taka senna ,ale moze jestem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 135

.. ...słuchu , zawrotów głowy , problemów z sercem , dusznościami , stresu , brakiem koncentracji , pamięcią krótkotrwałą a skończyło na wielu innych dolegliwościach .Odwiedzałem coraz to nowych specjalistów , a ci wysyłali do następnych .Dziesiątki różnych badań z których nic nie wynikało . A..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 10

.. ...niedotlenieniu mózgu były pewne problemy - zaburzenia pamięci teraźniejszej, ale po kilku tygodniach z tego wyszedł całkowicie. Z tym, że po wyjęciu respiratora ( a właściwie wyrwaniu go sobie pomimo znacznej sedacji ) saturacja była dobra i mąż sam oddychał. Radzę porozmawiać z lekarzem..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...krwi ) dziwne uczucie. Problemy z pamięcią i koncetracją, czułem się jakbym nadmuchał ze 100 balonów tak jakby brakowało powietrza w głowie. Chyba każdy z Was kiedyś dmuchał materac i w pewnej chwili robiło mu sie ciemno przed oczami, o takie uczucie mi chodzi. Miałem wrażenie jakbym..

Dodatkowe skurcze - Str. 162

.. ...leczenia co mi powoduje problemy z pamięcią itd. do tego podejrzenie SLe ( też 5 lat od rozpoznania jak nieleczone a i cięzko to sie leczy bo zmany w całym organiźmie a na diagnoze czeka sie latami ) gabi u mnie też nie ma wielkiego leczenia ale żyje nadzieją że lekarze coś wymyślą i..

Kto ma wszczepiony rozrusznik serca?

.. ...a zauważyłem, że mam problemy z pamięcia i koncentracją, a nauki mam dużo. PYTANIE - czy ktoś wie, czy po wszczepieniu będe mógl: uprawiac sport amatorsko bez zmartwień, że mogę zemdleć,( co z siłownia? ) tak samo z sexem i czy poprawi mi się sprawność umysłowa? Prosze o jakieś info...

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 5

.. ...ryzyka pojawienia się problemów takich jak choroby płuc, czy serca ( podobne efekty daje spożywanie marihuany dodanej do wypieków ). Jeśli chodzi o wpływ trawy na mózg czyli np. zespół amotywacyjny, czy pogorszenie pamięci krótkotrwałej, to według badań są one jedynie krótkotrwałe i po..

Uszkodzania mózgu przy reanimacji po zawale serca

.. ...następnego dnia.Niestety ma problemy z pamięcią,z początku nas nie rozpoznawał dziś juz jest z tym trochę lepiej tzn. czasami mylą mu się osoby ale pamięć jego nadal pozostawia bardzo wiele do życzenia.Jest jakby w swoim świecie czasami mam wrażenie jakby był chory psychicznie bądź..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 3

.. ...odpowiedzi. mam coraz większe problemy z pamięcią gł z liczeniem w pamięci i pisaniem. ostatnio też zauważyłam że nie umię odczytać długich liczb jak nie postawię w odpowiednim miejscu kropki. to jakiś koszmar. były podejrzenia że to od niedotlenienia mózgu z powodu omdleń bo też często..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 6

.. ...powodu mam od ponad roku problemy z pamięcią, liczeniem i pisaniem. neurolog powiedział że to prawdobodobnie od tych omdleń bo rezonans jest oki a w eeg niewielkie zmiany w obszarze odpowiedzialnym za pamięć. wiem dziewczyny co przeżywacie. to wegetacja a nie życie. jeszcze jak ktoś mało..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 996

.. ...gg ,mam nadzieje ze problemy szybko sie rozwiaza ,,,,,,,,,,, Freciu wspolczuje Twojej coreczce ,tyle ja nakluli i jeszcze tyle przed nia a ona taka malutka ,,,,,,,,biedne dziecko ale ty musisz byc twarda bo to dla jej dobra ,,,,,,,,pozdrawiam serdecznie Dorotko dziękuje za pamięc ,ja cos..

Nerwica? potworny szum w głowie

.. ...pomoc w zidentyfikowaniu problemu. Mogę bardzo dokładnie opisać każdy z tych ataków bo mocno utkwiły w mojej pamięci, mogę opisać moje przeżycia w chwili ataku. Dlatego pisze tutaj, bo od jakiegoś czasu mam małe problemy z sercem. Nie potrafię wskazać okreslonych sytuacji, które mogłyby..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...mogą być poważne - mam problemy z pamięcią chyba od omdleń pozdrawiam Miałem robionego holtera ale nie ciśnieniowego... echo wyszła mi niewielka niedomykalność zastawki... prześwietlenie serca wyszło w normie wieku i próbę wysiłkową podobno Ok tzn. tolerancja na wysiłek średnia... też..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...niemożność skupienia uwagi, problemy z pamięcią, otępienie, i przede wszystkim to co mnie najbardziej niepokoi - bardzo szybkie męczenie i drżenia mięśni ( przy wysiłku nawet najmniejszym, zaczynają mi drętwieć kończyny i szybko pojawia się silny ból w mięśniach ). Mam 24 lata, pracuję..

Czy to nerwica? osłabienia, problemy z koncentracją i pamięcią

.. ...bardzo osłabiona, mam problemy z koncentracją i pamiecia. Mam w tym roku mature i utrudnia mi to nauke. Chodzę rozkojarzona i jakby zaniepokojona. Dodatkowo mam czasem bóle głowy i szumy w prawym uchu oraz uczucie pieczenia w prawej łopatce. Martwie sie tym wszystkim, nie wiem czy to na..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 145

.. ...i mogę wychodzic bez problemu : ) jeszcze miewam małe ale szybko nad nimi panuje.no zobaczymy jak będzie dalej ... Dziś ustroiłam z dziecmi choinkę, teraz cwiczą kolędy ; ) na szczęscie nic nie muszę piec itd bo święta u mamy i u teściów więc spokojnie...teraz mogę tylko siedzie i..

Życie po rozległym zawale serca

.. ...widać rozkojarzenie i problemy z pamięcią ( widać to z obecnej perspektywy ),lekka zmiana głosu...4 dni po zdarzeniu ,wieczorem,tata dostał rozległego zawału i zmarł.Długa reanimacja nie pomogła.Pozostał smutek i wyrzuty sumienia... NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ POZOROM I UŚPIĆ..

*To tylko chwilowe niedotlenienie* a potem zawał i zgon

.. ...pewne osłabienie mowy,problemy z pamięcią,długi cza spędzany w łóżku.Osoba ta usilnie przekonywała że czuje się dobrze i ledwo dała się namówić na wizytę prywatną,która wypadała za półtora tygodnia od zdarzenia. W piątym dniu chory dostał nagle objawów zawału serca,i szybki zgon.Długa..

Apatia, senność, wyobcowanie

.. ...koncentracji, wyobcowanie, problem z pamięcią, ciągłe uczucie zimna, pustka w głowiea i ogólne osłobienie, także zawroty głowy. Jedyne na co mam ochotę, a raczej potrzebe, to czekolada. To może być mylące, bo ona ani nie poprawia mi humoru, ani nie pobudza do życia, ani też nie mam po..

DUŻY Problem z pamięcią, koncentracją, myśleniem, itp.

.. ...koncentracji, pamięci, czasami problemy z płynnością mowy, podrażnienie, nerwowość, niechęć do wszystkiego, duże problemy ze zrozumieniem to co ktoś mówi, brak kreatywnego myślenia, wrodzonej inteligencji, itp. Prowadzę zdrowy tryb życia: bieganie, siłownia, odpowiednie odżywianie się...

Przy jakim EF przy wadzie aortalnej zostaliście operowani

.. ...wydaje mi się, że mam problemy ze skupieniem się oraz z pamięcią. Co o tym sądzicie. Czy to dobry moment aby poddać się operacji wymiany zastawki? Czy może jeszcze poczekać. Mam 29 lat i jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić życie z ciągłymi kontrolami INR, bez sportu i ze świadomością że..

Czy to może byc nerwica czy coś innego???

.. ...Witam już od dawna mam problem z lękiem...wszystko mnie stresuje, potrafię z byle powodu wpaść w panikę, miewam zawroty głowy, drżą mi ręce, i chyba cała w środku drżę,... od 2 miesięcy muszę chodzić do pracy, nie radzę sobie tam, ciągle jestem w stresie, wszystko mnie męczy, mam problem..

Padaczka czy nerwica?

.. ...neurolog, bo jak piszesz to problem z koncentracją, zanik pamięci i problem ze wzrokiem może sugerować chorobę somatyczną, nie natomiast na podłożu psychicznym. Zawsze lepiej się upewnić niż domniemywać to czy tamto. Ale myślę, że u ciebie wszystkie badania i wyniki będą dobre...

Problemy z myśleniem, mową, z pamięcią

.. ...codziennym egzystowaniu problemy z pamięcią ( problemy z powtórzeniem czegoś zasłyszanego przed chwilą. Robiąc test na inteligencję ( internet ) wynik IQ=115 nie mam problemów z zadaniami logicznymi ale ni w ząb nie umiem zapamietać jakichkolwiek cyfr, rysunków, które po chwili trzeba..

Problemy z myśleniem, mową, z pamięcią - Str. 2

.. ...mam podobny problem kiedyś również mialam znakomitą pamięć... Witam,, zmartwiony * mam identyczne objawy jak twoje i też się boję co będzxie ze mną proszę odezwij się do mnie to moje gg5820983pozdrawiam..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...kołatania,zawroty głowy,problemy z pamięcią - a ja sobie myślę ja to przecież wszystko mam i się nakręcałam - aż zadzwoniłam do mojej koleżanki pielęgniarki i pytałam ją o moje holtera - ona mówi Sabina dałam go trzem lekarzom do obejrzenia i tam naprawdę nic nie ma - nie martw się - no..

Tarczyca wyniki czy są OK? - Str. 2

.. ...bóle brzucha, nudnosći, problemy z koncentacją, puchnięcie łydek, zwiększony apetyt, luźne wypróżnienia, niepokój, nadpobudliwość, prblemy z pamięcią. bóle stawów. pręgi na paznokciach. Dzisiejsze wyniki jeszcze gorze czy to mozliwe, zebym zdnia na dzień iałą coraz gorsze wyniki? tsh..

Kłucia w różnych częściach ciała

.. ...; ] też mam podobny problem.Tyle że niewierze w to by lekarze mi pomogli . Mam20lat i raczej by sie nie doszukiwali jakiejś choroby a pewnie by mi przypisali jakomś nerwice czy co.Dlatego nie przejmuje sie tym wmawiam sobie że to normalne.Ciężko z tym tym bardziej że mam problemy ze..

Padaczka i problemy z pamięcią

.. ...Obecnie mam 23 lat i duże problemy z pamięcią i z koncentracją. Raczej należę do osób ambitnych i skorych do nauki.Lubię czytać książki,lubię się uczyć. Nie mam żadnych nałogów i nigdy nie miałam. Jak miałam 6 lat uderzyłam się w głowę i miałam małe komplikacje - stwierdzono u mnie..

Problem z pamięcią

.. ...a nie dlatego ze mam problemy z pamięcią - stwierdził że on nie jest od tego :/ Chyba byłaś już z tym u jakiegoś lekarza ? Co on na to ? Myślę, że jest to jednak sprawa neurologiczna. Dziwny ten neurolog, który powiedział * - D, że to nie jego działka . Myślę. że trudno będzie znależc na..